Koju ljudsku osobinu jednostavno ne mozete da podnesete?:)

ja licno mrzim laz i tesko je tolerisem, skoro nikada. Kada je otkrijem uvek se razocaram, bez obzira na to sto vise nisam u cvetu mladosti i sto bih na neke stvari vec trebala da oguglam.
A vi, sta vi ne podnosite kod drugih ili cak i kod sebe...:)
ok, laz je losa i to nije problem... coveka koji te laze ili slaze jednostavno iskuliras

ali meni smeta nesto drugo, zbog cega ne mozes coveka da otpises
mene nerviraju ljudi koji hoce sve sami da urade, koji misle da samo oni nesto umeju i jedino mogu da urade kako treba i sklepace nesto nakaradno samo da bi to bilo eto bas njihovo *****, a ne profesionalno odradjeno jer oni moraju vama da pokazu kako vi ne znate, nego oni znaju

ili nesto vec hoce da pokazu... i mogla bih do sutra da pricam o tome, ali nije dobro za mene da se nerviram... anyway, covek mi je bio klijent, ali je bio toliko nesnosan da sam ga otkacila! with a bang!
 
sveznajuce, koji ne postuju tudje misjenje i stav, i pokusavaju da nametnu svoj bez ikakvog obzira na drugu osobu...moja iskustva su da ti ljudi prosto ne odustaju, koliko god vi ponavaljli nesto, obajasnjavali, oni prosto ne cuju, znaju bolje...i mogu da drobe ceo dan o tome bez razmisljanja, bez paznje, sa osmehom, ja ne mogu, dosadi mi...najvise mrzim kad neko bolje od mene zna sta je za mene dobro ili sta ja mislim i osecam...takve osobe bih nasamarala samo tako!
 
Da, ima puno iritirajucih ljudskih osobina.
I sta raditi kada se sa njima susretnemo? Najjednostavnije bi bilo eliminisati osobu iz svog okruzenja "with a bang" kako neko rece, ali, kako sebe zastititi ako je to nemoguce?
pa nemoj da se stitis... onaj ko se stiti od loseg ne dobije ni ono dobro od zivota

nekad moras da gurnes ruku u govna :mrgreen:
 
pa nemoj da se stitis... onaj ko se stiti od loseg ne dobije ni ono dobro od zivota

nekad moras da gurnes ruku u govna :mrgreen:

Moras da se stitis. Ovde je rec o osbinama koje NAJVISE MRZIMO a ne o onima koje, jednostavno, ne volimo i koje samim tim, lakse tolerisemo...:)

Kako da se recimo zastitim od tuge i razocarenja koji me obuzmu kad provalim da je neko meni drag lazljiv?
 
Moras da se stitis. Ovde je rec o osbinama koje NAJVISE MRZIMO a ne o onima koje, jednostavno, ne volimo i koje samim tim, lakse tolerisemo...:)

Kako da se recimo zastitim od tuge i razocarenja koji me obuzmu kad provalim da je neko meni drag lazljiv?

Ne mozes. Odtugujes. Otpises. Ides dalje. Tuga i razocarenje su deo zivota.

Imam jednog prijatelja, koji mi stalno govori :" Cuvaj se, Zvezdo". Ja mu uvek isto odgovaram:" Jel od zivota?"
 
E vidis Zvezdo, ja sam zainteresovana da saznam sta je taj tvoj prijatelj mislio pod "cuvaj se", u tome je tajna.
Zasto bi gurala ruku u g kad mogu da stavim rukavice...:)
Cuvaj sebe i svoju licnost i ne dozvoli da ako su oko tebe svi govna i ti postanes takva.
Zato i ne volim ljude koji neke svoje negativne osobine objasnjavaju drugima,kao:ne bi ja bio skot nego su svi oko mene pa moram i ja da bih preziveo.
Nije tacno!
 

Back
Top