Čedomir Jovanović

ЛДП је странка које је под контролом страних обавештајних служби, као и појединих домаћих тајкуна, као у осталом и остале странке у Србији. Чеда има толико путера на глави, да службама као и тајкунима није био проблем да га врло једноставо уцене.
 
imash veliki srdachni pozdrav od gordane pop, vjerice i ludog vojvode

Нема потребе да постављаш, тако циничне коментаре. Нити ме интересују те алапаче, као ни Чедомир Јовановић. А то што ти живиш у илузијама, и што мислиш да је Јовановић један слободан човек, независтан, то је очигледно твој проблем и што не можеш ствари мало да сагледаш из неких других углова.
 
Hrabar politicar koji uvek kaze sta misli.Nisam glasao za ldp i ne slazem se bas uvek sa njegovim stavovima, ali je covek cesto u pravu.U ostalom ne bi ga dzabe Djindjic ubacio u DS da nema kvalitete
 
Нема потребе да постављаш, тако циничне коментаре. Нити ме интересују те алапаче, као ни Чедомир Јовановић. А то што ти живиш у илузијама, и што мислиш да је Јовановић један слободан човек, независтан, то је очигледно твој проблем и што не можеш ствари мало да сагледаш из неких других углова.

ne mislim skoro nista pozitivno o njemu, i to nije cinizam. samo primecujem da se tvoj stav potpuno poklapa sa mudroscu i zapazanjima vojvode i 'alapacha' o tomi nikolicu. i to je lepo
 
ne mislim skoro nista pozitivno o njemu, i to nije cinizam. samo primecujem da se tvoj stav potpuno poklapa sa mudroscu i zapazanjima vojvode i 'alapacha' o tomi nikolicu. i to je lepo

Ако мало боље погледаш каријеру Јовановића, све ће ти бити јасно, ко је човек, за кога ради и чије интересе гура у Србији.
 
Tebe boli sto ti je uhapsio predsednika?:hahaha::hahaha:

uf da je samo to brate.........i da nije nista uradio do sad,pa i sto je narkoman ajde de,dovoljan je samo njegov stav i retorika o kosovu.

a da ga je on uhapsio nije,jer se on nije nista pitao a samo to sto je smrad izjavljivao sta bi mu od zivota uradio..........e on ce nesto o slobi,pederko obican sa ulice...
 

Back
Top