ONTOLOSKO PITANJE -problem bitka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pojasni nam malo temu


P. S. Zašto naši dragi moderatori dozvoljavaju na forumu temu ateizam a ne dozvoljavaju temu religija. To nije u redu. I ako je neko psovao na religiji, zašto njega ne izbacite jednostavno, nego gasite temu. To nije u redu i to je ukidanje slobodne volje
 
Pomaze_Bog:
P. S. Zašto naši dragi moderatori dozvoljavaju na forumu temu ateizam a ne dozvoljavaju temu religija. To nije u redu. I ako je neko psovao na religiji, zašto njega ne izbacite jednostavno, nego gasite temu. To nije u redu i to je ukidanje slobodne volje

Ovo cu ja da ti pojasnim... Da li si samo pogledao u temu Ateizam? (to nije forum nego tema u forumu Filosofija)... To je tema o tome koliko je opravdano ne verovanje u Boga, Alaha, Sotonu, Nindza Kornjace i tome slicno, sa filosofskog aspekta. Tema je verovatno nastala kao odgovor na temu koju sam kasnije zatvorio zbog prepucavanja tebe i Margott o pojmu Boga i duse...

Ta tema nema nikakav religijski karakter. Ne propoveda ni jednu religiju, ne pljuje i ne preti pripadnicima drugih vera (tj. svih vera posto je rec o ateizmu), ne vredja ljude na osnovu verske pripadnosti/ne pripadnosti (poput tvojih svinja i bisera, i margott-inih dileja i miseva), i kao takva moze da egzistira...

I na kraju, pisanje na ovom forumu je privilegija a ne pravo, ovde nema demokratije, i kraj... Ako ti se svidja, pokusaj da se prilagodis sistemu foruma, ako ne, onda ce tebi forum biti smetnja kao ti njemu, pa je bolje da se 'razidjete'...

Gledaj na forum kao 'veselo drustvance'... Ako zelis biti clan tog drustva, moras se i ti malo menjati, bas kao sto se svako ko je ovde dosao prilagodjavao sredini...
 
Pomaze_Bog:
Pojasni nam malo temu


P. S. Zašto naši dragi moderatori dozvoljavaju na forumu temu ateizam a ne dozvoljavaju temu religija. To nije u redu. I ako je neko psovao na religiji, zašto njega ne izbacite jednostavno, nego gasite temu. To nije u redu i to je ukidanje slobodne volje
ti, koliko znam, nemash pravo na slobodnu volju,tako da je apsurdno da o istoj pametujesh....
 
ma nemoj, Zoran Luković kreten??? Eto viš kako sam vas ubo, pravo u centar. To je onaj ko vama smeta u ovoj zemlji. Tačnije, onaj ko vam najviše smeta. Kao što rekoh, uvrede su propratne pojave, pa ću preći preko njih, ali gde još na svetu ima to da moderatori ne banuju one koji vređaju druge, nego i sami to čine. Zar mislite da je vaš moćni "otac" toliko moćan? Zaista mi vas je žao. Neka vam je Istinski Otac u pomoći.
 
Margott:
Pomaze_Bog:
Pojasni nam malo temu


P. S. Zašto naši dragi moderatori dozvoljavaju na forumu temu ateizam a ne dozvoljavaju temu religija. To nije u redu. I ako je neko psovao na religiji, zašto njega ne izbacite jednostavno, nego gasite temu. To nije u redu i to je ukidanje slobodne volje
ti, koliko znam, nemash pravo na slobodnu volju,tako da je apsurdno da o istoj pametujesh....
To što kažeš nema blage veze sa životom
 
Pomaze_Bog:
ma nemoj, Zoran Luković kreten??? Eto viš kako sam vas ubo, pravo u centar. To je onaj ko vama smeta u ovoj zemlji. Tačnije, onaj ko vam najviše smeta. Kao što rekoh, uvrede su propratne pojave, pa ću preći preko njih, ali gde još na svetu ima to da moderatori ne banuju one koji vređaju druge, nego i sami to čine. Zar mislite da je vaš moćni "otac" toliko moćan? Zaista mi vas je žao. Neka vam je Istinski Otac u pomoći.

Nisi me ub'o, posto ne znam ni ko je taj Zoran Lukovic (izuzev da ima neki tamo novinar sa takvim imenom). Izvinjavam se sto sam ga nazvao kretenom, jer nisam dobro procitao, pa mi se ucinilo da si napisao Milorad Lukovic, aka Legija, koji je kreten neopevani...

Meni ljudi koji na moj zivot ne mogu negativno uticati ne smetaju, a posto je doticni anonimus za mene, ne vidim zasto bi mi smetao.

Ja ne vredjam nikoga... Verujem da bi se opasno uvredio kad bih ti rekao kakvu sliku imam o tebi, pa zato i necu, zarad mira i opste tolerancije. Ako sam uvredio Zorana Lukovica (a opet kazem, greskom jer nisam dobro procitao), verujem da mu to znaci koliko i lanjski sneg, a da za ovaj forum nije ni cuo, tako da...

Inace, moj otac nije uopste bio nesto mocan, izuzev sto je mene napravio. I kao i svaki drugi covek i smrtnik, umro je i to dok sam jos bio dete. Zato mi bar ne diraj u porodicu...

I netreba meni sazaljenje nikoga, niti da mi neko bude u pomoci. Sve sto imam uradio sam uz pomoc svog truda i ljudi koji me vole, i jedino sebi i njima mogu biti zahvalan!

Ja iskreno zalim ljude koji me zale!
 
AAAAAAAAAA....pa ti si sada u pubetretu...lepi moj.....nije ni chudo shto si sav zbunjen....ali, mislim da je bolje shto si izabrao da se zaludjujesh biblijom nego da se narkomanishesh po coshkovima....nije to loshe utochishte.....samo pazi da ne ostanesh jagnje celog zivota...ali neces....pa da :wink:
 
goodday:
AAAAAAAAAA....pa ti si sada u pubetretu...lepi moj.....nije ni chudo shto si sav zbunjen....ali, mislim da je bolje shto si izabrao da se zaludjujesh biblijom nego da se narkomanishesh po coshkovima....nije to loshe utochishte.....samo pazi da ne ostanesh jagnje celog zivota...ali neces....pa da :wink:

E, ovo je tacno, i mene je taj pubertet potkacio jace. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top