"Priznajte Kosovo ako hoćete da vam bebe i bolesnici prežive !"

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
http://www.monitor.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=14514&Itemid=2


Novorođenčad iz rodilišta Opće bolnice u Gračanici nalaze se u životnoj opasnosti, jer su zalihe kisika pri kraju, a pošiljka novih boca zapela je na carini. Boce s kisikom poslane iz Beograda zaplijenjene su prije pet dana i stoje u carinskom skladištu albanskog dijela Kosovske Mitrovice, javlja Kurir.

"Na djelu je fašizam", kazao je ravnatelj bolnice u Gračanici, dr. Stojan Sekulić, koji je jučer zajedno s kolegama osobno apelirao da se pošiljka boca s kisikom pusti. "Ako hoćete da vam bebe i bolesnici prežive, ako hoćete kisik - priznajte nezavisno Kosovo", citirao je Sekulić što je njemu i njegovim kolegama poručeno, nakon što odgovore nisu uspjeli dobiti na carinskim terminalima i carinskoj upravi te kasnije i iz Prištine.

Glasnogovornik Unmikove carine kazao je kako je vozač pošiljke boca s medicinskim kisikom od dokumenata sa sobom imao samo račun za te boce i ništa drugo. "To je bilo apsolutno nedovoljno. Nije imao kompletnu dokumentaciju za uvoz. Da bi ušao na Kosovo, mora imati i dozvolu Ministarstva zdravlja neovisnog Kosova", rekao je glasnogovornik i dodao kako će pošiljka biti puštena kad bolnica dostavi kompletnu dokumentaciju potrebnu za njeno puštanje. (index)


:thumbdown:

Nije mi jasno sto ta slepacka vlast ne prizna to nezavisno Kosovo kad vec nije spremna da ga brani... :evil:
 
Smesni ste vi srbi iz dijaspore,koji znate da kenj..te nama sta da radimo,iz Kanade.Vrati se pa da branimo kosovo zajedno ako si patriota

Ти да браниш Србију
sick0013.gif
.
Многи Срби из дијаспоре су дали много пара Србији, док су такви као ти је пљачкали.
Прво као па то је Курир, па после смета ти дијаспора и као кобајаги ти би бранио Србију. Покри се ушима.
 
Ти да браниш Србију
sick0013.gif
.
Многи Срби из дијаспоре су дали много пара Србији, док су такви као ти је пљачкали.
Прво као па то је Курир, па после смета ти дијаспора и као кобајаги ти би бранио Србију. Покри се ушима.

Ja je pljackao?
O cemu ti uopste pricas
Smeta mi i kurir i dijaspora i sta sad? :dash:
 
nije li ista ili slicna tema (situacija) bila ovdje prije par mjeseci?
mislim da je....i tada se je reklo bez papira nema prolaza..
djeciji zivoti su vredniji od svih papira i prepucavanja i to bi trebao biti motiv djelovanja...a ti zivoti, izgleda nezanimaju ni jednu stranu...ni one koji bi papire trebali izdati, ni onu koja na njima inzistira...
tuga i zalost...
odgovornost je obostrana i sada se djecijim zivotima skupljaju politicki poeni na obe strane...
 
nije li ista ili slicna tema (situacija) bila ovdje prije par mjeseci?
mislim da je....i tada se je reklo bez papira nema prolaza..
djeciji zivoti su vredniji od svih papira i prepucavanja i to bi trebao biti motiv djelovanja...a ti zivoti, izgleda nezanimaju ni jednu stranu...ni one koji bi papire trebali izdati, ni onu koja na njima inzistira...
tuga i zalost...
odgovornost je obostrana i sada se djecijim zivotima skupljaju politicki poeni na obe strane...

odgovornost je onih koji ih ubijaju..........ali sta je to ubili su hiljade srpske dece pa vide moze im se.
 
Smesni ste vi srbi iz dijaspore,koji znate da kenj..te nama sta da radimo,iz Kanade.Vrati se pa da branimo kosovo zajedno ako si patriota

Jadni oni koje ste vi "branili", od Krajine do Kosova, izvuce se RS jer se Gen. Mladic na*ebao mile majke Vasem predsedniku Slobodanu u to vreme kad je hteo i te Srbe da unovci ;)

Zato burazeru, radite sta vam volja, niko vam ne *****, poceo si da lupas nevezano za temu, a u naslovu sam cak i rekao, ako ne mislite i ne mozete da branite vas sunarodnike, koji racqu ne priznate, nego se igrate sa ljudskim zivotima na ovaj podao nacin.
 
ti bi aimar kao najhrabriji mogao prvi da krenes ,a i najveci si srbin

ne znam bash dal sam najveci,prvi ne moram bash.
licno ja sam se javio pre godinu dana u vojni odsek da me pozovu ako bude nesto.......tako su nesto i trazili skoro.
to je od mene najvise,ne nameravam da se bash guram:mrgreen: ali sto sse mene tice branicu svoj i tvoj zivot od agresora ako treba:ok:
 
nije li ista ili slicna tema (situacija) bila ovdje prije par mjeseci?
mislim da je....i tada se je reklo bez papira nema prolaza..
djeciji zivoti su vredniji od svih papira i prepucavanja i to bi trebao biti motiv djelovanja...a ti zivoti, izgleda nezanimaju ni jednu stranu...ni one koji bi papire trebali izdati, ni onu koja na njima inzistira...
tuga i zalost...
odgovornost je obostrana i sada se djecijim zivotima skupljaju politicki poeni na obe strane...

Љигаво и покварно. Па ви хрвати славите највеће етничко чишчење у Европи после другог светског рата, и ви о поштењу и хуманости
sick0005.gif
.
 

Back
Top