Жене...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Две ситуације, сасвим различите, у којима су се нашле две девојке које познајем...
Ситуација 1.
Девојка раскине с момком и он то прихвати поптпуно нормално, свестан тога да се не вреди плакати за проливеним млеком.
Не моли, не преклиње, не поклања цвеће...
Не намеће се...
Комуницира с њом с поштовањем и уважавањем, не пребацује јој и не кињи је...
Она га мрзи јер је окрутан.

Ситуација 2.
Девојка раскине с момком и он то не прихвати.
Зове је телефоном, моли, поклања цвеће, пише песме...
Она га презире јер је слабић.

Оно што мене мучи јесте то што сам убеђен да би се једнако понашале да неким случајем замене улоге...
(Добро, знам ја да форумашице нису такве...)
Постоји ли право понашање након раскида?
 
jel namerno banalizujes stvari
covek treba da pokaze emocije ali ne da bude ckapi...znas li ti koliko tu ima izmedju pokazati emocije i biti ckapi
ne mogu da verujem kako si ti docarao situacije tako da nemaju veze s mozgom
 
kako smo krenuli, napisacemo bonton ponasanja on i off-relationship:D
ipak, zanimljiva tema...sve zavisi na kakvog/kakvu naletis...ja jucer cula pricu da je moju poznanicu ex spucao u glavu pesnicom, kada je sreo na ulici...:(

jednostavno, zavisi od slucaja do slucaja i necijeg temperamenta
 
Откриј нам тајну...
kako smo krenuli, napisacemo bonton ponasanja on i off-relationship:D
ipak, zanimljiva tema...sve zavisi na kakvog/kakvu naletis...ja jucer cula pricu da je moju poznanicu ex spucao u glavu pesnicom, kada je sreo na ulici...:(

jednostavno, zavisi od slucaja do slucaja i necijeg temperamenta

Да, у праву си, али ту су у питању форме... Мада морам да признам да је ту у питању драстична форма која треба да буде законски санкционисана.
Суштина је та да нам увек буде криво што неком не недостајемо или нас оптерећује својим наметањем...
 
Две ситуације, сасвим различите, у којима су се нашле две девојке које познајем...
Ситуација 1.
Девојка раскине с момком и он то прихвати поптпуно нормално, свестан тога да се не вреди плакати за проливеним млеком.
Не моли, не преклиње, не поклања цвеће...
Не намеће се...
Комуницира с њом с поштовањем и уважавањем, не пребацује јој и не кињи је...
Она га мрзи јер је окрутан.

Ситуација 2.
Девојка раскине с момком и он то не прихвати.
Зове је телефоном, моли, поклања цвеће, пише песме...
Она га презире јер је слабић.

Оно што мене мучи јесте то што сам убеђен да би се једнако понашале да неким случајем замене улоге...
(Добро, знам ја да форумашице нису такве...)
Постоји ли право понашање након раскида?

Kratko i jasno - ne

ili prosto receno - kako god se okrenes d*pe ti odpozadi :)
 
Neki muskarci cesto umeju da budu bas, bas glupi...devojka na lep nacin ukaze i stavi partneru do znanja sta joj smeta u vezi, sta bi da menjaju...a neki ko da spavaju i nista ne ucine po tom pitanju....devojka ga ostavi nadajuci se da ce bar to malo da ga trgne ( jer on ocigledno ne podnosi dobronamernu "kritiku" ).. a on i tada nista...pasivan...i onda je ona naravno besna i razzmislja kako njemu zaista nije stalo do nje jer ne pokusava to da promeni

To ti je kratak opis za scenarij No.1.....

Zene cesto opravdavaju izgovore muskaraca a ne bi trebalo...ako on ne zeli nista da menja i misli da je Bogom dat bas takav kakav jeste...pa nek zivi u svom uverenju.....
Zato kad vam nesto ne odgovara a partner to ne menja, pa cao bejbe...postoji neko ko ce steti da se prilagodi i sklopi kompromis...
 
Neki muskarci cesto umeju da budu bas, bas glupi...devojka na lep nacin ukaze i stavi partneru do znanja sta joj smeta u vezi, sta bi da menjaju...a neki ko da spavaju i nista ne ucine po tom pitanju....devojka ga ostavi nadajuci se da ce bar to malo da ga trgne ( jer on ocigledno ne podnosi dobronamernu "kritiku" ).. a on i tada nista...pasivan...i onda je ona naravno besna i razzmislja kako njemu zaista nije stalo do nje jer ne pokusava to da promeni

To ti je kratak opis za scenarij No.1.....

Ниси у праву.
Познајем ситуацију и она је изашла из те везе без намере да то користи као карту у игри.
 
Ниси у праву.
Познајем ситуацију и она је изашла из те везе без намере да то користи као карту у игри.

Ma to nije igra...zena je tad ljuta, povredjena...ne vidi drugi izlaz...sve je pokusala, preostaje jos samo da raskine....i da na taj nacin pokusa da ga "navede" da to nesto menja...cesto je slucaj da ona jasno stavi so znanja da je nezadovoljna...a njemu udje na jedno uvo, na drugo izadje....

To nije igra....nego nemoc....sad, verovatno postoje i zene koje to svesno koriste kao kartu u igri...ali to je krajnje neukusno...:rtfm:
 
Две ситуације, сасвим различите, у којима су се нашле две девојке које познајем...
Ситуација 1.
Она га мрзи јер је окрутан.

Ситуација 2.
Она га презире јер је слабић.

Оно што мене мучи јесте то што сам убеђен да би се једнако понашале да неким случајем замене улоге...

Постоји ли право понашање након раскида?

Cini li ti se da sve zene tada idu u krajnosti i da se svi muskarci ovako ponasaju kada su ostavljeni?

Prva zena voli, druga ne.
 
Две ситуације, сасвим различите, у којима су се нашле две девојке које познајем...
Ситуација 1.
Девојка раскине с момком и он то прихвати поптпуно нормално, свестан тога да се не вреди плакати за проливеним млеком.
Не моли, не преклиње, не поклања цвеће...
Не намеће се...
Комуницира с њом с поштовањем и уважавањем, не пребацује јој и не кињи је...
Она га мрзи јер је окрутан.

Ситуација 2.
Девојка раскине с момком и он то не прихвати.
Зове је телефоном, моли, поклања цвеће, пише песме...
Она га презире јер је слабић.

Оно што мене мучи јесте то што сам убеђен да би се једнако понашале да неким случајем замене улоге...
(Добро, знам ја да форумашице нису такве...)
Постоји ли право понашање након раскида?

A zašto žene? Pa ovakvi su i muškarci. Niko ne voli da ljudi odu samo tako, kao da se ništa nije dogodilo, ma koliko mi nismo zainteresovani.
 
Две ситуације, сасвим различите, у којима су се нашле две девојке које познајем...
Ситуација 1.
Девојка раскине с момком и он то прихвати поптпуно нормално, свестан тога да се не вреди плакати за проливеним млеком.
Не моли, не преклиње, не поклања цвеће...
Не намеће се...
Комуницира с њом с поштовањем и уважавањем, не пребацује јој и не кињи је...
Она га мрзи јер је окрутан.

Ситуација 2.
Девојка раскине с момком и он то не прихвати.
Зове је телефоном, моли, поклања цвеће, пише песме...
Она га презире јер је слабић.

Оно што мене мучи јесте то што сам убеђен да би се једнако понашале да неким случајем замене улоге...
(Добро, знам ја да форумашице нису такве...)
Постоји ли право понашање након раскида?


Nasao sam se i u prvoj i u drugoj situaciji...
U prvoj me je mrzela ali i volela
U drugoj me je takodjer mrzela ali i volela

A ja sam njih prvo voleo, pa mrzeo i na kraju zaboravio...ostale su uspomene na trenutke kada sam ziveo i kada se nisam stideo svojih emocija, a i ne stidim se, kako god da se okrene...ko nije iskusio Ljubav, taj ne zna sta je zivot...

Pravila ponasanja, zavise od datih situacija..npr, nisi napisao kada se dogodi samoubistvo nakon raskida ili ubistvo nakon raskida...100 ljudi, 100 cudi...100 zena, 100 djavla slatkih, neznih i sexy
 
meni je ta "okrutnost" sasvim u redu,dok mi ono plakanje i slinavljenje nije u redu.i to sto to zoves okrutnost ja zovem normalnost,rastane se dvoje ljudi i zdravo cao,nece sigurno naredna tri meseca da je zove na telefon i dahce ili kuka ili sta god.
 

Back
Top