Minutaza u sexu

Nekad' 5 minuta ako ne zzelim da odlazzem na silu, a nekad' ni 2 sata ne pomazze da svr..
Meni je to skroz raznovrsno i mozze biti da je neki prosek pola sata.
Ma shta znam, zar je toliko bitno koliko kome traje? Mene npr. ne interesuje koliko kome traje šta.
 
pfffffff...da si rekao na xeru ili koxu pa ajd'...
Kad' si mlad i lood i hormoni chine chuda, a dodash ganju za nesvrsh, zna da bude
opasna komba, al' ti to ochigledno nisi probao.

E' da, onih 5h nije bez prekida, ne znam koliko chistog sexa ali nije se mnogo pauziralo, bilo se loodo i mlado
i istripovano. Jbmliga, meni zzao kad' neko ovako neshto ne proba, mislim da je mnogo propustio. : (
 
Poslednja izmena:
Ma ganju si ver.probao ali kombinaciju o kojoj pricham nisi, makar ne vishe od jednom jer je premala
verovatnoća da se desi dva puta da na tebe ne deluje kao na mene ili taura ili još milion njih koji su
probali tako. Ali šta znam mozzda na nekog' deluje suprotno, al' to su zzeshtji izuzeci...
 
Ma ganju si ver.probao ali kombinaciju o kojoj pricham nisi, makar ne vishe od jednom jer je premala
verovatnoća da se desi dva puta da na tebe ne deluje kao na mene ili taura ili još milion njih koji su
probali tako. Ali šta znam mozzda na nekog' deluje suprotno, al' to su zzeshtji izuzeci...

a cuj,imo sam i ja svojih kombinacija i jos ih imam:mrgreen:
 
E ja ne znam za sex, poshto nisam bash iskusan, ali znam da, npr. kada dr... ( Oh, izvinite, masturbiram :twisted: ), poshto je shablon valjda isti, jelte, mnogo brze svrshim ako sam napushen ( sem ako necu da prolongiram radnju ). Radi mi mozak drugachije, i vishe me loze stvari koje me ne loze toliko kad' sam str8. Od spida i eksera ne mogu da svrshim shesnaest sati... A ucirkan jako teshko... Eto, to tako ide kod mene. Mada su ljudi razlichiti....
 

Back
Top