Sex na jedno vece........da ili ne?

Pa eto, mozda cu i ja reci da sam za sex na jedno vece, ali mislim da mi je lakse pricati, nego stprvesti to i u praxi. Generalno imam problem sa tim da ako mi se nesto svidi, ja zelim to i da ponovim,zadrzim, da se borim za to, ispravljam krive Drine, pokusavam da napravim nesto pravo od toga! Jos nisam bila u situaciji da ugledam tipa i pozelim ga samo na tu noc,... mozda na dve/tri, ali jedna ne. Ne mora da bude ozbiljno, samo neka ne bude konacno! Osim u slucaju, ako stvarno ne zelim vise u zivotu da ga vidim, ali to je druga prica...
 
iskreno par pute sam to uradila kad sam stvarno pozelela tipa samo za to vece, ali ono sto je bitno jeste da budes nacisto da je to stvarno samo za jedno vece i da nema dalje, kao sto rece kety mi zene obicno hocemo na vise od jedne veceri ali... 9ali uze srecu devojci... )
elem, prosla me zelja za takvim akcijama, valjda to ide sa godinama, i sta da vam kazem sex sa nekim na bazi fizicke privlacnosti nije ni prineti kada je ukljucena i emocionalna privlacnost. :wink:
 
Uhhhh, prosle su godine otkad sam zadnji put pokupila tipa samo za jedno vece, a da se poslije samo u prolazu pozdravimo i sl...
Nekako se ne pronalazim u tim semama...
Ali, praktikujem nesto slicno... Sexy vikende, koji se ponove ako bude prilike... No, iskljucivo sa muskarcima, koje sam prije toga upoznala kao licnosti, odnosno koji su me i privukli svojom licnoscu, te smo i prije i poslije sexa u prijateljskim odnosima... Upravo me to sto s njima mogu da pricam i privuce...
 
E, Gazdarice, ovde te totalno podrzavam. Imala sam i ja par sexy vikenda, i to jedino i mozes da uradis sa ljudima koje poznajes malo bolje, a sa kojima nemas pretenzije (ili vremena ili sta god) da budes u ozbiljnoj vezi a dobro se slazete! Odmorite se, opustite se, jos bolje se upoznate i zblizite, a kad se vratite kucama sve po starom, bez opterecenja, nadjete se po nekad na kifi, nosite lepe uspomene... ma strava!!! :wink:
 
Mala vesela:
sta mislite o sexu na jedno vece.Da li je to opravdano? :?: :?
:twisted:


Opravdano u kom smislu?Moralnom?...pff

Prvu stvar na koju muskarac pomisli kada vidi neku devojku koja mu se svidja je seks.Meni licno to nije neko posebno zadovoljstvo, jer se ujutru probudish sa prazninom, kao da se nishta i nije desilo.

Evo na primer, pre par dana na mom rodjendanu sam imao prilike da obrnem jednu malecku drolju, ali sam u poslednjem trenutku odustao.Jednostavno mi je bilo glupo.
Sex bez obaveza je izum modernog drushtva koje tezi ka globalizaciji i skrnavljenju svih principa normalnog coveka.

bicu malo prost, ali ja se drzim ovog principa:

Devojka se voli a ***** se ****.


Devojke ovo shvate, naravno, tek kad se sve zavrsi
 
Po tvom principu: Devojka se voli a ***** se *, da li uopste vodis ljubav sa svojom devojkom??? Sve zavisi kakav je tvoj pogled na devojke s kojima imas sex!!! Ako bar malo postujes devojku s kojom si blizak, emotivno ili seksualno, princip pada u vodu. Bez obzira da li je to na jedno vece ili ne.
 
Smesno zaista! Ko kaze da devojka mora da bude drolja da bih je imao samo za jedno vece. :evil: U pitanju je trenutak u kome se nalazite! Ako prvi put vidim devojku :shock: svidi mi se, prva pomisao mi je: jos veceras! 8) Sta se desi posle desilo se ( ili ne ) Nije tu pitanje ni morala , ni bilo cega drugog , u pitanju je selekcija. Tek posle ukapiras zelis li ti jos jedno takvo vece ili ne. Moj moto je uvek bio i ostao: Govori tiho i nosi kondom sa sobom :wink:
 
Ja sam licno za takvu vrstu zabave, jer svi smo mi imali takvu vrste akcije ( neko vise, neko manje), i mislim da je to ponekad i preko potrebno pogotovo ako neko ima dugu vezu, cisto da se unese promena u seksualnim aktivnostima ( ima ona narodna " pasulj, pasulj, pa dosadi").
 

Back
Top