Zlo je odsustvo dobra
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: Zlo je odsustvo dobra

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Zlo je odsustvo dobra

Šta mislite o ovoj konstataciji? Pa, uz Božiji blagoslov...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Zlo je odsustvo dobra

Molim te, uzdrzi se komentara 'Uz bozji blagoslov', 'U ime boga...' itd., jer to ljudima koji ne veruju u istog vredja logiku, bas kao sto bi se i ti vredjao da Margot (koliko znam jedini ostali satanista na forumu) pocne da prica Hail Satan i sta sve ne...

A kad pocnu da se vredjaju emocije, krene ostra rasprava, pljuvanje i sta sve ne... A to nece biti tolerisano ovde!

Inace, sto se teme tice... Citiracu jednu pesmu grupe Enigma - The Rivers Of Belief:

'... If you believe in light, it's because of obscurity.
    If you believe in joy, it's because of sadness.
    And if you believe in God, it's because of the Devil...'

Dakle, zlo i dobro idu u paketu, zajedno... Bez jednog od njih ne bi bilo drugog...

Tako da bih to preformulisao u: Zlo je prisustvo dobra!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

To ima veze sa pretpostavkom da je svet nastao razdvajanjem pozitivne i negativne energije ni iz čega. Ali ja se sa time ne slažem. Ipak, hvala za mišljenje.
    P.S. Neću nasesti na provokacije +

Primećen član slayer (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Incognito
    Molim te, uzdrzi se komentara 'Uz bozji blagoslov', 'U ime boga...' itd., jer to ljudima koji ne veruju u istog vredja logiku, bas kao sto bi se i ti vredjao da Margot (koliko znam jedini ostali satanista na forumu) pocne da prica Hail Satan i sta sve ne...

A kad pocnu da se vredjaju emocije, krene ostra rasprava, pljuvanje i sta sve ne... A to nece biti tolerisano ovde!

Inace, sto se teme tice... Citiracu jednu pesmu grupe Enigma - The Rivers Of Belief:

'... If you believe in light, it's because of obscurity.
    If you believe in joy, it's because of sadness.
    And if you believe in God, it's because of the Devil...'

Dakle, zlo i dobro idu u paketu, zajedno... Bez jednog od njih ne bi bilo drugog...

Tako da bih to preformulisao u: Zlo je prisustvo dobra!
    ООООО,па да ли ти то човеку забрањујеш слободу изражавања?Колико ја знам није никога нападао по питању националности нити се обраћа расистички.Пише шта осећа и шта мисли,ако се вређа његов проблем.Мене вређа постојање особа као што си ти,па ником ништа,нити ја имам право да се буним зато што то мени не одговара.Као прво,ти не поседујеш овај форум и немаш апсолутно никакво право да одређујеш шта ће ко да пише(сем када се псује,напада по националној основи,тада можеш да реагујеш)При том апсолутно немаш појма ко се налази иза ових алијаса и надимака.Не,желиш да се опечеш веруј ми.Ти господине ради свој посао и пиши шта хоћеш,нема проблема,али немој да радиш нешто што се не сме и против правила форума,јер има разних начина да се реагује на то.Добро размисли о овоме што сам рекла.

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Pomaze- Bog,a sta je dobro...a sta je onda zlo?
    citajuci rekcije ljudi na razne teme u forumu evidentno je da nemamo svi isto poimanje sta to dobro je konkretno...ili sta je konkretno zlo...zaista bi da cujem tvoj stav...

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

vidi deckic....u srpskom jeziku suprotno od dobrog je loshe....
    zlo kod nas nema svoju suprotnost....pa je tako glupo o tome raspravljati

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

ne postoji dobro,ne postoji zlo...ono shto je za mene dobro za tebe nije,i obratno...postoji samo srce..a to je individualnost...
    a mozemo i ovako,zlo postoji da bi opravdalo dobro,shto bi rekli hrichjani...protiv chega bi se oni inache "borili"?!
    malo kofuzije nije na odmet...ko shta voli...
    P.S. necu nasesti na provokacije...
    (dal sad vidish kako debilno izgleda?)

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Enigma su sektashi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano +++++++++

Lepše bi bilo da nije borbe protiv đavola, tj. da nije đavola, tj. da se on nije odmetnuo od Gospoda, tj. da smo svi u Božijoj Svetoj Volji.
    Zlo i loše su sinonimi (ovde mislom na loše kao imenicu)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano +++++++++

gigule, tačna linija između Dobra i zla ne može se precizno povući, ona varira od situacije do situacije i treba je osetiti (o ovome sam već govorio, prošetaj po Filozofiji). A sigurno je da postoji podela, ne možeš reći za smrt da je Dobro, ni za život da je loše. Uzgred, pošto će ovde Margot da me pita za nasilje u Starom Zavetu, odgovoriću unapred. Ljudi koji su ubijani po Božijoj Promisli su sami izabrali loše time što su bili nevernici, a što i mnogi i danas čine, samo Gospod očekuje da se pokaju pa ih ne ubija, već će zasluga doći posle ovozemaljskog života. Takođe, Gospod je pre vaskrsenja, kao i svi do tad umrli, sišao u Ad i tamo ponudio svoje spasenje, koje je većina prihvatila. Opet, ko nije prihvatio, ostao je tamo. ++++++++++++

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano Re: +++++++++

Citat Original postavio Pomaze_Bog
    Ljudi koji su ubijani po Božijoj Promisli su sami izabrali loše time što su bili nevernici
    Kao recimo onih četrdesetoro dece koje su medvedi satrli do poslednjeg po božjem nahođenju jer su matorog dedu zezali za ćelu.

Divne li "promisli". Ha.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano +++++++++

Podseti me gde je to. Znam da je u Mojsijevim Knjigama, mislim u prvoj, ali ne znam tačno

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podseti me gde je to. Znam da je u Mojsijevim Knjigama, mislim u prvoj, ali ne znam tačno
    Ako se ne varam, 2. Kraljevima, 2:23-24

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio slayer
    ООООО,па да ли ти то човеку забрањујеш слободу изражавања?Колико ја знам није никога нападао по питању националности нити се обраћа расистички.Пише шта осећа и шта мисли,ако се вређа његов проблем.Мене вређа постојање особа као што си ти,па ником ништа,нити ја имам право да се буним зато што то мени не одговара.Као прво,ти не поседујеш овај форум и немаш апсолутно никакво право да одређујеш шта ће ко да пише(сем када се псује,напада по националној основи,тада можеш да реагујеш)При том апсолутно немаш појма ко се налази иза ових алијаса и надимака.Не,желиш да се опечеш веруј ми.Ти господине ради свој посао и пиши шта хоћеш,нема проблема,али немој да радиш нешто што се не сме и против правила форума,јер има разних начина да се реагује на то.Добро размисли о овоме што сам рекла.
    Da, zabranjujem slobodu izrazavanja... i? ... Pisanje po ovom forumu je PRIVILEGIJA a ne PRAVO, a na moderatorima i administratorima je da odlucuju sta se moze a sta ne moze pisati, kao i da ukidaju istu privilegiju sa ili bez razloga...

I ne verujem ti... Ja radim svoj posao - trudim se da se ovaj forum ne pretvori u ex-Religiju jer svi znamo kako je slavno zavrsila... A izvolte, upotrebi svoje nacine da 'reagujes na to'...

A da razmislim... evo... dosta sam razmisljao... I stojim iza svega sto sam napisao!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano +++++++++

Ja bih stvarno voleo da se vratimo temi

Primećen član slayer (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Da, zabranjujem slobodu izrazavanja... i? ... Pisanje po ovom forumu je PRIVILEGIJA a ne PRAVO, a na moderatorima i administratorima je da odlucuju sta se moze a sta ne moze pisati, kao i da ukidaju istu privilegiju sa ili bez razloga...

I ne verujem ti... Ja radim svoj posao - trudim se da se ovaj forum ne pretvori u ex-Religiju jer svi znamo kako je slavno zavrsila... A izvolte, upotrebi svoje nacine da 'reagujes na to'...

A da razmislim... evo... dosta sam razmisljao... I stojim iza svega sto sam napisao!
    СЛОБОДА ИЗРАЖАВАЊА ЈЕ ШИРОК ПОЈАМ,РАЗГРАНИЧИЛА САМ У ПРЕДХОДНОЈ ПОРУЦИ.ПО ЧЕМУ ЈЕ ПРИВИЛЕГИЈА ПИСАТИ ПО ОВОМЕ ФОРУМУ,ШТО ЈЕ ОВАЈ ФОРУМ ПОСЕБАН?ПО ЧЕМУ ВИ МОЖЕТЕ ДА РЕАГУЈЕТЕ,А ДА НЕМАТЕ ОПРАВДАН РАЗЛОГ?ЈА НИСАМ БИЛА НА ТОМ ФОРУМУ РЕЛИГИЈА И НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ ТАМО БИЛО.ИМАШ ПРАВО ДА БУДЕШ ПРИСТРАСАН,АЛИ НЕМАШ ПРАВО ДА СТАЈЕШ НА НЕЧИЈУ СТРАНУ И ГОВОРИШ МУ ШТА ДА ПИШЕ ИЛИ НЕ ПИШЕ АКО СЕ ТО НЕ ПОКЛАПА СА ТВОЈИМ МИШЉЕЊЕМ(У ОВО НЕ СПАДАЈУ ПСОВКЕ...ТУ СЕ ПОДРАЗУМЕВА ДА РЕАГУЈЕШ)НЕМАМ РАЗЛОГА ДА УПОТРБЉАВАМ НИКАКВЕ НАЧИНЕ ДА РЕАГУЈЕМ ЈЕР СИ САДА ПОПРИЛИЧНО РАЗУМАН.У ОВОЈ ЗЕМЉИ БАР ЗВАНИЧНО ВЛАДА ДЕМОКРАТИЈА И ПОТРУДИ СЕ ДА СЕ ПОНАШАШ У СКЛАДУ СА ТИМ,У РЕДУ ЈЕ ДА УПОЗОРИШ НА ПРИМЕР ПОМАЖЕ_БОГ,АЛИ ДА УПОЗОРИШ И ОНЕ КОЈИ ПОДСТИЧУ ЊЕГА ИЛИ ПРИЧУ КОЈУ ТИ НЕ СМАТРАШ ЗА ПРИМЕРНУ НА ОВОЈ ТЕМИ ИЛИ ФОРУМУ.НИЈЕ ОН СИГУРНО ЈЕДИНИ КРИВАЦ,ТИ КАО МОДЕРАТОР НОСИШ НЕКУ ОДГОВОРНОСТ И БАР БИ ТРЕБАО ДА СЕ МАКАР ФОЛИРАШ ДА СИ НЕПРИСТРАСАН.ОНИМ ЉУДИМА КОЈИ ЗАРАЂУЈУ ОД КРСТАРИЦЕ,СИГУРНО НЕ ИДЕ У КОРИСТ ДА ПОСЕТИОЦИ МИСЛЕ ДА НЕМАЈУ АПСОЛУТНО НИКАКВОГ ПРАВА,И ДА АКО ПОШТУЈУ ПРАВИЛА КРСТАРИЦЕ,АДМИНИСТРАТОР И МОДЕРАТОР ИМАЈУ АПСОЛУТНУ ВЛАСТ ДА ИХ ИСКЉУЧЕ СА ФОРУМА ИЛИ НЕШТО СЛИЧНО ТОМЕ.

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

СЛОБОДА ИЗРАЖАВАЊА ЈЕ ШИРОК ПОЈАМ,РАЗГРАНИЧИЛА САМ У ПРЕДХОДНОЈ ПОРУЦИ.ПО ЧЕМУ ЈЕ ПРИВИЛЕГИЈА ПИСАТИ ПО ОВОМЕ ФОРУМУ,ШТО ЈЕ ОВАЈ ФОРУМ ПОСЕБАН?ПО ЧЕМУ ВИ МОЖЕТЕ ДА РЕАГУЈЕТЕ,А ДА НЕМАТЕ ОПРАВДАН РАЗЛОГ?ЈА НИСАМ БИЛА НА ТОМ ФОРУМУ РЕЛИГИЈА И НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ ТАМО БИЛО.ИМАШ ПРАВО ДА БУДЕШ ПРИСТРАСАН,АЛИ НЕМАШ ПРАВО ДА СТАЈЕШ НА НЕЧИЈУ СТРАНУ И ГОВОРИШ МУ ШТА ДА ПИШЕ ИЛИ НЕ ПИШЕ АКО СЕ ТО НЕ ПОКЛАПА СА ТВОЈИМ МИШЉЕЊЕМ(У ОВО НЕ СПАДАЈУ ПСОВКЕ...ТУ СЕ ПОДРАЗУМЕВА ДА РЕАГУЈЕШ)НЕМАМ РАЗЛОГА ДА УПОТРБЉАВАМ НИКАКВЕ НАЧИНЕ ДА РЕАГУЈЕМ ЈЕР СИ САДА ПОПРИЛИЧНО РАЗУМАН.У ОВОЈ ЗЕМЉИ БАР ЗВАНИЧНО ВЛАДА ДЕМОКРАТИЈА И ПОТРУДИ СЕ ДА СЕ ПОНАШАШ У СКЛАДУ СА ТИМ,У РЕДУ ЈЕ ДА УПОЗОРИШ НА ПРИМЕР ПОМАЖЕ_БОГ,АЛИ ДА УПОЗОРИШ И ОНЕ КОЈИ ПОДСТИЧУ ЊЕГА ИЛИ ПРИЧУ КОЈУ ТИ НЕ СМАТРАШ ЗА ПРИМЕРНУ НА ОВОЈ ТЕМИ ИЛИ ФОРУМУ.НИЈЕ ОН СИГУРНО ЈЕДИНИ КРИВАЦ,ТИ КАО МОДЕРАТОР НОСИШ НЕКУ ОДГОВОРНОСТ И БАР БИ ТРЕБАО ДА СЕ МАКАР ФОЛИРАШ ДА СИ НЕПРИСТРАСАН.ОНИМ ЉУДИМА КОЈИ ЗАРАЂУЈУ ОД КРСТАРИЦЕ,СИГУРНО НЕ ИДЕ У КОРИСТ ДА ПОСЕТИОЦИ МИСЛЕ ДА НЕМАЈУ АПСОЛУТНО НИКАКВОГ ПРАВА,И ДА АКО ПОШТУЈУ ПРАВИЛА КРСТАРИЦЕ,АДМИНИСТРАТОР И МОДЕРАТОР ИМАЈУ АПСОЛУТНУ ВЛАСТ ДА ИХ ИСКЉУЧЕ СА ФОРУМА ИЛИ НЕШТО СЛИЧНО ТОМЕ.
    Prvo, mogla bi bar da naucis da na forumu, odnosno u elektronskim dokumentima, govor velikim slovima znaci vikanje... I smatra se jako nekulturnim...

Sto se vlasnika krstarice tice, u njihovom je interesu da sto vise ljudi bude na forumu, i sto vise ucestvuju u diskusijama, jer se tako potencijalno vise novca zaradjuje od reklama. Stavi se u poziciju osobe koja je prvi put ovde... I naletis na temu koja se svodi na prepucavanje raznih vernika, omalovazavanje stavova, i na kraju najnizih uvreda... Hteli mi to ili ne, sve verske, politicke i slicne diskusije se pretvore u to... Ja se licno nikad vise ne bih vratio na takav forum. Zato sam i zamolio Pomaze_Bog da se uzdrzi od verskog uoblicavanja svojih postova, jer to 'vredja' ili ako nista drugo, iritira onu 'drugu stranu'... Uostalom, pogledaj po forumu Filosofija. Nije bilo ni jedne (globalno) uvrede na niciju stranu (bilo je opovrgavanja misljenja, iznosenja stavova, ali u cisto filosofskom smislu)... Kad se pojavio Pomaze_Bog i poceo da propagira pravoslavlje, odmah su se ljudi koje to iritira pojavili i krenula je religijska rasprava koja se kao sto je ovaj forum u vise navrata pokazao, uvek zavrsava uvredama... Evo, mene licno vredja kad mi neko kaze da sam nastao od blata, a verujem i da bi moju lepsu polovinu vredjalo da joj neko kaze da je nastala od muskarcevog rebra... Sad, ja umem da kontrolisem svoje emocije, tako da necu ispljuvati licno coveka koji je to postovao (mada mozda hocu religiju koja to propoveda), ali ima ljudi koji su temperamentniji i lakse planu... A sve se zavrsava kako jedni druge zovu ovcama, kretenima, majmunima i cime vec, a ovi drugi djavoljim poslanicima, pionima itd. Evo, pre neki dan se pojavio post izvesnog nika 'Monoteizam' (ljudi koji su bili na religiji secaju se njega kao propagatora islama) koji je napisao poduzi post namenjen propagiranju islama... I tako jedan po jedan, doci ce svi sa ex-Religije i svako poceti da propagira svoju veru i pljuje po drugima... Ako to dozvolimo Filosofija ce se pretvoriti u ex-Religiju, i samim tim bice eventualno ugasena zbog nemogucnosti kontrole i sprecavanja ljudi da pljuju jedni po drugima. E upravo zbog toga je vazno suzdrzavati se od verskog proklamovanja, jer neminovno dovodi do toga... Jer kao sto rekoh, neke vredja kad neko pocne post 'Uz Bozju pomoc', druge 'U ime Alaha', trece 'Hail Satan' itd...

A sad, privilegija NE ZNACI posebnost... Pogledaj molim te u recniku sta je privilegija. Ko ce i sta postovati odredjuje politika Krstarice, kao i subjektivno misljenje moderatora i administratora. Krstarica nije javno dobro, niti je u javnom vlasnistvu, da bi se mogla smatrati nekim pravom. A sve sto nije pravo je privilegija, koja moze biti data ili uskracena bilo kome, sa ili bez razloga (procitaj zadnji deo pravilnika foruma).

Ja sam ovde samo da ucinim sve da ovaj forum ne zavrsi kao ozloglasena Religija, i to je to... Umem ja da budem pristrasan (pa nema osobe koja bar malo nije), ali ipak stavljam objektivnost u prvi plan... Bolje spreciti nego leciti... A stvar je u tome sto je on inicirao versku raspravu, pa sam njega kao pocetni uzrok i upozorio... Da on nije propovedao svoju veru, ne bi bilo ni ljudi koji pljuju po istoj...

Inace, sto se reagovanja tice, kao sto ti rekoh, moje misljenje se nece izmeniti. Ja nemam bolesnu opsesiju prema 'vlasti', a jedino sto moze da me 'snadje' je da ostanem bez moderatorske role... Jedna obaveza manje... Samo bih voleo da vidim kako bi ubedila Bozu (glavnog admina) u tako nesto, kad je on i otvorio ovaj forum na moju inicijativu, i kad je isti literalno zabranio religijsku raspravu na forumu krstarica brisanjem foruma Religije...

Inace, demokratija mozda vlada u zemlji, ali ne vlada na forumu... Moderatore, administratore, vlasnike sajta... ne biraju posetioci i clanovi, vec to ide u obrnutom smeru... Vlasnici shodno svojoj proceni biraju administratore, administratori moderatore, a moderatori sta ce i kome biti dozvoljeno da koristi forum... Takva je hierarhija ovde, i to nece niko izmeniti...

Ja, na zalost (ne svoju), ne umem da se foliram, niti to zelim. Ja sam objektivan koliko mi sopstvena psiha dozvoljava. Ne diskriminisem clanove na osnovu verske, nacionalne, rasne i bilo kakve druge pripadnosti, niti favorizujem neke vise od drugih (dobro, zasigurno 'favorizujem' moje prijatelje sa foruma, ali necu ni njima dozvoliti da pljuju i diskriminisu druge na bilo koji nacin)...

Eto, nadam se da sam ti malo razjasnio...

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Molim te, uzdrzi se komentara 'Uz bozji blagoslov', 'U ime boga...' itd., jer to ljudima koji ne veruju u istog vredja logiku, bas kao sto bi se i ti vredjao da Margot (koliko znam jedini ostali satanista na forumu) pocne da prica Hail Satan
    Svaka ti cast ako ti je isto pomaze Bog i hail satan,bez obzira da li si vernik ili ne

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Citat Original postavio serpiko
    Svaka ti cast ako ti je isto pomaze Bog i hail satan,bez obzira da li si vernik ili ne
    Please God, save me from your followers...

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sizife jel i tvoju lepsu polovinu vredja kad joj kazu da je nastala od muskarcevog rebra

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano +++++++++

Višnji je stvorio čoveka od praha zemaljskog. Čista simbolika. Čovek je sazidan od elemenata koji se nalaze u prirodi. Usput, jeste li znali da muškarac ima jedno rebro manje nego žena?

anakin
    Guest

Višnji je stvorio čoveka od praha zemaljskog. Čista simbolika. Čovek je sazidan od elemenata koji se nalaze u prirodi. Usput, jeste li znali da muškarac ima jedno rebro manje nego žena?

moze onda da se tvrdi da je muskarac nastao od zenine kite. zena je vise nema a muskarci, gle, imaju!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio anakin

moze onda da se tvrdi da je muskarac nastao od zenine kite. zena je vise nema a muskarci, gle, imaju!

bravo anakin,super domisljatost,ulepsa mi dan

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano +++++++++

Ovo u vezi "ćele" bi značilo da ko god se digne na Ime Gospodnje biće proklet. Naravno, u Novom Zavetu, tj. današnjem vremenu mnogo je veća šansa za pokajanje. Zašto vi ateisti uvek birate delove Biblije u kojima Gospod navodno čini zlo, a kao argumente da napadate vernike?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Hmmm... a to sto je nauka dokazala da je prvo nastala zena (tj. delimicni hermafrodit), to nema veze? Vi se u'vatili za to rebro k'o pijan plota...

Inace, zena jeste nastala od muskarceve kite... tj. od kite njenog oca... tj. od onoga sto je izaslo iz njega... Da, da... znam da cu vas zaprepastiti, ali decu ne donose rode, niti ih bog modelira od 'praha zemaljskog'

Slične teme

1. Odsustvo emocija
    Autor Black cat u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 21.01.2007., 01:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •