Nove Zwezde Granda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

...triton...

Početnik
Poruka
4
Ljudi sta mislite ko je najbolji od ovih nowih iz zwezda granda.Ja sam cuo Sasu Katancica i mislim da je najbolji,extra peva,obratite paznju koliko fanova na forumu Zvezde Granda,uzas!!!!!!najbolji je i obratite paznju na njega u subotu!



Ajde da posto swi glasaju za ,,svog,, i mi da glasamo za naseg Beogradjanina...........sto da ne ! Cujte ga ako budete imali wremena u subotu!
 
Sasa Katanic je zakon brate!!! :super:

merim wreme po njegowim nastupima na Zwezdama Granda! Swe izmedju njegovih nastupa mi je ispunjeno besmislom.
Jedwa cekam subotu!!! :D:D:D kupio sam 3 kartice da bi mogo da glasam za njega sto vise puta!!!
 
Oho, vozic hejtera a ja nisam pozvan... Ok, nisam gledao tv ne secam se od kad, inache je nemoguce a da bar sluchajno ne nabasash na te likove gledajuci bilo shta drugo... Ukljuchim da vidim kako se lavovi sa srnama jure, prebacim kanal 2 Opa!! Neki fens slepac u roze majci daje svoju biografiju kao da je mesija, al chujem nazhalost... Dakle za nove nisam jer jelte, ne gledah tv... ali shta je ovaj, jel neki iz Karton sitija, ili neki nash wanna be da je iz karton sitija... Polu cigonja polu mentol...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top