ŠIPTARSKA VLADAVINA NA KOSOVU KAO HORDA ZULUMĆARA

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Šiptarske vlasti po ko zna koji put ponovo na Kosovu pokazuju svoje pravo lice, tako što sada ostavljaju bolnicu u Gračanici bez neophodnog kiseonika a u bolnici ima beba u inkubatoru.Nedelju dana drže Šiptari zaplenom boce koje su bile napunjene kiseonikom u Srbiji i to sa izgovorom da nemaju potpunu dokumentaciju.A to što će bebe ili teško oboleli umreti u međuvremenu bez kiseonika nema veze.Ovo je dokaz da se Srbi ne smeju prepustiti na milost i nemilost Šiptarskim beuzdušnim zlicama jer u suprotnom će Srbi na Kosovu postati njihovi zamorčići.
 
pa to pokazuje da vi srbi sa kosmeta ne smete ni po cenu zivota da dozvolite da ŠIPTARSKE ZVERI zauzmu prelaze na rudnici i tabalijama.

jednostavno to je pitanje zivota i smrti za srbe sa kosmeta .

a te bebe ako je ikako moguce treba prebaciti u bolnicu u severnoj mitrovici da ne dozive sudbinu banjaluckih beba :(

Malo im je bilo što su prodavali naše organe sad nam i decu ostavljaju bez kiseonika:otkacio:
 
ke?..shta si hteo da pitash i shto udarash glavicom? preformulishi pitanje..

preformulisao sam...:)
nigde ne vidim link odakle ta vest...:eek:

stvarno ne kužim kako životi bolesnih i dece se može dovoditi u životnu opasnost zbog papirologije...:eek::roll:

a dobro se zna kome takva situacija najbolje odgovara...upravo patriJotama kako na albanskoj strani tako i na srpskoj...da čim više dobijaju političkih poena na jadnim ljudima...:eek::eek::eek:
jedni nisu srećni jer ih ni pola sveta nije još priznalo, a drugi jer im "srce" Srbije otimaju...a to što to srce na aparatu već 20 godina to ih zaboli patak:roll:

ne znam šta bih više rekao...nego jadno i prejadno:(
 
bila je vest . siptari su blokirali medicinsku pomoc bolnici u gracanici , tako da sada bebe u inkubatorima nemaju kiseonik i ako im se uskoro ne dostavi moguce je da ce da umru

Nedelju dana nemaju milosti prema bebama i najobolelijima i sad treba najveći zvaničnici da intervenišu da ne dođe do humanitarne katastrofe? Kakva se to budućnost naslućuje preostalim Srbima na Kosovu kad trgovci ljudskim organima slobodno šetaju Srpskim Kosovom?Moguće je čak da takvih ima još i na vlasti kod Šiptara.:otkacio:
 
preformulisao sam...:)
nigde ne vidim link odakle ta vest...:eek:

stvarno ne kužim kako životi bolesnih i dece se može dovoditi u životnu opasnost zbog papirologije...:eek::roll:

a dobro se zna kome takva situacija najbolje odgovara...upravo patriJotama kako na albanskoj strani tako i na srpskoj...da čim više dobijaju političkih poena na jadnim ljudima...:eek::eek::eek:
jedni nisu srećni jer ih ni pola sveta nije još priznalo, a drugi jer im "srce" Srbije otimaju...a to što to srce na aparatu već 20 godina to ih zaboli patak:roll:

ne znam šta bih više rekao...nego jadno i prejadno:(

Slušaj ti Hrvatu:otkacio: vi ste još sa Jasenovcem pokazali kakvi ste u genima.Zato nas Srbe vaši komentari o Kosovu i filozofiranje ne interesuje.
 
preformulisao sam...:)
nigde ne vidim link odakle ta vest...:eek:

stvarno ne kužim kako životi bolesnih i dece se može dovoditi u životnu opasnost zbog papirologije...:eek::roll:

a dobro se zna kome takva situacija najbolje odgovara...upravo patriJotama kako na albanskoj strani tako i na srpskoj...da čim više dobijaju političkih poena na jadnim ljudima...:eek::eek::eek:
jedni nisu srećni jer ih ni pola sveta nije još priznalo, a drugi jer im "srce" Srbije otimaju...a to što to srce na aparatu već 20 godina to ih zaboli patak:roll:

ne znam šta bih više rekao...nego jadno i prejadno:(

ne radi se ovde o patriotizmu i patrijotama vec o poremecenim umovima i mrzhnji shiptara prema nama..o etnichkom chiscenju i pravom licu shiptara..ti mislish da mi njih mrzimo zato shto smo zli, a oni su jadni mali siroti hrchki..ne bi ni mrava zgazili..eeee pa nije tako..za njih smo mi shkije i u njihovom sistemu nije greh ubiti shkiju jer nije chovek..mene recimo ovo uopshte ne iznenadjuje, ja tako neshto i ochekujem od njih jer ih znam, a ti kako hocesh..
 
preformulisao sam...:)
nigde ne vidim link odakle ta vest...:eek:

stvarno ne kužim kako životi bolesnih i dece se može dovoditi u životnu opasnost zbog papirologije...:eek::roll:

a dobro se zna kome takva situacija najbolje odgovara...upravo patriJotama kako na albanskoj strani tako i na srpskoj...da čim više dobijaju političkih poena na jadnim ljudima...:eek::eek::eek:
jedni nisu srećni jer ih ni pola sveta nije još priznalo, a drugi jer im "srce" Srbije otimaju...a to što to srce na aparatu već 20 godina to ih zaboli patak:roll:

ne znam šta bih više rekao...nego jadno i prejadno:(

da li ti ustvari misliš da su "privremene" kosovske vlasti donele neke svoje zakone i standarde i insistiraju na njima, a da srpska strana kad šalje humanitarnu pomoč, to radi uz neku svoju papirologiju, u nameri da šiptari spreče isporuku i da se na taj način podigne što veća medijska prašina.
:think:
 
neko je ovde lood.i to100%.
ili srbi kojima se vec desetinu puta ponavlja da dokumentacija mora biti odgovarajuca, pa makar se radilo i o lekovima, a oni to nikako da nabave, jer ne priznaju kosovo,i timeseigraju zivotima nevinih i obolelih, ili albanski cinovnoci koji teraju inat cak i u toj sveri gde bi humanost ipak trebala biti na prvom cilju. najlakse bi bilo da kazem da su i jedni i drugi loodi, ali mi logika ne dozvoljava da kad god su lekovi u pitanju, stalno time barataju loodaci.
ps. gde si bre neshko kutjo stara, sta ima po mitrovici.
dao sam jedan poen, i to pozitivan.... mislim takve loodake treba ohrabrivati zar ne.:whistling::whistling:
 
neko je ovde lood.i to100%.
ili srbi kojima se vec desetinu puta ponavlja da dokumentacija mora biti odgovarajuca, pa makar se radilo i o lekovima, a oni to nikako da nabave, jer ne priznaju kosovo,i timeseigraju zivotima nevinih i obolelih, ili albanski cinovnoci koji teraju inat cak i u toj sveri gde bi humanost ipak trebala biti na prvom cilju. najlakse bi bilo da kazem da su i jedni i drugi loodi, ali mi logika ne dozvoljava da kad god su lekovi u pitanju, stalno time barataju loodaci.
ps. gde si bre neshko kutjo stara, sta ima po mitrovici.
dao sam jedan poen, i to pozitivan.... mislim takve loodake treba ohrabrivati zar ne.:whistling::whistling:

ŠIPTARU UTUVI već u tu tvoju glavu da će Srbija pre za nekoliko godina ili tačnije jednu do dve decenije pre ponovo sa vama ući u sukob nego što će vas priznati.Kosovo nikad neće biti vaše sve dok Srba ima na ovome svetu.Kosovo nema cenu za Srbe a vi ste Kosovo oteli sa životinjskim razmnožavanjem.E sada se plašite što je kod nas Srba na Kosovu za kratko vreme rođeno preko 9500beba.
Da smo mi ovo vama radili od drugog Svetskog rata vas nebi ni bilo.Ali mi nismo vi tj.bezdušna nemilosrdna stvorenja.
 
среда, 17. сеп 2008, 09:06 -> 10:14

У Грачаници пацијенти без кисеоника
Директор Клиничко-болничког центра у Грачаници доктор Стојан Секулић рекао је за РТС да, задржаавањем боца са кисеоником на царини, представници косовских власти поручују ако "хоћете да живе ваше бебе и ваши болесници, признајте Косово јер кад неком узмете ваздух онда сте му узели и живот, а они управо нама не дају ваздух".


Представници Клиничко-болничког центра у Грачаници већ два дана на царинском терминалу у Косовској Митровици чекају да им се врате боце са кисеоником.

Возило са 10 боца кисеоника од петка стоји на царинском терминалу, а предмет још није ушао у процедуру у косовској царини.

Портпарол УНМИК царине Адријатик Стариљеци каже да ће боце са кисеоником бити враћене кад болнице доставе комплетну документацију.

Таква документација, до сада није била потребна, а Стариљеци је рекао да је дошло до промена у процедури, али је одбио да каже о каквим се променама ради.



http://www.rts.rs/page/stories/ci.html?view=story&id=17047&sectionId=1

STOKA SIPTARSKA :otkacio:
 
:lol:
среда, 17. сеп 2008, 09:06 -> 10:14

У Грачаници пацијенти без кисеоника
Директор Клиничко-болничког центра у Грачаници доктор Стојан Секулић рекао је за РТС да, задржаавањем боца са кисеоником на царини, представници косовских власти поручују ако "хоћете да живе ваше бебе и ваши болесници, признајте Косово јер кад неком узмете ваздух онда сте му узели и живот, а они управо нама не дају ваздух".


Представници Клиничко-болничког центра у Грачаници већ два дана на царинском терминалу у Косовској Митровици чекају да им се врате боце са кисеоником.

Возило са 10 боца кисеоника од петка стоји на царинском терминалу, а предмет још није ушао у процедуру у косовској царини.

Портпарол УНМИК царине Адријатик Стариљеци каже да ће боце са кисеоником бити враћене кад болнице доставе комплетну документацију.

Таква документација, до сада није била потребна, а Стариљеци је рекао да је дошло до промена у процедури, али је одбио да каже о каквим се променама ради.



http://www.rts.rs/page/stories/ci.html?view=story&id=17047&sectionId=1

STOKA SIPTARSKA :otkacio:

NEMOJ TI, DA VREĐAŠ VIŠE JEl ZNAŠ, mislim stoku.:lol:
 
ne radi se ovde o patriotizmu i patrijotama vec o poremecenim umovima i mrzhnji shiptara prema nama..o etnichkom chiscenju i pravom licu shiptara..ti mislish da mi njih mrzimo zato shto smo zli, a oni su jadni mali siroti hrchki..ne bi ni mrava zgazili..eeee pa nije tako..za njih smo mi shkije i u njihovom sistemu nije greh ubiti shkiju jer nije chovek..mene recimo ovo uopshte ne iznenadjuje, ja tako neshto i ochekujem od njih jer ih znam, a ti kako hocesh..

čemu generalizacija i stavljanje celog jednog naroda kao zločinačkog:???:...kad dok postoji u tom narodu i jedan koji nije dio zločinačkih pothvata teza ti pada u vodu...:idea:
nadalje...jako dobro sam vidio ovih 3 godine na ovom forumu /2006):rtfm: kako mnogo Srba pljuje po Albancima na Kosovu:arrow: kako im želi sve najgore:arrow: a u mnogim postovima bi im i VJerica "PatriJotkinja" RadJeta pozavidela:mrgreen::cool:

evo primerice imam ovde na ovom forumu ljude koji bi mi u real lifezu mogli biti prijatelji a Srbi su i ima jedan Albanac....:ok:

lepo ti kažem :rtfm::arrow:kad god će neki i0ioti na "terenu" pravit $ranja:roll: tako dugo ovim drugim i0iotima s "druge strane nišana" će to bit "opravdanje" da budu još gori:roll: i da publiku koja im se divi bude još veća:dash:

kapiraš?:think:
 
čemu generalizacija i stavljanje celog jednog naroda kao zločinačkog:???:...kad dok postoji u tom narodu i jedan koji nije dio zločinačkih pothvata teza ti pada u vodu...:idea:
nadalje...jako dobro sam vidio ovih 3 godine na ovom forumu /2006):rtfm: kako mnogo Srba pljuje po Albancima na Kosovu:arrow: kako im želi sve najgore:arrow: a u mnogim postovima bi im i VJerica "PatriJotkinja" RadJeta pozavidela:mrgreen::cool:

evo primerice imam ovde na ovom forumu ljude koji bi mi u real lifezu mogli biti prijatelji a Srbi su i ima jedan Albanac....:ok:

lepo ti kažem :rtfm::arrow:kad god će neki i0ioti na "terenu" pravit $ranja:roll: tako dugo ovim drugim i0iotima s "druge strane nišana" će to bit "opravdanje" da budu još gori:roll: i da publiku koja im se divi bude još veća:dash:

kapiraš?:think:

Ne kapiraš ti, HRVATU jer ste osilili zato što ste oterali Srbe iz KRAJINE bez velikih gubitaka a trebalo je tako u najmanju ruku biti.To su isto Šiptari uradili uz pomoć Zapada i ti bi sad hteo da Šiptarima oprostimo ili još da se izvinimo kao vama HRVATIMA jel?:otkacio:
 
da li ti ustvari misliš da su "privremene" kosovske vlasti donele neke svoje zakone i standarde i insistiraju na njima, a da srpska strana kad šalje humanitarnu pomoč, to radi uz neku svoju papirologiju, u nameri da šiptari spreče isporuku i da se na taj način podigne što veća medijska prašina.
:think:

ne kažem da to mora da bude tako:!::arrow: al i to je jedan od načina kako da se u masi dobije koja hiljada glasova više na strani patriJotskih partija a u svetu uporište za oslonac:idea::arrow:

ili retoričko pitanje::arrow::arrow::arrow:

dal ti stvarno veruješ da su 11.9. u USA bili "teroristički" napadi koji se nije mogao sprečiti?:?: i da je to sve sterilno čisto kako su nam tada servirali:?:...godinama posle se otvaraju neke polemike u kojima se dokazano tvrdi da je i sama Amerika imala debelo prste u tome:evil::eek:...jer je trebalo naći razloga za napad na Irak, zaoštrit politiku ka Iranu i okrenut svet kontra islama:idea:

dakle događa se i "najjačima i najboljima!":whistling: zašto se ne bi onda takvim metodama služili i mali i nebitni svetu i globalnom poretku kao što su Srbija, Kosovo...pa ako hoćeš i Hrvatska i Slovenija...itd...:think: probajte malo o tom "fenomenu" razmišljat
 
neko je ovde lood.i to100%.
ili srbi kojima se vec desetinu puta ponavlja da dokumentacija mora biti odgovarajuca, pa makar se radilo i o lekovima, a oni to nikako da nabave, jer ne priznaju kosovo,i timeseigraju zivotima nevinih i obolelih, ili albanski cinovnoci koji teraju inat cak i u toj sveri gde bi humanost ipak trebala biti na prvom cilju. najlakse bi bilo da kazem da su i jedni i drugi loodi, ali mi logika ne dozvoljava da kad god su lekovi u pitanju, stalno time barataju loodaci.
ps. gde si bre neshko kutjo stara, sta ima po mitrovici.
dao sam jedan poen, i to pozitivan.... mislim takve loodake treba ohrabrivati zar ne.:whistling::whistling:

ko je kriv teško je odlučiti...al ipak kako i ti kažeš humanost bi trebala biti na prvom mestu:idea::(

nego da pitam...čekaj...pa zar te boce ne bi trebala bit briga ministarstva zdrastva Kosova?
:think::think::think:
 
ŠIPTARU UTUVI već u tu tvoju glavu da će Srbija pre za nekoliko godina ili tačnije jednu do dve decenije pre ponovo sa vama ući u sukob nego što će vas priznati.Kosovo nikad neće biti vaše sve dok Srba ima na ovome svetu.Kosovo nema cenu za Srbe a vi ste Kosovo oteli sa životinjskim razmnožavanjem.E sada se plašite što je kod nas Srba na Kosovu za kratko vreme rođeno preko 9500beba.
Da smo mi ovo vama radili od drugog Svetskog rata vas nebi ni bilo.Ali mi nismo vi tj.bezdušna nemilosrdna stvorenja.

ako sam ja dobio ban na dva dana samo zato jer sam napisao "8u0ala" (iliti rečima: osamunulaala) onda nesko101 zaslužuje barem opomenu zbog ovoga:eek:
 

Back
Top