Ovaj pdf.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde po vama sta bi menjali, dodali itd.... sta vam ne odgovara???

Draga redakcijo,
Sa svim smo zadovoljni, ništa ne bismo menjali, koje i vama želimo.

Jedino, mislim da govorim u ime svih, hteli bismo da se u vašoj mediji više pojavljuje Sveta 685. Makar jednom nedeljno, ali u udarno vreme, na primer u subotu posle drugog dnevnika.

Fala unapred u ime svih poštovalaca.
 
Kako nema da se menja??? Pa, ovo je najgori pdf na Krstarici. Čast entuzijasti endonuclease i možda još par likova. Na ovom pdf-u se najmanje može saznati iz oblasti od koje se najviše traži. Posebno je neforumski (možda nova kovanica; - nekolegijalno) da se, od pojedinaca, namjerno i ljubomorno ne želi iznijeti znanje, nego se čak rugaju onima što ne znaju ili ih upućuju na stručnu literaturu u koju se laik (amater) teško može snaći. A, na Krstarici je, manje-više, sve u domenu amaterizma.
 
Ja to baš i nisam primetila ovde..... :think:
Primetila sam šikaniranje ljudi na mnogim drugim podforumima samo zato što tamo nisu superaktivni ili se ne uklapaju u profil "prosečnog posetioca te oblasti", dok ovde stvarno ne pamtim da se neko nekome izrugivao..... osim to za Svetu što i ne razumem, mada je čovek stvarno naporan :neutral: al' to je opet nešto lično i nema veze sa podforumom. Nemoj biti neobjektivan.
 
Ja to baš i nisam primetila ovde..... :think:
Primetila sam šikaniranje ljudi na mnogim drugim podforumima samo zato što tamo nisu superaktivni ili se ne uklapaju u profil "prosečnog posetioca te oblasti", dok ovde stvarno ne pamtim da se neko nekome izrugivao..... osim to za Svetu što i ne razumem, mada je čovek stvarno naporan :neutral: al' to je opet nešto lično i nema veze sa podforumom. Nemoj biti neobjektivan.
Prihvatam kritiku. :zstidljivko: Ali nijesam baš neobjektivan. Izuzev što je ovdje duže vremena radila samo tema Evolucija vs kreacija, nije zaživjela ni jedna druga, ozbiljna, naučna tema. A, zar ih nema? Osim toga, pogotovu ranije, pojedini forumaši su, prilično nadmeno, zadavali neistomišljenicima domaće zadatke. I prekidali sa postovanjem na temama.

Istina je da se situacija popravila u zadnje vrijeme (opet spominjem endonuclease), ali i dalje nemamo skoro nikakvih postova o, pogotovu najnovijim, naučnim saznanjima. Izuzetak, pa opet - endonuclease. Da, i V.V.Ilić se trudi. Mada najčešće na češkom i u slikama.
 
Pa dobro, stoji da nema dobrih tema, a to je posledica činjenice da ovaj pdf nešto nije ni popularan, tj. nema mnogo poseta na dan. Ja sam samo komentarisala odnos jednih prema drugima.....
Inače, planiram da započnem jednu zanimljivu temu ali mi je, veorvao ili ne, glupo da to radim ovde (a koji bi podforum bio idealniji...) jer će eventualno da bude dva-tri zanimljiva odgovora prosto, jer ljudi slabo dolaze. A za filozofiju, opet prosto, nije :(
 
Zaista, ovde je potrebna dobra generalka. nakupilo se svega i svaceg. I sto treba i sto ne treba. Trebalo bi mnogo toga promeniti, izbaciti i vratiti ovom forumu sjaj koji je nekad davno imao....
 
Ne podrzavam misljenja da ovaj Forum ili podforum (nazivate to svakojako), zahteva "veliku generalku". Naprotiv, misljenja sam da mu je potrebna samo mala kozmeticka korekcija koja bi ga dovela na nivo zasluzan samog naziva Prirodne nauke
Na njemu se pojavljuju iskljucivo inteligentne, obrazovane i recite osobe koje svojim prilozima Forum obogacuju. Nije od znacaja sto su neki naklonjeni nauci a neki se nalaze sa druge strane ogledala. Nikome se kreativnost ne moze poreci. Zato se i naziva Forum i svakome omogucava da u okviru licnih ubedjenja ostavi pisani trag sopstvenog misljenja.

To sto je manje posecen nego podforumi drugi dokazuje njegovu neprocenjivu vrednost.
 
Ovom pdf-u ocajnicki fali (ozbiljan) moderator.

Mada bi bilo interesantno videti sta bi se desilo kad bi pokretac neke teme mogao i da je moderishe...

Ovako... "Kad machke nema, "...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top