Kako povecati zaradu putem sajta?

radiopoljubac

Početnik
Poruka
12
Postovani:
mnogo odgovora na ono sto me je zanimalo nasao sam upravo ovde, tako da ne sumnjam da ce se naci neko da mi pomogne.
Zaposlen sam u frimi, tj na jednom radiju, koji se emitovao do skora na FM i paralelno na netu. Medjutim, zbog price sa frekvencijama i svega ostalog, ostao nam je samo internet.
Za jedan radijski sajt imamo solidnu posetu, sada ide oko 1500 unikatnih poseta na dan, i na alexi ima rank oko 500.000, na google PR4, a poseta sajtu ima trend porasta. Imamo postavljene google oglase, koji nam donesu u proseku oko 3 $ dnevno, u ovome mesecu.
Zanima me, postoji li neki efikasniji nacin da se dodje do para, a da pri tome to bude sigurno.
Video sam na nekim sajtovima, da automatski otvara pop up, ali opet neznam kome i kako da se obratim, i koliko su oni sigurni, kao i koliko placaju. Svaki dobro-nameran savet bi nam dobro dosao, narocito sto se nalazimo u jako nezgodnoj sredini, gde se bukvalno borimo za goli opstanak, tako da nam svaki dinar dobro dosao da ostanemo i opstanemo ovde.
(Zbog reklame ne bih zeleo da postavljam ime sajta, ali ako nekoga zanima neka mi se obrati na PP).
Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
popup, popunder i tako neki force advertajzing rade funjare to ce ti ili umanjiti web moralne norme ili oterati posetu a kinta sto ces iz toga napraviti i nije neka. Povezi neki baner sa neke affiliate mreze sa free stvari. besplatna memorija, inboxi, emailovi takve stvari posto u nashoj zemlji online prodaja ne ide bas nikako

google adds izbaci bordere a uklopi ih u pozadinu, postavi neke slichice iznad addova, koristi vishe simetrichne addove 250x250, 300x300, 336x280 od umesto bannera 728x90 i 468x60 i ubaci link addove to ce ti uvecati CTR a samim tim i google kintu
 
Poslednja izmena:
popup, popunder i tako neki force advertajzing rade funjare to ce ti ili umanjiti web moralne norme ili oterati posetu a kinta sto ces iz toga napraviti i nije neka. Povezi neki baner sa neke affiliate mreze sa free stvari. besplatna memorija, inboxi, emailovi takve stvari posto u nashoj zemlji online prodaja ne ide bas nikako

google adds izbaci bordere a uklopi ih u pozadinu, postavi neke slichice iznad addova, koristi vishe simetrichne addove 250x250, 300x300, 336x280 od umesto bannera 728x90 i 468x60 i ubaci link addove to ce ti uvecati CTR a samim tim i google kintu

Ovo vezano za format add google je jasno ko dan. Ali bih zamolio da mi date neki predlog za gore pomenute afilate mreze sa free stvari. besplatna memorija, inbox, a da se iz vaseg iskusva pokazao kao efikasan i dobar. Hvala jos jednom.
 
pazi ja radim sa prodajom online sto iskljucuje to sto sam ti predlozio ali isto tako znam da na nasem govornom podrucju online tesko da se bilo sta proda

procunjaj

Kod:
www.shareasale.com
www.linkshare.com
www.cj.com

pa odatle spakuj neki PPL (pay per lead) program. Koliko su isti upotrebljivi na nashem govornom podruchju zaista ne znam ali to bi bila jedina alternativa za google ads na takvom sajtu kakav si pomenuo
 

Back
Top