Ratni Zlocinci u DS
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Ratni Zlocinci u DS

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ratni Zlocinci u DS

Da li ste zaboravili jednog od najvecih regrutera za ratove u bosni i hrvatskoj i njegova delovanja?
    Vuk Draskovic je bio jedan od onih ljudi koji su najvise srpske dece i ljudi poslali na ratiste u bosni i zasto zbog toga nije u hagu?
    ako se demokratska stranka i njene pristalice osmeljuju tako da nazivaju seselja i tako karikiraju srs sa nekakvim zlocincima i cetnicima,zar nije blizu istine da su i oni isto toliko to kao i radikali,jer im se na poslednjim izborima pridruzio u koaliciji?
    svi znamo da draskovic nije u hagu zbog cinkaroskih poslova i zbog olaksavanja americi u borbi protiv SM u srbiji,ali je ako je seselj neki zlocinac iliti huskac,draskovic je to bio ako ne i veci.
    ja licno znam par maloletnih momaka koje je poslao na ratiste kao dobrovoljce i nisu se vratili.
    ovo je samo jos jedan dokaz manipulacije nasim drustvom.
    zar je moguce da se neko tako lako izvuce pri tom dajeci sebi za pravo da blati sve oko sebe,a druge na osnovu istog da kaznjava decenijama.i da pri tom ta grupacija bude kao neki bastion demokratije.

znaci-ds,velika srbija i tako to.........
    Poslednji put ažurirao/la aimar : 16.09.2008. u 21:44

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Ratni Zlocinci u DS

Vece gluposti odavno nisam procitao,ovi nesretnici iz ostatka srs prosto ne znaju ni sami vise sta da pisu ,pa mlate li ,mlate.

De nabroj te koje je regrutirao licno Draskovic i poslao na front, i od tamo se vise nisu vratili???

Samo da te opomenem da se to vro lako moze proveriti.
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Aktivan član
    Učlanjen
    29.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Верни савезник Слободана Милошевића...

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku
    Vece gluposti odavno nisam procitao,ovi nesretnici iz ostatka srs prosto ne znaju ni sami vise sta da pisu ,pa mlate li ,mlate.

De nabroj te koje je regrutirao licno Draskovic i poslao na front, i od tamo se vise nisu vratili???

Samo da te opomenem da se to vro lako moze proveriti.
    E DECKO AJ NE LUPAJ MAJKE IZ MOG KOMSILUKA JOS OPLAKUJU DECU.....
    TI SI SE NASAO..........UOSTALOM TO SE ZNA..............

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Dobro ,morate se dogovoriti sta je bio "Verni saradnik S.M ili veliki protivnik",hajde malo na p.p pa se dogovorite.
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Dobro ,morate se dogovoriti sta je bio "Verni saradnik S.M ili veliki protivnik",hajde malo na p.p pa se dogovorite.
    Ja nema sta da se dogovaram,zna se bio je veliki protivnik.....boze pa to valjda znas.....mozda se prodavao po nekad,ali je bio protivnik jer je zeleo vlast.....a narod ga nije zeleo......pa mu sloba bio kriv..

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

To za Draskovica je istina.
    Njegovi iz SPO-a hodali po NS i ako su culi bosanski naglasak,odmah legitimisanje i ako nemas alibi,pravac ratiste!!!!!
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Nemam primedbu na sadržaj, ali mislim da si napravio lapsus u naslovu: "Ratni Zlocinci u DS". Mislio si na ZES ili na SPO, verovatno.

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio aimar Pogledaj poruku
    E DECKO AJ NE LUPAJ MAJKE IZ MOG KOMSILUKA JOS OPLAKUJU DECU.....
    TI SI SE NASAO..........UOSTALOM TO SE ZNA..............
    Ne lupam nista za razliku od tebe i nisam "decko" .

Opet te pitam ,daj nabroj te koje znas ,a koje je Draskovic licno regrutirao i poslao na front i u smrt.

Sve sa imenom i prezimenom,jer to je po nasem zakonu (i ne samo nasem) izuzetno teska optuzba,nadam se da je taj tvoj seseljevsko-radiklaski mozak svestan toga.

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Njegovi iz SPO-a hodali po NS i ako su culi bosanski naglasak,odmah legitimisanje i ako nemas alibi,pravac ratiste!!!!!
    Malo si pomesao Arkana i Draskovica,ali dobro,ako znas ko je to radio sada je prilika da ih prijavis policiji i tuzilastvu.

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Opet te pitam ,daj nabroj te koje znas ,a koje je Draskovic licno regrutirao i poslao na front i u smrt.

Sve sa imenom i prezimenom,jer to je po nasem zakonu (i ne samo nasem) izuzetno teska optuzba,nadam se da je taj tvoj seseljevsko-radiklaski mozak svestan toga.
    Dva moja druga iz Novog Sada(Klisa) !!!!!!!!!!
    P.S
    Vratili se zivi

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

ko je tebi dao za pravo da moj mozak nazivas seseljevsko radikaliski...je li a

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Malo si pomesao Arkana i Draskovica,ali dobro,ako znas ko je to radio sada je prilika da ih prijavis policiji i tuzilastvu.
    Nisam pomesao a kome da "prijavim"????
    Nasoj policiji i tuzilastvu

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Da li ste zaboravili jednog od najvecih regrutera za ratove u bosni i hrvatskoj i njegova delovanja?
    Vuk Draskovic je bio jedan od onih ljudi koji su najvise srpske dece i ljudi poslali na ratiste u bosni i zasto zbog toga nije u hagu?
    ako se demokratska stranka i njene pristalice osmeljuju tako da nazivaju seselja i tako karikiraju srs sa nekakvim zlocincima i cetnicima,zar nije blizu istine da su i oni isto toliko to kao i radikali,jer im se na poslednjim izborima pridruzio u koaliciji?
    svi znamo da draskovic nije u hagu zbog cinkaroskih poslova i zbog olaksavanja americi u borbi protiv SM u srbiji,ali je ako je seselj neki zlocinac iliti huskac,draskovic je to bio ako ne i veci.
    ja licno znam par maloletnih momaka koje je poslao na ratiste kao dobrovoljce i nisu se vratili.
    ovo je samo jos jedan dokaz manipulacije nasim drustvom.
    zar je moguce da se neko tako lako izvuce pri tom dajeci sebi za pravo da blati sve oko sebe,a druge na osnovu istog da kaznjava decenijama.i da pri tom ta grupacija bude kao neki bastion demokratije.

znaci-ds,velika srbija i tako to.........

Evo tebi teta Dana da dadne malo suva leba da napraviš popare pa onda da cvrkućeš ko vrapče...

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Dva moja druga iz Novog Sada(Klisa) !!!!!!!!!!
    P.S
    Vratili se zivi
    Daj imena da proverimo (licno cu to uciniti) ,kad ih je to Draskovic regrutovao i postrojao ,a nakon toga poslao na front i u smrt.....na svu srecu "vratili se zivi".

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Daj imena da proverimo (licno cu to uciniti) ,kad ih je to Draskovic regrutovao i postrojao ,a nakon toga poslao na front i u smrt.....na svu srecu "vratili se zivi".
    A ko si ti da ti dajem imena?????

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Kako ti napisa,"dobro je poznato" ,da vi radikali nemate svoj mozak nego sve cekate sta ce vam vodja iz Haga narediti ,pa da formirate svoje misljenje....e to mi daje za pravo da napisem bas to sta sam napisao o vasem "mozgu".tkacio:tkacio:tkacio:

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

A ko si ti da ti dajem imena?????
    Ha....nema imena ,pojela maca......e vecih cirkusanata od vas radikala nema,bas vam se covek moze dobro ismejati.

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

ti ces da proveris..........hm.......a kako ces da proveris ako tvrdis da draskovic nije slao ljude na front
    ako kako kazes nije slao znaci da nema ili ti nemas dokumentaciju da je slao,jel tako........e pa kako ces onda to da proveris........pitaces ga
    ej bro rekao si sasvim dovoljno,cak sam i pomislio da idem u susednu zgradu da gledam prezime na popisu stanara ali ovako nema svrhe........

sdtvarno zalim ako ti je taj ratni zlocinac neki rod ili si bio clan njegove stranke ali tako je.....

HOCES LI DA TI ISPRICAM JOS I SUSRET PAR MAJKI SA NJIM,OD SINOVA POGINULIH KOJE JE ON POSLAO(nije 1 sin bilo ih je vise) tj poslao je par njih iz komsiluka,e onda mosh misliti koliko iz cele srbije...............e aj ne palamudi jos se prepricava u kraju kako ga je obezbedjenje jedva spasilo od pomahnitalih majki koje su izgubile decu............

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Kako ti napisa,"dobro je poznato" ,da vi radikali nemate svoj mozak nego sve cekate sta ce vam vodja iz Haga narediti ,pa da formirate svoje misljenje....e to mi daje za pravo da napisem bas to sta sam napisao o vasem "mozgu".tkacio:tkacio:tkacio:
    gloopsone prestani ti i tebi slicni da nazivate radikalima ko vam padne na pamet,gde sam ja napisao da sam radikal pa me ti tako oslovljavas degenko

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Ha....nema imena ,pojela maca......e vecih cirkusanata od vas radikala nema,bas vam se covek moze dobro ismejati.
    Halo bre klovn!!!!!!!!!!!!!
    Ako hoces imena,daj svoje ime?!
    P.S
    Od kud ti to da sam ja Radikal?

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Halo bre klovn!!!!!!!!!!!!!
    Ako hoces imena,daj svoje ime?!
    P.S
    Od kud ti to da sam ja Radikal?
    vidis da kao svaki demoNkrata ima maniju od radikala...........
    kad mu pesak predje ulicu...........jaoj ovi radikali

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Eh da je vise bilo takvih, ili da su nastavili aktivnosti i dalje ,di bi nam kraj bio
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

ti ces da proveris..........hm.......a kako ces da proveris ako tvrdis da draskovic nije slao ljude na front
    ako kako kazes nije slao znaci da nema ili ti nemas dokumentaciju da je slao,jel tako........e pa kako ces onda to da proveris........pitaces ga
    ej bro rekao si sasvim dovoljno,cak sam i pomislio da idem u susednu zgradu da gledam prezime na popisu stanara ali ovako nema svrhe........

sdtvarno zalim ako ti je taj ratni zlocinac neki rod ili si bio clan njegove stranke ali tako je.....

HOCES LI DA TI ISPRICAM JOS I SUSRET PAR MAJKI SA NJIM,OD SINOVA POGINULIH KOJE JE ON POSLAO(nije 1 sin bilo ih je vise) tj poslao je par njih iz komsiluka,e onda mosh misliti koliko iz cele srbije...............e aj ne palamudi jos se prepricava u kraju kako ga je obezbedjenje jedva spasilo od pomahnitalih majki koje su izgubile decu............
    Kako me ti oslovi....ej bre "degenko" vidis da je ovaj tvoj pajtas napisao "vratili se zivi".....valjda se moze proveriti ,ko ih je regrutirao i poslao na front...g..p si na kub i ti i ovaj tvoj pomagac,prosto ne znate ni sami sta pisete.

Sve sto si ti ovde napisao toliko je tendeciozno i glupo ,da sve svodi na ...znam vise majki i majke ga htele lincovati....daj bre radiaklsko-seseljevsji mozgu o....i ,dovoljno je procitati par tvojih poruka i sve je jasno,ko ti je "mozak" i gde formiras svoje "misljenje".

Slične teme

1. NAJVEĆI ZLOČINCI DVADESETOG VEKA
    Autor WEISHAUPT u forumu Politika
    Odgovora: 159
    Poslednja poruka: 06.10.2008., 18:02
  2. Ala smo se sastali...zlocinci!
    Autor sever.sena u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.04.2007., 16:50
  3. EU/USA zlocinci rasturaju Srbiju
    Autor JerryRopero u forumu Politika
    Odgovora: 41