Mala zadovoljstva koja zivot znace

Ja ih imam gomilu,stvarno ne znam koje da izdvojim..
Ovo sa kafom u basti mi je deset plus..ujutru narocito.
Volim da vozim...nekada krenem da sipam benzin recimo kod SC i onda spicim do aerodroma onako tek..i nazad naravno.Nocu mi je to bas zadovoljstvo.
Zatim,malo a veliko zadovoljstvo mi je da bazam po radnjama..sama.
Ovo je sve bilo skromno a imam ja i malih a ne skromnih zadovoljstava...:roll:
 
Ja ih imam gomilu,stvarno ne znam koje da izdvojim..
Ovo sa kafom u basti mi je deset plus..ujutru narocito.
Volim da vozim...nekada krenem da sipam benzin recimo kod SC i onda spicim do aerodroma onako tek..i nazad naravno.Nocu mi je to bas zadovoljstvo.
Zatim,malo a veliko zadovoljstvo mi je da bazam po radnjama..sama.
Ovo je sve bilo skromno a imam ja i malih a ne skromnih zadovoljstava...:roll:

Daj broj da spojimo lepo i korisno. Kad ti je vec zadovoljstvo da me neki put prebacis do aerodroma...:D

Meni je Kneza Milosa tako lepa nocu, ih , da znam da vozim i ja bi se sjurila...:)
 
Skoro sam sedela u kaficu gore na Kalemegdanskoj terasi. Ono je savrsen pogled, jos na visini, ptice bre lete u visini ociju...jos da su iskljucili onu groznu i preglasnu muziku bilo bi super. Moracu diskretno nekako da im pocupam zice...:)

divan primer, gde ćeš lepše
Ja volim preko dana da prošetam pored Save i odem na neki splavić, čitam knjigu...fotografišem patke...
 
Moje je da sednem u kafe, popijem dupli espresso i prelistam magazin ili procitam koju stranu knjige, jos ako je lepo vreme pa sednem u neku bastu to je tek pun pogodak...:)
Koje je vase?

Ibiza, sparno, puše lagani povjetarac a frizura je savršena.
London, kiša pada, hladni vjetar puše a frizura je savršena.
Split, puše orkanska bura, hladno je a frizura je savršena.

trovremenski saft
 
Jao i ja volim pijacu. Sad skoro sam putovala i nisam htela da ostavljam nista u frizideru a htela sam da napravim salatu. Dodjem kod jednog dede na tezgu i uzmem dva paradajza i papriku, dam mu da mi izmeri a on me gleda pa kaze, ma eto ti to, ne trebas ni da mi platis...:))

Do sada su me samo butici zanimali, na to sam "navucena". To mi je omiljeno malo "zadovoljstvo".. Prodavnice, radnje.. Garderoba, garderoba, cipele, tasne.. Dok mi se ne zavrti u glavi. To obozavam.. i setnju pored reke u kasnu jesen ili rano prolece. Da pijem prvu jutarnju kafu sama na terasi i gledam prolaznike.. Ali otakako sam se preselila na Vrachar, otkrila sam pijacu.. Kalenic.. Iako nemam pojma da kuvam, obozavam da skoknem do nje.. nekako se tu vidi kakvi smo... Ne znam zasto, ali mi se dopada sam taj zagor, guzva.. A i shopping je shopping, makar bile breskve.;)
 
a gledanje formule sa nekog balkona u Monte Karlu, uz neko piće...

volim sa mešovitim ( male, female) društvom da odem u dobar striptiz bar...iako davno nisam bio ...( kod nas ih nema - mislim na navedene barove)...:rumenko:

Ko kaze? Ima neka Ruza kako li se zove, nesto kao kabare koliko mi se cini. Znam da su iz neke firme vodili zene tamo za 8mi mart...:)

A to u Monaku bih i ja volela, samo, tesko...:)
U sustini meni je najlepsi onaj zvuk masina, voznja manje vise, ono je prava muzika..
 
Ibiza, sparno, puše lagani povjetarac a frizura je savršena.
London, kiša pada, hladni vjetar puše a frizura je savršena.
Split, puše orkanska bura, hladno je a frizura je savršena.

trovremenski saft

Kako covek da ga ne voli?:lol:
@Tesko mi je da izdvojim makar i jedno zadovoljstvo,
jer se trudim da sitna zadovoljstva nadjem u svemu sto radim
tako cinim zivot mnogo lepsim i veselijim...
 
Poslednja izmena:
Do sada su me samo butici zanimali, na to sam "navucena". To mi je omiljeno malo "zadovoljstvo".. Prodavnice, radnje.. Garderoba, garderoba, cipele, tasne.. Dok mi se ne zavrti u glavi. To obozavam.. i setnju pored reke u kasnu jesen ili rano prolece. Da pijem prvu jutarnju kafu sama na terasi i gledam prolaznike.. Ali otakako sam se preselila na Vrachar, otkrila sam pijacu.. Kalenic.. Iako nemam pojma da kuvam, obozavam da skoknem do nje.. nekako se tu vidi kakvi smo... Ne znam zasto, ali mi se dopada sam taj zagor, guzva.. A i shopping je shopping, makar bile breskve.;)

pravo da ti kazem, za shopping sam razmazena. Volim ga i ja,ali, ako se iskombinuje uz neko lepo putovanje, onda je super. Ovako, imam pune ormane stvari koje ne mogu ni da iznosim. Shvatila sam da celu zimu prezimim u tri para pantalona jedno 6-5 dzempera i nekoliko kaputa. Mislim, sta mi bas pa treba, nista, poneka sitnica, neki detalj, ne znam. U sustini, vise volim da bacam pare na dozivljaje, za to mi nikada nije zao da dam i poslednju paru.
 
Onog dana kad padne prvi sneg, i kad one najvece pahulje navale da padaju obozavam da odem na Ski stazu u Košutnjaku . Tada pustim klinku da se kliska sama, a ja narucim kuvano vino i tako u tišini i u toplom gledam kako velike pahulje padaju lagano na grad ...

Volim na istom tom mestu u kasno prolece i ranu jesen, kad je suncano a opet ne previse toplo, taman onako da mozes da sedis na suncu a da ne prokljucas, da se nalaktim na drveni sto , spustim glavu na dlanove i blejim u Beograd ....kad se umore laktovi od tezine pameti i tvrde podloge , zavalim se u te odvratno tvrde klupe i pravim se da mi ne smeta dok pustam da mi sunce greje obraze...

Volim da okrenem ledja moru i slusam šum talasa dok pokusavam da se koncentrisem na citanje lakog stiva na plazi...

Volim 5 kugli sladoleda u Knez Mihajlovoj sa slagom i prelivom, da smazem brze od Hanibalke koja jede samo tri i cudi se gde ce to da mi stane i kako nemam 100 kg?!

Volim kineske kolačiće sa topljenom cokoladom, al je sitno zadovoljstvo jos vece kad ih jedemo prstima u krevetu...

Volim da provedem dan u krevetu kad pada kiša , i da slušam Tonija Cetinskog najglasnije na svetu, volim da procitam novine pre onog ko ih je kupio i volim da ostavim svoj parfem na nekome , pa da naivno podignem levu obrvu ....

E da ...i najvise volim da koristim tonu smajlija i gliterse, a o pink slovima i da ne govorimo :)
 

Back
Top