Ko osvaja EURO 2004 u Portugalu

  • Začetnik teme Nesho from Loznica
  • Datum pokretanja
po mojoj logici Euro bi trebalo da osvoji Engleska ili francuska,mada su jaki i Italijani i nemci,Holandjani i naravno domacin Portugal.Licno cu navijati za Englesku jer smatram da imju najkvalitetniji fudbal u evropi.POz
 
Tesko pitanje ja bi voleo da to bude Portugal jer su na zadnjem evropskom prvenstvu osteceni trebali su jos tad da budu sampioni evrope ali sad ce biti mnogo tesko....mada mislim da su glavni favoriti Italija i engleska mada ni Francuzi nisu za podcenjivanje
 
nesho from loznica:
Anonymous:
Jelena_Vukovar:
Kad bi se igralo u nekoj dimenziji X, nasi bi dobili :lol:
Kucko j.ebali te tvoji mamicu ti .* usranu,idi pa seri po tvom sajtu ako ga imate,bagro vukovarska
Jeco carice nedaj se
Care,hvala na podrsci!
A ovaj gore sto me nazvao idiotom...Jel znas ti m.ajmune da ja ne mogu biti idiot,ti moze,ja ne,pa razmisli zasto(ako imas cime)
 
Jelena_Vukovar:
nesho from loznica:
Anonymous:
Jelena_Vukovar:
Kad bi se igralo u nekoj dimenziji X, nasi bi dobili :lol:
Kucko j.ebali te tvoji mamicu ti .* usranu,idi pa seri po tvom sajtu ako ga imate,bagro vukovarska
Jeco carice nedaj se
Care,hvala na podrsci!
A ovaj gore sto me nazvao idiotom...Jel znas ti m.ajmune da ja ne mogu biti idiot,ti moze,ja ne,pa razmisli zasto(ako imas cime)
Ova devojka,moda da je bolovala od neke teske dusevne bolesti,ti devojko mrzis sve oko sebe..
 
hm. nezahvalno pitasnje. volo bi da to budu Italijani a ako prodju prvi krug onda su favoriti NO.1 ako se Holandjani malo saberu mogli bi da nadoknade ono sto su propustili u 2000 . kad su bili domacini. Portugalce volim da gledam ali nekako nemam vere u njih da mogu do kraja. u svakom slucaju kad bi se kladio stavio bi pare na Italijane.
 

Back
Top