Potreban Sony Handycam Picture Package za Vistu 64-bit!

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Jasno je šta tražim: naime, kad sam kupio kameru (Sony Handycam DCH24E), dobio sam odgovarajući driver za nju i on je radio na starom kompu. Međutim on je izašao svega par meseci pre Viste, a verziju za nju sam nabavio, ali ne i za 64-bitnu strukturu. Na netu nema ništa o tome, snimke bi trebalo što pre da prebacim na komp, a neki pominju čak da tako nešto ne postoji. Nije bilo potrebe da idem na Sony-jev sajt, kad ne znam kako da guglam: Kucam "Picture+Package+Sony+Vista+64-bit", on mi daje neke verzije Viste da downloadujem. Ma, isprobavao sam razne kombinacije, ali do dobitne ima dosta... Da li neko nešto zna o ovakvim softverima, ili da li eventualno postoji neka dobra zamena za njega?
 
Jasno je šta tražim: naime, kad sam kupio kameru (Sony Handycam DCH24E), dobio sam odgovarajući driver za nju i on je radio na starom kompu. Međutim on je izašao svega par meseci pre Viste, a verziju za nju sam nabavio, ali ne i za 64-bitnu strukturu. Na netu nema ništa o tome, snimke bi trebalo što pre da prebacim na komp, a neki pominju čak da tako nešto ne postoji. Nije bilo potrebe da idem na Sony-jev sajt, kad ne znam kako da guglam: Kucam "Picture+Package+Sony+Vista+64-bit", on mi daje neke verzije Viste da downloadujem. Ma, isprobavao sam razne kombinacije, ali do dobitne ima dosta... Da li neko nešto zna o ovakvim softverima, ili da li eventualno postoji neka dobra zamena za njega?
Kada utakneš usb iz kamere u kompjuter zar ti komp ne prepozna uređaj kao nov hdd?
 
@Southwind
Probao sam, ne radi, a ne radi ni stari disk.

@snejks
Ne, evo šta je bilo. Kada sam probao stari disk, on nije radio kao što ne rade ni svi nekompatibilni programi. Onda sam utaknuo kameru, on je prepoznao šta je, ja sam zadržao disk u rom-u, kako bi on pokrenuo onaj Windowsov wizard za prinudnu instalaciju drivera, a on je rekao da ne može. Onda sam zamolio druga koji ima brz net da mi skine novu verziju programa za Vistu ako nađe, ali taj izbacuje poruku: "This program is incompatible with this version of Windows..." Odo prvo na Sonyjev sajt za svaki slučaj, tamo sam i kao neki član, pa ako nekim čudom nešto iskrsne, javljam.
 

Back
Top