Makedonija spremna da prizna Kosovo

Pa..Ja

Poznat
Banovan
Poruka
7.656
Republika Makedonija će priznati nezavisnost Kosova najkasnije do kraja iduće nedelje,doznaje se iz vladinih izvora.Priznanje Kosova će istovremeno doći i iz Crne Gore,a moguće je da se pokrene pitanje nezavisnosti te novonastale države u okvirima svetske organizacije.Međunarodna zajednica ima za cilj da zaokruži paket zemalja iz regiona što priznaju Kosovo i da izvrši jak pritisak na Srbiju da učini isto.Pritisak na makedonsku vladu su izvršili američki i britanski međunarodni predstavnici koji su insistirali da Vlada zatvori to pitanje dok traje Generalno zasedanje OUN-a u Njujorku.
Priznanje Kosova sa makedonske strane će doći kao predlog Vlade,a ne albanskih partija,da bi se izbegao utisak da vlada popušta pod njihovim pritiskom.....

http://www.vreme.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=1&tabid=1&EditionID=1504&ArticleID=98796
 
Ajde sacekajte prvo da priznamo pa nastavite sa napadima,kako i da je za Kosovo ste i sami krivi odnosno vasi politicari sto ga nisu"sredili" na vreme,a ne postoji nit jedan jedini mak.građ.sem albanaca koji je za Kosovo garantiram glavom,trebali smo ga priznati priznati prije samita NATOa,sa Hrv.i Bug. pa nismo, ipak sacekajmo, ova novina koju prenosite je užas jedan ,opoziciona:roll:
 
Poslednja izmena:
Не разумем, зашто се ти вређаш. Мени је македонски народ веома драг. Наравно, он није крив, што се налази у таквој ситуацији у каквој је. Нити вас неко окривљује за губитак КиМ. Овде је реч, о једној простој чињеници, да Македонија, као држава не постоји, већ је један обичан амерички вазал, као и сама Србија.
 
Makedonci su ponosan narod. Nece oni to dozvoliti!!

А ко шта пита македонски народ. Наравно, да је частан народ, али њихови политичари нису часни, као и наши. Да ли је, неко питао македонси народ, када је са њихове територија вршена агесија на СРЈ.
 
Не разумем, зашто се ти вређаш. Мени је македонски народ веома драг. Наравно, он није крив, што се налази у таквој ситуацији у каквој је. Нити вас неко окривљује за губитак КиМ. Овде је реч, о једној простој шињеници, да Македонија, као држава не постоји, већ је један обичан амерички вазал, као и сама Србија.

Vređa me, jer ja i po druge foruime branim vase kosovo,a samo na vase se MI najvise vređamo.
 
Vređa me, jer ja i po druge foruime branim vase kosovo,a samo na vase se MI najvise vređamo.

Не нападам ја македонце, већ само говоримо, да сте вазалска држава, као и Србија.
Хоћу те обрадовати, ако ти кажем, да управо уживам у виртуозу на гитари Влатку Срефаонсвском. :D
 
А ко шта пита македонски народ. Наравно, да је частан народ, али њихови политичари нису часни, као и наши. Да ли је, неко питао македонси народ, када је са њихове територија вршена агесија на СРЈ.

Nije ali vremena su se malo promenila! Mnogo je gorcine s obe strane Sare danas!!
 
А ко шта пита македонски народ. Наравно, да је частан народ, али њихови политичари нису часни, као и наши. Да ли је, неко питао македонси народ, када је са њихове територија вршена агесија на СРЈ.

Naravno to ne propustate da spomenete ,a kad je MKd krsila sankcije i svercovala kod vas naftu i itd,to nije bitno,nije valjda da ne znate.:roll:
 
Naravno to ne propustate da spomenete ,a kad je MKd krsila sankcije i svercovala kod vas naftu i itd,to nije bitno,nije valjda da ne znate.:roll:

Ми се очигледно не разумемо. Мени је Македонија веома драга земља, као и њен народ. Ми овде причамо о чињеници, да ће једна Македонија признати КиМ, исто као што ће то да уради и Црна Гора, као што су урадиле и Хрвастка и остале земље бивше Југе. И говоримо о томе, да се овде ради о типичним банана државама, нарочито када је у питању ЦГ, Србија и Македонија. Македонски народ, нико неће ни питати, да ли се слаже са признањем КиМ. Наравно, да се већина македонаца противи независности КиМ.
 
Vređa me, jer ja i po druge foruime branim vase kosovo,a samo na vase se MI najvise vređamo.

nervira me ta dvolicnost..
sa jedne strane makedonski narod je demonstrirao protiv NATO bombardovanja Srbije, a sa druge strane sve NATO trupe su bile stacionirane u MKD.
Sad narod Makedonije ne podrzava nezavisnot Kosova, ali Drzava ce ga svakako priznati!
i sta onda - kao treba da su mi dragi Makedonci!
kako to narod i politichari MKD nikako da se usaglase...
 
Naravno to ne propustate da spomenete ,a kad je MKd krsila sankcije i svercovala kod vas naftu i itd,to nije bitno,nije valjda da ne znate.:roll:

Švercovali izaradili lovu... kasnije po centru SKOPLJA otvorili najlepše lokale i.t.d.

Narod nije kriv, ali će na žalost da ispašta pre ili kasnije ostvarivanje Nezavisne makedonije...

Bio sam u Ohridu i Strugi, više puta, i mnogi moji prijatelji, bilo je super sve, ali zaključak je sledeći - majina ste u svojim gradovima.:rumenko::thumbdown:
 

Back
Top