Biseri korisnika Krstarice

"...a od 13 godine naovamo dnevno umire preko 13000 moždanih ćelija dnevno..kod svakog pojedinca.... s godinama možte da steknete samo skills...ako koristite predispozicije i niša više.......šo bi značilo samo potvrdu da je zlo većinom urođeno..."

moram malo da zekim,ne da mi mira :)
 
Poslednja izmena:
Koja je to tema? :confused: daj malo da se smejem...

pogle iznad,Oximoron je postovao neke teme,mislim da je zadnja...:mrgreen:
evo doprinos temi :confused:
"zemlja bez nade..mogucnosti...prilika...zemlja sa katastrofalnom istorijom...zemlja ciji su najveci junaci svih vremena bili covek koji je pricao sa konjem,i onaj od dva metra kojem su odsekli noge da bi ga sahranili....zemlja seljaka....nekada velika jugoslavija a danas goli ******.....zemlja u kojoj se jos voze trolejbusi,vozovi kasne po 3-4 sata....zemlja koja je bila 500 godina pod turcima,a turska kultura i dan danas zhivi ovde....zemlja cije se diplome ne priznaju nigde u svtu...zemlja za koju se tvrdi da ima veooooma nizak koeficijent inteligencije generalno gledano.....prosechna plata 300 evra(u francuskoj je socijalna pomoc 1000)....ima jos dosta primera a ja imam veoma malo vremena da ih sve navedem jer radim na tome da pobegnem sto dalje odavde....a da,ta zemlja je naravno SRBIJA!!!! "
Naglasak stavljam na ovo za najveće junake Srbije.
 
sa teh. nauka
e, ovako
tema je vrlo diskutabilna i slabo svarljiva i nije za one sa izrazhenim moralom
vishe za one koji misle srcem (ima li takvih na ovom podforumu?)
ne...? ne.
elem, nemam smeshtaj za novu godinu
to jest, hipoteticki - imam ga, ali nemam para
a znam jednu kucu u kojoj je zhivela moja drugarica sa bakom
i obe su umrle
i sada kuci zvrji prazna, bez ikoga, zaboravljena i usamljena
a ja iz pouzdanih izvora znam da ima lep krevet
sa satenskim prekrivachima i velikim jastucima
moj deda ima kljuch njihove kuce, al blam me da ga pitam
pa...kako da obijem bravu?
nemojte premeshtati temu na natprirodne pojave i misterije ili religiju.
molim vas.
a molim vas i za struchni odgovor kako da obijem bravu.
 

Back
Top