ko je pametniji...

KO?


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
Evo da pojasnim zbog cega sam glasao kako sam glasao...U povjesti,najveci umovi su u 99,5% slucajova bili muskarci...I danas kada su oba pola gotovo izjednacena,opet muskarci daleko prednjace...U svetu kompjutera tesko da sam cuo za neku zenu,osim one Danijele koja je donedavno pravila drajvere za OS/2...Jednostavno,slabije ih zanima nauka,vise sex :D
 
Ako pricamo ozbiljno o ovoj temi onda bih rekao muskarci ako se salimo opet bih rekao muskarci...:lol:
Mislim to je relatvna stvar ja mogu da budem pametniji od nje, njea drugarica od mene moj drug od njene drugarice i tako u krug to je sve relativno!
Mada je cinjenica da je Nobela pokupilo mnogo vise muskaraca nego li zena, a kad pogledam ,,muske matematicare,, oni mi nekako pametniji od ,,zenskih,, dok su npr po mom misljenju hemicarke nekako pametnije od hemicara sto ne znaci da ja necu postati najpametniji hemicar na svetu!Buhhaaaa:per:
Dakle sve do poslednje recenice je ono sto stvarno milslim!:D
 
Logično je da su muškarci pametniji (naravno), i to u 99,9% slučajeva.Negde sam pročitala da su, barem u većini slučajeva, žene sklone društvenim naukama (što jedino sa mnom nije slučaj), a muškarci prirodnim naukama, a inteligencija se uglavnom zasniva na prirodnim naukama, tako da su muškarci znatno inteligentniji! :)
 

Back
Top