Zensko misljenje...

Cuile

Početnik
Poruka
18
Nedavno su neki drugari poceli da izucavaju PUA, ili kako biti pickup artist....
Ili kako nauciti da manipulises ljude kako bi bio Alpha male, ali naravno poenta su devojke.
Sve to zvuci ok, kao neko poboljsanje, ali onda dodje, najiskrenije, bolestan deo........

Definisanje npr sexa sa curom kao f close, pa milion tako cudnih termina za sasvim normalne stvari u zivotu, pa zatim dosta saveta po forumima da ako su ti prijatelji ovakvi i onakvi onda su average frustrated chum i ne treba da se druzis sa njima.
Pa o tome koje su pesme za Alfa male, a koje za frustrated chum... :?::?:


Meni zvuci ok poboljsavanje... ali ovo dobija boju sekte :worth: :worth: kada pocnu da se gadjaju terminima closujem je, uradim lean back, pa testiram bitch shield.... To vec je skenj.... zaboravljaju da ne love divljac niti resavaju test nego traze sebi curu.

Evo link sto sam nasao... bas o tome kako postanete weird ako se ne drzite razuma.

http://www.datinggroundwork.com/community


Ako ne sme link nemojte skidati temu nego samo link.. onda otkucajte u googlu... List Of Ways The Seduction Community Can Make You Weird...

A stavio sam ovde temu da vidim sta cure misle... Jeste nekad naisle na takve "igrace"?
Bez laganja, bolesno je. Poenta je i zabaviti se malo u gradu.... Naravno da svaki momak gleda nacin da pridje curi i da nesto postigne, ali mi ovo zvuci kao iz onih psiho filmova...
 
Poslednja izmena:
A meni zvuci kao da ce ti tvoji drugari uskoro da popiju toliko korpi da nece moci da se opasulje sta ih je snaslo. Cuj alfa mužjak....:roll:

Koliko je meni poznatoo, a cenim da nisam zastranila , nema te magije i manipulacije da zavedeš ženu koja te neće. Magija je u tebi , u onom što nosiš u sebi a ne u onome što će te neko ili nešto naučiti..Osim toga , šta biva kad se ta nauka otrgne kontroli pa se ti alfa muzjaci zatalebaju u lovine. Ko je onda lovac a ko ulovljeni ??? :confused:
 
...ko će ovo da mi prepriča.Al na srpskom, moliću...
Mišljenje ću dati na srpskom, takođe!

Evo ja ću. :mrgreen:
Ovaj mališa postavljač teme se čudi čudom što njegovi drugari čitaju neke knjige i bave se nekim naukama koje bi trebale da im pomognu da postanu frajeri, tj da lakše ili bez mnogo muke smuvaju nešto. Pa su u tom cilju, prikupili gomilu nekih terminčića pa sve toj još na engleskom, i time jeli dobili na važnosti i ozbiljnosti.

E kad su savladali termine i smislili taktiku, dečačići su se bacili u promet i verovatno prosipaju iste stare fore al na stranjskom, ubedjeni da su smislili kamen za kupus i da su bog zna kako inteligentni.

Samo još da se nadje neko , evo imaš čast Marina , da ima kaže da su i uz sve te nauke i termine oni zapravo ti koji bivaju odabrani ! :roll:
 
Evo ja ću. :mrgreen:
Ovaj mališa postavljač teme se čudi čudom što njegovi drugari čitaju neke knjige i bave se nekim naukama koje bi trebale da im pomognu da postanu frajeri, tj da lakše ili bez mnogo muke smuvaju nešto. Pa su u tom cilju, prikupili gomilu nekih terminčića pa sve toj još na engleskom, i time jeli dobili na važnosti i ozbiljnosti.

E kad su savladali termine i smislili taktiku, dečačići su se bacili u promet i verovatno prosipaju iste stare fore al na stranjskom, ubedjeni da su smislili kamen za kupus i da su bog zna kako inteligentni.

Samo još da se nadje neko , evo imaš čast Marina , da ima kaže da su i uz sve te nauke i termine oni zapravo ti koji bivaju odabrani ! :roll:


Da se ne ponavljam, ako si im skresala !!! :mrgreen:
 
Da, kao Tom Kruz u filmu Magnolija.
Meni sve sto si ovde spomenuo (i sve sto mogu da zamislim na osnovu tvoje price) zvuci skroz neinteresantno.

Nisam gledao..... :(

Kako mislis ne interesantno? Jeste... tj. nije interesantno. Cackao sam po netu o tome, ima pozitivnih stvari.... ali svode na nivo manipulacije.


@ ostali... srpski? hehehe... Ma pickup artist ti je "smeker koji muva ribe" :D (to smeker... I think not!) tako sto koristi fazone, ja bih rekao i lazi gde god treba... Pa se prilogodjavaju curama kako bi naravno iznudili F close :hahaha::hahaha: tj. sex.
Tj. gomila malo izvrnutih ljudi koji do sada nisu mogli nista u drustvu, pa vode muvanje na sledeci nivo... analizu kako bi shvatili kako mogu da naprave put do premije... Tj. cura im vise postane kao opsesija... jel realno, momak i devojka kad su zajedno rade razne stvari, npr. zajedno na trening, pa nesto skuvaju, pa se setaju, plus sex. Ito cak momak i cura koji su zajedno "samo zbog sexa"...kako bi rekli.... A ovi vodjeni kompleksima, tj. da ranije ni to nisu mogli, to malo zaludi coveka, idu u eksrem... A ciljaju na samo jedno....

Ma skenj je i kad muski cita....

Sve je ok, jer su momci i cure tu da bi se muvali i jos neke stvari radili, kako ko hoce. Ali meni je bolesno sto ti umesto da pustis da tece razgovor, a mozda kasnije i vece u krevetu ,analiziras plus cekas da ubodes... TJ. zamisli da si sa nekim koji to sto sedite npr negde sami i pricate, za to vreme razmislja da li si uradila moove hand ili close ili talk back ili sta vec od tih sranja!! *lupam naravno) :mrgreen: ....tj. znaci da je taj gari toliko opsednut time da zaboravlja da je sa curom bre! Zato je to bolestina... ok primiti neke savete, ali ovi rade analizu ovoga, analizu onoga.... A kasnije ce da prepricava avanturu sa hvalom koji je od skenj naziv pojmova koristio i koju metodu je iz knjige sto mu je neki preporucio uspeo da izvede.


Insert sa jednog naseg!! foruma... listo sam naravno :D:D

matori dhv price postoje da skriveno joj objasnish da imash svasta zanimljivo u zivotu a da ne izgleda kao da se hvalish..recimo...podsecash me na maju?jesi li ti maja?pustish je ...pa kazesh nema veze ako nisi ja cu te celo vece zvati maja...maja je bija moja najludja devojka(tu mozes ubaciti sta hoces, neki neg ili qvalifier...recimo jesi li ti dovoljno luda?ili nesto slicno)radila je u striptiz baru i jedno vece me zove ranije nego obicno, u fazonu dragi neko me prati, bojim se...ja bash bio na treningu, i odmah pokupio svoje drugare, jer mi na treningu smo kao porodica svi za jednog i jedan za sve...pokupio sam drugara i brzo krenuo krema njoj, ona je ostala na vezi i celo vreme pricala sa mnom, bila je jako uplashena...kada smo se nashli prvo sto sam uradio je iskocio iz auta i dohvatio matoru drtinu koja je uhodila i isprebijao na mrtvo ime...jedna od najvecih sreca koje sam video je izraz na njenom licu kada me ugledala...pa ako me ikada tako pogledash...zenim tee sad ovo je gruba prica to inace mnogo detaljnije ide a sustina je DHV spikes su imao sam ribu koja radi u striptiz baru(znaci navioak na hot), treniram , uglavno pitaju sta, borilacki sportDHV), zatim brinem za svoje voljene(protection) isti DHV, zatim, preselektovan od strane grupe, (na treningu) i jos mnoge druge, u sustini poenta je da bez hvaljenja pokazes da ti je zivot zanimljiv, da si mushko, da si vodja svoje grupe, i slicne stvari...poz nadam se da sam pomogao...

Sramota... to ne znam ko bi popio kao pricu..
Do jaja je meni kada primis neki savet za odnos sa curama, ali ovo.... kako kome i smesno je i zalosno i plasi...:eek:
 

Back
Top