Sta hoce vise taj Webber!?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Sta hoce vise taj Webber!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Sta hoce vise taj Webber!?

Pratim NBA vec 7-8 godina i sa odgovornoshcu tvrdim da Kingsi ubedljivo igraju najlepsu kosarku na planeti. Najnesebicniju, sa najvise asistencija po mecu u celoj NBA ligi. KAd god ste u nedoumici sta znaci lepa i nesebicna kosarka, sta znaci timska kosarka smo treba da pogledate utakmicu Sacramenta. E, al sve je to previse lepo da bi bilo stvarno, a to nesto sto obavezno uvek mora da uprska sve je u ovom slucaju Webber!
    Da uzmemo za primer ovu sezonu, povratak Webbera je na kraju kostao ne samo prve, nego i druge i trece pozicije na konacnoj tabeli Zapada. Sa Webberom u timu Sacramento je izgubio deset od posldnjih sesnaest utakmica. Zadnju odlucujucu tekmu protiv Voriorsa covek je, osim sto je kao i uvek smetao saigracima, i trosio nenormalne kolicine lopti, sa konacnim sutom 25-9 promasio otvoren sut(sto se neretko desava) 20sec. pre kraja. Eh da je samo ta utaknmica pa aj...
    tesko da ce Dalas u utakmicama protiv Kingsa ponovo povrediti Webbera, kao sto su to uradili prosle godine. Tada im se to isplatilo, ove sezone Dirk i kompanija verovatno ce cuvati Krisovo zdravlje.
    Predlazem da svi postpisemo peticiju o trejdu Webbera u neki drugi tim gde ce moci k`o covek da se ispucava do mile volje, a da ostavi Sacramento na miru, pa da opet mozemo da gledamo one lude Kingse kako daju po 120-130 poena po mecu uz hiljade asistencija...
    Ili jos bolje da organizujemo protest ispred skupstine, ko zna..

snajaa88
    Guest

Podrazumevano p

Cek da osvoje,lako ce oni (i mi) za trejd...
    Vidi ove nase freakove sa B92 ne prenose 1. najvazniju tekmu!!!!!!!!!!!Tad je ubedljivo najbolja atmosfera u NBA.Ima samo 1 prenos tekmi iz Arene....SHITTTTT

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Sta hoce vise taj Webber!?

Citat Original postavio Leon
    Pratim NBA vec 7-8 godina i sa odgovornoshcu tvrdim da Kingsi ubedljivo igraju najlepsu kosarku na planeti. Najnesebicniju, sa najvise asistencija po mecu u celoj NBA ligi. KAd god ste u nedoumici sta znaci lepa i nesebicna kosarka, sta znaci timska kosarka smo treba da pogledate utakmicu Sacramenta. E, al sve je to previse lepo da bi bilo stvarno, a to nesto sto obavezno uvek mora da uprska sve je u ovom slucaju Webber!
    Da uzmemo za primer ovu sezonu, povratak Webbera je na kraju kostao ne samo prve, nego i druge i trece pozicije na konacnoj tabeli Zapada. Sa Webberom u timu Sacramento je izgubio deset od posldnjih sesnaest utakmica. Zadnju odlucujucu tekmu protiv Voriorsa covek je, osim sto je kao i uvek smetao saigracima, i trosio nenormalne kolicine lopti, sa konacnim sutom 25-9 promasio otvoren sut(sto se neretko desava) 20sec. pre kraja. Eh da je samo ta utaknmica pa aj...
    tesko da ce Dalas u utakmicama protiv Kingsa ponovo povrediti Webbera, kao sto su to uradili prosle godine. Tada im se to isplatilo, ove sezone Dirk i kompanija verovatno ce cuvati Krisovo zdravlje.
    Predlazem da svi postpisemo peticiju o trejdu Webbera u neki drugi tim gde ce moci k`o covek da se ispucava do mile volje, a da ostavi Sacramento na miru, pa da opet mozemo da gledamo one lude Kingse kako daju po 120-130 poena po mecu uz hiljade asistencija...
    Ili jos bolje da organizujemo protest ispred skupstine, ko zna..
    E moj Leon,nisi ti jedini koji tako misli!!!Pola amerike a citava Yuga i ko zna koliko jos ljudi na ovom svetu(a verovatno svi koji imalo prate NBA) imaju isto misljenje kao ti,snaja,ja.......jedino igraci Sacramenta i njihovi treneri(koji isto to vide)ne smeju to da kazu na javnosti jer im je Webber saigrac i dali grne pare za njega pa mora to da isplati!!!!A izgleda da ne kontaju da ih on samo upropastava!!!Zao mi je kingsa!!!Pa eto samo pogledaj onog Wally Szczebijak(ili kako se vec pise,nije vazno) i on je sedio na klupi isto vreme kad je i Webber,obojica su bili povredjeni,i obojica su poceli da igraju odprilike u isto vreme,i pogledaj njega,covek je poceo da rastura,a Webber.....nemam reci,cini mi se da ja kad bih otisla da igram umesto njega bolje bi bilo!!!Jos su ga ubacili u prvu postavu umesto Millera koji je po meni skoro najbolji centar!!!MA STRASNO!!!U novinama sam citala,kao Pedju kad su pitali sta on misli da li ih Webber upropastava,kao pitanje je "u beogradu vlada misljenje da slabije igrate sa Webberom" Pedja je rekao "potpuno pogresno" onda kao nesto "mi najbolje znamo kakav je cris,on se dugo oporavljao,bla,bla,bla zato sto ne sme da kaze sta stvarno misli,mada Pedja kakav je on(pravo neki dobar covek)izgleda kao da nikada ni za koga ne bi rekao da je los!PEDJA JE DUSA OD COVEKA(kao se ono kaze)!Ne znam ljudi moji sta da vam kazem,ostaje nam samo jos da se nadamo da ce se Webber potruduiti na play-off jer znamo da ce ga pustiti da igra verovatno vise i od Millera!!!BOZE POMOZI NAM!!!GO KINGS!!!!

susjed
    Guest

Podrazumevano

sacramento može proć jedino ako se W prilagodi njihovoj igri a ne da se tim prilagođava njemu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Webber se izgleda popravio?!?!Prosle dve utakmice sa Dalasom je super odigrao!

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

samo da tako bude

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Zaista nesto se desilo!!! Izgleda da su imali neki sastanak svi zajedno i da su verovatno zakljucili da nije vazno ko daje najvise koseva vec ko pobedjuje. Verovatno odatle onih Veberovih 13 asistencija, mada je opet morao da sutne trideset puta na kos, al nema veze, ovako bar postoji nada da ce biti oni stari Kingsi od pre dva-tri meseca...
    Go Kings!!!

VUJANOVIC
    Guest

Podrazumevano

sta kritikujete coveka kad je u obe utakmice sa dalasom najbolji igrac na terenu, a ne zaboravimo da je u drugoj utakmici za 30 minuta napravio tripl dabl.

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

Citat Original postavio VUJANOVIC
    sta kritikujete coveka kad je u obe utakmice sa dalasom najbolji igrac na terenu, a ne zaboravimo da je u drugoj utakmici za 30 minuta napravio tripl dabl.
    Da samo sto je upropastio najvaznije tekme i kraj sezone...Da nije onako igrAo,ili da nije igrao uopste,bili bi sampioni Pacifika 3 puta zaa redom.

VEBER
    Guest

Podrazumevano Re: p

Citat Original postavio snaja88
    Citat Original postavio VUJANOVIC
    Da samo sto je upropastio najvaznije tekme i kraj sezone...Da nije onako igrAo,ili da nije igrao uopste,bili bi sampioni Pacifika 3 puta zaa redom.
    ISTINA JE MEDJUTIM CEO TIM KINGSA NIJE BIO U FORMI I MNOGO IM NEDOSTAJE JACSON JER PRAKTICNO IGRAJU SA JEDNIM PLEJOM!

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano p

Veber silovao,silovao dok nas nije upropastio.Ali nadam se,zadnji put

Slične teme

1. Hoće da jedu, hoće da je*u - a to košta brate, pa onda droga
    Autor delirium tremens u forumu Politika