Vrjednost

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
sta Vam je vrjednije Sloboda ili Veza...
Mnogi se u dobroj i iskrenoj vezi pitaju da li bi im mogucnosti bile vece da su slobodni...
dok veliki broj slobodnih tezi da ima nekoga dobroga(osobnost) uz sebe.


Licno, imam cesto krize zelim da okoncam vezu i da se okrenem svom prijasnjem zivotu,mada kada se sjetim koliko god da je sloboda bila velika ali koliko mi je problema donijela, sada u dobroj vezi ali nedostaje mi lov i dosta toga od prije kao zavodjenje, zaganjivanje nekih djevojaka i cesto ali cesto se jedva suzdrzim od flerta, veoma sam podlozan tome i stalno saljem signale onako da djevojka neka zna da mi se dopada,ali ne poduzimam nista povodom toga samo ostane na tom flertu, nekada se cak i lose osjecam zbog toga, ali eto to je to! Kako kod vas u vezi ili bez veze stvari stoje!​
 
Vidi, kada si slobodan, treba ti veza. Kada si u vezi treba ti sloboda. The Sun is always brighter on the other side. Dakle, batali vezu, i posveti se toj domacici :mrgreen:
 
sta Vam je vrjednije Sloboda ili Veza...
Mnogi se u dobroj i iskrenoj vezi pitaju da li bi im mogucnosti bile vece da su slobodni...
dok veliki broj slobodnih tezi da ima nekoga dobroga(osobnost) uz sebe.


Licno, imam cesto krize zelim da okoncam vezu i da se okrenem svom prijasnjem zivotu,mada kada se sjetim koliko god da je sloboda bila velika ali koliko mi je problema donijela, sada u dobroj vezi ali nedostaje mi lov i dosta toga od prije kao zavodjenje, zaganjivanje nekih djevojaka i cesto ali cesto se jedva suzdrzim od flerta, veoma sam podlozan tome i stalno saljem signale onako da djevojka neka zna da mi se dopada,ali ne poduzimam nista povodom toga samo ostane na tom flertu, nekada se cak i lose osjecam zbog toga, ali eto to je to! Kako kod vas u vezi ili bez veze stvari stoje!​

znas sto bi djole rekao....to ne bira pamet nego srce...i veruj mi u pravu je....:)
 
rekao bih da je olja u pravu
ali ipak nemoj se ženiti iz dosade

i za mene pravilo No.1
uvek biraj kvalitet ispred kvantiteta

:mrgreen: dobro da si mu rekao...jer se njih 90% ozeni jer im je posle grdnih razocarenja i divljanja, upala u pricu neka koja deluje pogodna i laka za oblikovanje....;)...eh koja varka....i koliko njih nasedne.....
 
zanimljivo :think: nikad nisam razmisljala na temu sloboda ili ljubav..uh sloboda nema cenu...mada valjda je pure love vredna delimocnog gubitka slobode..u svim ostalim slucajevima sloboda
 
Procitao sam sve komentare i svi ste u pravu, fino je to sve ali uvijek ono ali i fraza:"Da poslije j e b a nja nema kajanja"!

A ovo da su djevojke opasne kada izadju iz duge veze,mogu da smore muskarca i da ga oblikuju onako a on sav mekusac!:D Da da zene su opasne ali ih volimo mnogo!:D
 

Back
Top