Zabranjeno voce

Evo pokusacu, iz zenskog ugla....
Samo da razjasnimo najsladje nikako ne znaci i najpametnije i ono sto svakako treba
Ali evo zasto moze biti slatko :
ako se vec fizicki dopadnete jedno drugom
  1. On ce mnoooogo uzivati u tebi, jer si nesto drugacije i bolje od onoga na sta je navikao - sto moras priznati imponuje
  2. Nece se hvaliti i prepricavati - znaci ostaje vasa slatka tajna
  3. Traje samo dok vas vezuju lepe stvariNema pravo da bud
  4. nema pravo da bude posesivan a opet moze da se zaljubi u tebe - sto opet imponuje a ne opterecujee



to su samo neki sa liste razloga....mogu da vam se ne svidjaju ali oni stoje u svakom slucaju
1. Meni je zanimljivije da budem nesto drugacije i bolje, onda ako je izbor i konkurencija veca, nego ako se radi o bijegu od bracne monotonije
2. Nijedan normalan muskarac se nece hvaliti i prepricavati... Sustinski, nema to veze sa bracnim statusom, nego sa mozgom...
3. Svaki odnos moze da traje dok to dvoje ljudi vezuju lijepe stvari
4. Ovdje su slobodni muskarci jos najvise u prednosti, jer mogu slobodno da se zaljube, kao i zena u njih... I da vole... Sto se posesivnosti tice, i ozenjeni umiju da budu jako posesivni... Vidjala sam takve odnose isto kao i njihove ekvivalente, kada su u pitanju slobodni muskarci...

Hocu reci, sto se mene tice, navedeni razlozi uopste ne stoje... No dobro, svako ima svoj izbor...
Moj su neozenjeni!
 

Back
Top