Moramo da zaboravimo na prošlost i okrenemo se budućnosti
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Moramo da zaboravimo na prošlost i okrenemo se budućnosti

Aktivan član nature (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Moramo da zaboravimo na prošlost i okrenemo se budućnosti

kako vasm zvuci ovo

ili

do polovine 2009god bicemo na beloj sengen listi

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Re: MORAMO DA ZABORAWIMO NA PROSLOSTI I OKRENEMO SE BUDUCNOSTI

meni jos od 2000te obecavaju demokrate tu belu sengen listu. a sta ti vredi bela sengen lista , kad nemas leba da jedes i kad nemas pare da odes na vikend do vrnjacke banje a kamoli sta drugo.

sta ti vredi obicnom gradjaninu srbije bela sengen lista kad ti za putovanje u EU treba minimum 1000 eura.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vredi da vishe neplacamo skupe aranzmane turistickim agencijama.......nego odesh sam pa nadjesh shta ti se svidja......

kad dodje jun 2009 bice onda do kraja godine i tako do 2012.....

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

slazem se sa naslovom, stavise podrzavam ,
    ali prvo ovi da sidju demokratski sa vlasti, pa da popisemo sta je ostalo i sta je i koliko zaduzeno, narod da dobije radna mesta i malo standarda, pa onad tek da vidimo (odnose sa `komsijama ne spominjem ovde)

a bela sengen lista, mislim da je njima-eu korisnija nego nama jer kad pogledas sta sve moramo da zrtvujemo ili ispunimo ne vidim ni jedan uslov srbije prema eu.

putovao sam i ranije, ako mora viza ja cekam i izvadim, sta je tu novo

osim toga sta ako i kad kosovo prime u belu sengen listu. onda cemo morati da pustimo siptare preko srbije, sto bi bila zadnja srpska greska
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Primećen član tamoneki (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio nature Pogledaj poruku
    kako vasm zvuci ovo

ili

Mislis da zaboravimo predizborna obecanja...i da cekamo 2009-u godinu...pa ja to vec i radim...obecanjima nisam nikad verovao a pogotovu da je ulazak u EU sam po sebi ulazak u blagostanje...

Aktivan član nature (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tamoneki Pogledaj poruku
    Mislis da zaboravimo predizborna obecanja...i da cekamo 2009-u godinu...pa ja to vec i radim...obecanjima nisam nikad verovao a pogotovu da je ulazak u EU sam po sebi ulazak u blagostanje...

ne nego meni ti mnogo glupo zvuci i u tom smislu sam otvorio temu,8 god nam isto pricaju smucili su mi se vise

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    meni jos od 2000te obecavaju demokrate tu belu sengen listu.
    sa njima i nekako dogurasmo do bele sengen liste. kljakavo al' bice. sa tvojima o tome ne bi bilo potrebe ni da se prica
    a sta ti vredi bela sengen lista , kad nemas leba da jedes i kad nemas pare da odes na vikend do vrnjacke banje a kamoli sta drugo.
    ako nemas za leba, daj se mani adsl-a ili kablovskog neta. za te pare mozes tacno da kupish 30 vekni 'leba.
    sta ti vredi obicnom gradjaninu srbije bela sengen lista kad ti za putovanje u EU treba minimum 1000 eura.
    'pravo na putovanje u eu'. nisam chuo da postoji zagarantovano u ustavu ili nekoj un deklaraciji. kao ni, recimo, 'pravo na mercedes', 'letovanje na bahamima'...i sl.
    ako nemas pare, cuti. radi i skupljaj. mozda nesto i iskombinujes eventually
    oni koji imaju, putovace.
    mozda takvih u toj zabiti tu nije mnogo, al' ovde ima...
    Poslednji put ažurirao/la ~Petar~ : 18.09.2008. u 15:57

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

ne nego meni ti mnogo glupo zvuci i u tom smislu sam otvorio temu,8 god nam isto pricaju smucili su mi se vise
    Tema je ok, shvatam da je to sarkazam....samo mi je dosadilo da stalno nesto zaboravljam zbog sarenih laza.. a i sama pomisao da stalno treba da oprastamo i da se izvinjavamo, da mi zaboravljamo zbog svetlije buducnosti koja nikako da dodje...

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: Moramo da zaboravimo na prošlost i okrenemo se budućnosti

kako vasm zvuci ovo

ili

Moramo da zaboravimo na prošlost i okrenemo se budućnosti
    TO ZVUČI KAO SUŠTINA SVEGA, BEZ OBZIRA NA STAVOVE I PLANOVE. JEDINO ISPRAVNO REŠENJE ZA SRBIJU. TAČKA!
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

meni jos od 2000te obecavaju demokrate tu belu sengen listu. a sta ti vredi bela sengen lista , kad nemas leba da jedes i kad nemas pare da odes na vikend do vrnjacke banje a kamoli sta drugo.

opet laž. Prag 7 dana busom, 250-350 evra. Petodnevne posete privrednim sajmovima sa smeštajem od 500-700 evra. Budimpešta 7 dana ~300 evra. Pariz 7 dana busom, 550 evra. To je jedna do dve plate u proseku. Lažovčino.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku
    opet laž. Prag 7 dana busom, 250-350 evra. Petodnevne posete privrednim sajmovima sa smeštajem od 500-700 evra. Budimpešta 7 dana ~300 evra. Pariz 7 dana busom, 550 evra. To je jedna do dve plate u proseku. Lažovčino.
    pa dobro. al' moras i da poneses kesh za tamo...

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

nemas ti pojma. to 250-350e to ti je samo prevoz i smestaj plus racunaj tamo sto ces da potrosis i ne mozes da u krajnjoj varijanti izadjes ispod 1000E. recimo u italiji u veneciji espresso 10-15e , pizza 30e itd. u svaki muzej se placa ulaznica. jedino ako nisi mislio da ides i da nista ne trosis i nista ne kupis i ne vidis.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

nemas ti pojma. to 250-350e to ti je samo prevoz i smestaj plus racunaj tamo sto ces da potrosis i ne mozes da u krajnjoj varijanti izadjes ispod 1000E. recimo u italiji u veneciji espresso 10-15e , pizza 30e itd. u svaki muzej se placa ulaznica. jedino ako nisi mislio da ides i da nista ne trosis i nista ne kupis i ne vidis.
    Došao sam iz praga pre 15 dana. 4 dana praga sa smeštajem i 1 dan u putu. 5 dana 220 evra, potrošio sam preko toga 200 evra, ali sam se luksuzirao. Ulaz u muzej je oko 5 evra, pizza je 3 i to dobra. Krigla piva u pivnici češkog oko 1 evro.

A jel si ti izašao nekad iz svog sela?

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

............spakujes u putnu torbu jedan suvi but, 20 jaja,2 glavice kiselog kupusa,1 teglu pekmeza,flasu sljive i gajbu piva,............

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Došao sam iz praga pre 15 dana. 4 dana praga sa smeštajem i 1 dan u putu. 5 dana 220 evra, potrošio sam preko toga 200 evra, ali sam se luksuzirao. Ulaz u muzej je oko 5 evra, pizza je 3 i to dobra. Krigla piva u pivnici češkog oko 1 evro.

I sta ti imas od toga sto je tamo takva cena...pet dana si uzivao???...svaka cast...a gde si zaradio te evre? u Srbiji ili ne...

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

moze da idesh .........ako si sam......

a posle da jedem korenje ,koprive i travu....
    Poslednji put ažurirao/la karpos : 18.09.2008. u 16:19

Poznat Heidfeld fan (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

kako vasm zvuci ovo

ili

A ovo:"Do polovine 2009 zemlje EU na crnoj beogradskoj listi!"?

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1312

Najjace je sto se svadjate oko prednosti bele liste - a mi nismo na beloj listi i necemo ni biti u dogledno vreme.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Zainteresovan član Planeta_ (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

cini mi se da sto se tice ove teme i nemam nekog izbora...vec da zaboravim na proslost..a u Prag bih rado isla,samo sam se malo prezaduzila

Ističe se Pepeo (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Тамо далеко.... тамо где се Срби воле....
    Reputaciona moć
    70

Sto bre lazes? Jedino ako nam nisi iz praga pisao.... Mada malo mi sumnjivo, kad si sve postigo... Da vidis cene pizza, piva i da se javis starim drugovima sa Krste.... Sve neki datumi 1. 9., 2. 9., 31.8., a ti uveliko ovde....

Sudeci po datumima kad si pisao ti si tad trebao da budes u Pragu.... E sad mozda i jesi....

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=233082&highlight=bgdalibor&page=2

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=231041&highlight=bgdalibor&page=5

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=233942&highlight=bgdalibor

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=233864&highlight=bgdalibor
    Znam da postoje likovi koji vole da cekaju u redu, ali ne znam da postoje likovi koji se raduju zbog cekanja u redu....
    Mladjani Evropljani

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio tamoneki Pogledaj poruku
    I sta ti imas od toga sto je tamo takva cena...pet dana si uzivao???...svaka cast...a gde si zaradio te evre? u Srbiji ili ne...
    Pa u Srbiji, gde drugde... Žena i ja možemo za 1 beogradsku platu da priuštimo put u inostranstvo bar na 5 dana. Bilo gde u EU da odeš, možeš da ljudski večeraš za 5-6 evra, a isto tako i za 1000-1500 evra. Stvar ukusa i mogućnosti.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Pepeo Pogledaj poruku
    Sto bre lazes? Jedino ako nam nisi iz praga pisao.... Mada malo mi sumnjivo, kad si sve postigo... Da vidis cene pizza, piva i da se javis starim drugovima sa Krste.... Sve neki datumi 1. 9., 2. 9., 31.8., a ti uveliko ovde....

Sudeci po datumima kad si pisao ti si tad trebao da budes u Pragu.... E sad mozda i jesi....

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=233082&highlight=bgdalibor&page=2

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=231041&highlight=bgdalibor&page=5

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=233942&highlight=bgdalibor

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=233864&highlight=bgdalibor

Tamo nema interneta.

Ajde, ako teraš mak na konac, nije 15 dana. Ima više od 25 dana, ali vreme brzo leti, pogotovo kad uživaš

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1312

Ja ne verujem da za 5 evra mozes ljudski da veceras i u Beogradu, a kamoli u Parizu, Londonu, Barseloni ili Rimu.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Ja ne verujem da za 5 evra mozes ljudski da veceras i u Beogradu, a kamoli u Parizu, Londonu, Barseloni ili Rimu.
    Neverovali ili da, ali čovek se začudi šta sve nudi taj truli zapad. Majku im njihovu, puni ko brod, a jeftina hrana, garderoba, prevoz itd... Samo rakija i cigare skupe, ja stvarno ne znam zašto

Ističe se Pepeo (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Тамо далеко.... тамо где се Срби воле....
    Reputaciona moć
    70

Tamo nema interneta.

Ajde, ako teraš mak na konac, nije 15 dana. Ima više od 25 dana, ali vreme brzo leti, pogotovo kad uživaš
    A ok. Onda je sve u redu... Izvini....
    Znam da postoje likovi koji vole da cekaju u redu, ali ne znam da postoje likovi koji se raduju zbog cekanja u redu....
    Mladjani Evropljani

Slične teme

1. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 16.05.2008., 00:46
  2. PROŠLOST NAŠE BUDUĆNOSTI
    Autor magnepan u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.08.2007., 00:53
  3. Proslost u Buducnosti
    Autor robin_hood u forumu Humor
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.09.2005., 01:42