Primedbe, zamerke, a mogu i pohvale ako ih ima :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

n-a-t-a

Ističe se
Poruka
2.102
Dakle umesto da smaram i ometam ljude preko pp-a evo pishite ovde, sta po vama treba ili ' pak ne treba da bude na ovom nasem pdf Romantika, zelje, zamerke i tako te stvari....
Pa nadam se da cete makar neshto napisati jer kad se ja vec toliko trudim da vidim da li vama sve odgovara onda makar mozete da napisete koji red za mene, mislim da ne trazim previse....
Zar ne?
 
jako mi je zao sto offujem ali ne mogu da verujem koliko sebi daju za pravo moderatori (ne znam ko jos) da brisu tudje blogove.Ajde nekako da to mogu da precutim ali brisanje pesme sa posvetom i pesme koja je sinonim za romantiku !!!!???

Neverovatno....

Verovatno ce se i ovo obrisati ekspresno ali se nadam da ce bar neko procitati
 
jako mi je zao sto offujem ali ne mogu da verujem koliko sebi daju za pravo moderatori (ne znam ko jos) da brisu tudje blogove.Ajde nekako da to mogu da precutim ali brisanje pesme sa posvetom i pesme koja je sinonim za romantiku !!!!???

Neverovatno....

Verovatno ce se i ovo obrisati ekspresno ali se nadam da ce bar neko procitati

ma sigurna sam da neće..i vrlo je žalosno ako je neko obrisao pesme..to je za svaku OSUDU...Nato...reši ovo pod HITNO...
 
Ej ti mačko od moderatorke, a zašto majke ti obrisa temu: romantične 60i neke, jes da ne pišem, ne osećam da umem, pa bolje da ćutim, al volim da čitam.
Daj gukni koju na kritike, nemoj samo pustiti ljude da se žale ko nekad što beše: milošević te tuži, milošević ti sudi, pa nemoj i ti tako majku mu, previše si mlada za takve zavrzlame:cmok:
 
Ej ti mačko od moderatorke, a zašto majke ti obrisa temu: romantične 60i neke, jes da ne pišem, ne osećam da umem, pa bolje da ćutim, al volim da čitam.
Daj gukni koju na kritike, nemoj samo pustiti ljude da se žale ko nekad što beše: milošević te tuži, milošević ti sudi, pa nemoj i ti tako majku mu, previše si mlada za takve zavrzlame:cmok:

Ta tema nije obrisana, samo zatvorena, pogledaj pazljivije :D
 
Daj link...........;)


NATO...ovo je pitanje prebaceno ovde: vidi i reci sta mislis o tome:


Citat:
Original postavio Insolitus Pogledaj poruku
jako mi je zao sto offujem ali ne mogu da verujem koliko sebi daju za pravo moderatori (ne znam ko jos) da brisu tudje blogove.Ajde nekako da to mogu da precutim ali brisanje pesme sa posvetom i pesme koja je sinonim za romantiku !!!!???

Neverovatno....

Verovatno ce se i ovo obrisati ekspresno ali se nadam da ce bar neko procitati
ma sigurna sam da neće..i vrlo je žalosno ako je neko obrisao pesme..to je za svaku OSUDU...Nato...reši ovo pod HITNO...
:bye:
 
nadam se da su na dobrovoljnoj bazi moderatori, jer ako su placeni za to iskreno djabe im daju pare, pa bunta je bio sam moderator i bio je mnogo prisutniji nego sad kad su 3, pa gde ste? savestan clan ima problem a vi ignorisete! Bunto trazi honorar za troje svo ono vreme dok si bio sam!

a zna da stavi temu "pohvale i zamerke" da je primetimo!
 
Poslednja izmena:
Dobro vece...drago mi je da vam nedostaju moderatori sa Romantike..ali ih ne grdite ..jer su bolesni i nisu u prilici da budu stalno prisutni..:(
-za Dusalu...odgovori mi na pp koji sam ti poslala..
-za Nemir..poslato je adminu..ceka se ..moras znati da ima dosta posla i verujem da ce proveriti cim stigne..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top