Alkohol-da/ne

jovana ns

Zainteresovan član
Poruka
230
Većina tinejdžera se 'loži' na alkohol i obožava da se hvali po sistemu 'Je l' znate kako sam se sinoć napio?Nosili su me kući! ' itd.

Na rođendanima je glavna fora ne biti trezan, izigravati kolšare i sl.

U mojoj okolini takvih primera je mnogo i to je, po meni, zaista žalosno. Još žalosnja stvar je što se neke devojčice/devojke baš na takve 'pale'.

Pijane devojke ni da ne spominjem. Poznajem jednu devojčicu (četrnaestogodišnjakinju) koja obožava da se obuče izazovno (da se maltene sve vidi), ode u diskoteku i napije se. Tako pijana privlači mnoge. . .

Iskreno, ja se gadim alkohola, a najgore je preterivanje. . .

Znači, zanima me šta vi mislite o pijanim tinejdžerima, njihovim roditeljima koji im sve to dopuštaju (il' jednostavno ne znaju za to), da l' ste se nekad napili (sa razlogom ili bez), da li ste ZA ili PROTIV alkohola. . . ? I šta vam god padne na pamet vezano za ovu temu.

P. S. U pretrazi sam našla temu 'Alkoholizam' u kojoj je zadnji put post postavljen 2005. godine , a i mislim da sama tema nije bila ovakvog tipa, već više nešto uopšteno o alkoholu, alkoholičarima i sl.

Toliko, :bye:
 
Iz teme @Alkoholizam izdvojila bih post koji je napisala @Electra:
Alkohol je nesto grozno.
Alkoholizam nesto jos groznije.
Meni sva alkoholna pica imaju odvratan ukus, kako to nekom moze da bude fino, kako neko uziva u tome?
Zenska populacijo: nema nista gore za videti od pijane devojke. To je odvratno. Verujem da se i male-ovi slazu sa mnom. Kako moze nesto sto je pijano, sto ne moze da hoda i ne zna kako se zove, da bude privlacno? Ma dajte...

Slažem se.

Mada, ja za NG il' neki praznik kada ima alkohola u kući volim da popijem koji gutljaj likera od kokosa ili čokolade.

Alkoholičari su :thumbdown::thumbdown::thumbdown:, to utiče na okolinu, a na njih najviše. . . UŽAS!
 
Većina tinejdžera se 'loži' na alkohol i obožava da se hvali po sistemu 'Je l' znate kako sam se sinoć napio?Nosili su me kući! ' itd.

Na rođendanima je glavna fora ne biti trezan, izigravati kolšare i sl.

U mojoj okolini takvih primera je mnogo i to je, po meni, zaista žalosno. Još žalosnja stvar je što se neke devojčice/devojke baš na takve 'pale'.

Pijane devojke ni da ne spominjem. Poznajem jednu devojčicu (četrnaestogodišnjakinju) koja obožava da se obuče izazovno (da se maltene sve vidi), ode u diskoteku i napije se. Tako pijana privlači mnoge. . .

Iskreno, ja se gadim alkohola, a najgore je preterivanje. . .

Znači, zanima me šta vi mislite o pijanim tinejdžerima, njihovim roditeljima koji im sve to dopuštaju (il' jednostavno ne znaju za to), da l' ste se nekad napili (sa razlogom ili bez), da li ste ZA ili PROTIV alkohola. . . ? I šta vam god padne na pamet vezano za ovu temu.

P. S. U pretrazi sam našla temu 'Alkoholizam' u kojoj je zadnji put post postavljen 2005. godine , a i mislim da sama tema nije bila ovakvog tipa, već više nešto uopšteno o alkoholu, alkoholičarima i sl.

Toliko, :bye:

Jednostavno ne znaju da uzivaju u picu...

Anekim ludima lakohol jednostavno nije potreban...da bi se dobro zabavili.
Najbolje je naci kompromis.
 
Većina tinejdžera se 'loži' na alkohol i obožava da se hvali po sistemu 'Je l' znate kako sam se sinoć napio?Nosili su me kući! ' itd.
To su uglavnom šabani koji piju da bi sve to uloženo ispovraćali.Meni je to glupo,znam meru i dotle ločem ali barem posle toga nemam problema u klonji ili da me neko nosi kući.
Pijane devojke ni da ne spominjem.
Moja kuma dosta pije i to baš na gore pomenuti način:da bi se ispovraćala i posle hvalila time.:dash:Da znaš ti koje sam muke ja imao sa njenim pijančenjem...:roll:Zamalo glavu da izgubim zbog nje.I pored svega toga je puuunoo volim!:heart:
Iskreno, ja se gadim alkohola, a najgore je preterivanje. . .
Ne preterujem jer sam X puta video na šta liči burazerovo preterivanje(prespavana noć na WC šolji).Znači do 1,8l piva a sve posle toga je kritično.:rtfm:
Znači, zanima me šta vi mislite o pijanim tinejdžerima, njihovim roditeljima koji im sve to dopuštaju (il' jednostavno ne znaju za to), da l' ste se nekad napili (sa razlogom ili bez), da li ste ZA ili PROTIV alkohola. . . ?
Pijani tinejdžeri koji se hvale time su šabani obični.:otkacio:Moji matori znaju:kad,koliko i šta sam popio i nikad mi nisu pravili neku frku jer se alkohol uzima uvek od moje kinte.A žešće pijan sam bio samo 2 puta(a nijednom nisam povraćao zbog toga)-prvi put u školi(na prečasu:lol:)zato što me je ostavila ex.riba iz Beograda a drugi za 1.maj kod druga kada sam se z**ebao i pio vino i pivo naizmenično(tad sam se složio po stepenicama kad sam se vraćao kući).Inače odobravam konzumiranje alkohola do neke granicu koju sama odrediš iz par pijančenja.:ok:
 
Не свиђа ми се улога коју алкохол данас има. Не свиђа ми се што омладина (не само тинејџери) једину забаву и добар провод виде само у алкохолу. То је тужно. Сматрам да алкохол треба пити из гушта и у посебним приликама, а не пити га да би се ''развалио'' и УВЕК. Тужно ми је када видим да неко излази у град да би се напио јер му је то једини начин да се проведе. Јадно ми је када неко оправдава своје и туђе поступке припитошћу или пијанством. Ти поступци не морају бити лоши... рецимо знам доста ликова који немају храбрости да ''пређу на ствар'' у процесу мувања са неком девојком док не попију... :confused: или их је рецимо блам да играју па онда узму као попију па онда као имају храбрости и кад им неко сутра каже ''аааа играо си'' он се правда пијанством. Мислим, не видим зашто би некога било блам да игра или да мува неку девојку... :neutral:

Дивљање и хулиганисање услед пијанства бих санкционисао затвором. Тврдим да се СВАКО може исконтролисати до те мере да не прави срaња колико год био пијан. Даље... пијано женско... ОДВРАТНО!!! Чак и припита... јако ружно... као што већ рекох... помало, једна до две за мало гушта и то је то... и за мушкарце и за девојке...

Ја кад излазим у 90% случајева не пијем ни мало. У преосталих 10% попијем по једну до две макс. Првенствено зато што возим, а излазим у БГ тако да морам вратити своје дупe у једном комаду у ПА. Друго, алкохол ми уопште није неопходан да бих се лепо провео. Потребно ми је добро друштво. Умем јако лепо да се проведем и сасвим трезан чак и боље од оних који пију... неретко ми се дешава да неко неће да га одбацим кући зато што је 100% убеђен да сам нешто пио јер просто не може да поверује да сам се толико изглупирао потпуно трезан...
 
Iz teme @Alkoholizam izdvojila bih post koji je napisala @Electra:


Slažem se.

Mada, ja za NG il' neki praznik kada ima alkohola u kući volim da popijem koji gutljaj likera od kokosa ili čokolade.

Alkoholičari su :thumbdown::thumbdown::thumbdown:, to utiče na okolinu, a na njih najviše. . . UŽAS!
Ма нема шансе да је ово она писала... :lol:
Da, da, @Electra.

Valjda 2005. godine. ;)
Е ово већ појашњава многе ствари :D
 
U redu je popiti malo na zurci, ili gde vec, gde se nesto desava, ali onaj ko se ne moze toliko iskontrolisati da posle ispovraca i mozak, stvarno nije normalan. Ma ok i napiti se, jednom-dvaput, ali, kao sto vec negde rekoh, sve u granicama normale, tj., ne preterivati.
 
Većina tinejdžera se 'loži' na alkohol i obožava da se hvali po sistemu 'Je l' znate kako sam se sinoć napio?Nosili su me kući! ' itd.

Na rođendanima je glavna fora ne biti trezan, izigravati kolšare i sl.

U mojoj okolini takvih primera je mnogo i to je, po meni, zaista žalosno. Još žalosnja stvar je što se neke devojčice/devojke baš na takve 'pale'.

Pijane devojke ni da ne spominjem. Poznajem jednu devojčicu (četrnaestogodišnjakinju) koja obožava da se obuče izazovno (da se maltene sve vidi), ode u diskoteku i napije se. Tako pijana privlači mnoge. . .

Iskreno, ja se gadim alkohola, a najgore je preterivanje. . .

Znači, zanima me šta vi mislite o pijanim tinejdžerima, njihovim roditeljima koji im sve to dopuštaju (il' jednostavno ne znaju za to), da l' ste se nekad napili (sa razlogom ili bez), da li ste ZA ili PROTIV alkohola. . . ? I šta vam god padne na pamet vezano za ovu temu.

P. S. U pretrazi sam našla temu 'Alkoholizam' u kojoj je zadnji put post postavljen 2005. godine , a i mislim da sama tema nije bila ovakvog tipa, već više nešto uopšteno o alkoholu, alkoholičarima i sl.

Toliko, :bye:


Svaka generacija klinaca je ista, samo su roditelji drugačiji...
 

Back
Top