najbrzi auto u srbiji...

:D
... što me podseti na jedan komičan detakj. U Loznici, (pozdravljam sve Lozničane ! ) sam jednom u jednoj kafani prisustvovao raspravi o tome čiji je auto u Loznici i okoljni najbrži. Ali, tu se brzina nije merila kilometrima na sat, već vremenom potrebnim da se tim auto stigne u Beograd. Pa je rasprava tekla otprilike ovako:
- Ja sa mojim Audijem stignem za sat i 45 minuta.
- Ma kakvi, mom Mercedeesu ne treba više od sat i 30 minuta.

I tako redom.
 
sanja:
Espanol:
gery112:
Espanol:
honey:
da li znate koji je?
Rekao bih da je još uvek Borovicin Lamborgini "Diablo".


Ne, ne Zivojinovicev Lamborgini Diablo. :D
Mora da je Boba stavio u auspuh ljutu papričicu. Kvarnjak! :wink:

ma jok, sigurno slusa grand pa pokusava sam od sebe da pobegne od muke.
Sanja pravi si GENIJA! Da ti možda ne navijaš za Ferari (naivno pitam ja)? :lol:
 
Ne znam koji je najbrzi ali imao sam cast da provozam dosta automobila cije se konjske snage mere brojkama oko 500 i mogu vam reci da nisam vozio brzi auto od "onog" porschea turbo koji se trkao sa avionom i motorom...Licno sam ga "naturpijao" i ima 478 konja,655 nm obrtnog momenta, do 200 na sat ubrzava za nekih 11 sekundi i verujte mi na rec,pored svih Mercedesa e55 kompresora,BMW-ova m5, i ostalih mocnih automobila ovo je bilo nesto sasvim neocekivano...Auto krece (kao da ga neko sutne u dupe) sa semafora neverovatno lako i samo odjednom pocne da se suzava put i da promicu bandere pored vas dok besomucno pokusavate da se skoncentrisete "samo" na obrtomer i saltovanje...Poredjenja radi, u sredu smo bili na miseluku kad je Andrej probao svoju hondu i vrhunska vozila ST klase dolaze na kocenje sa pravca sa nekih 230 km/h a kad smo poterali porsea(vlasnistvo naseg druga) onako turisticki i bezbedno na kocenje smo dosli sa 260 km/h...Glupo bi bilo od jednog ozbiljnog coveka(kakvim se smatram) da kaze da je to najbrzi ali zasigurno tvrdim da je jedan od najbrzih...A sto se tice diabla,mislim da je njemu od kad je na ovim prostorima pobeglo dosta "grla" iz njegove ergele tako da sam ubedjen da je od njega ostalo samo ime i performanse koje je nekad mogao da postigne...Pozdrav
 

Back
Top