Problem sa Dvd playerom Saturn St 1703

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dollarqueen

Iskusan
Poruka
5.226
Ovaj player ocitava prevod na svim diskovima,ali ne na onima koje ja narezem:think:Probala sam i da odvojim film i prevod u jedan folder,ali opet nece.Ni na daljinskom nije iskljucen prevod.Probala sam i jedan film na jedan disk u posebnom folderu,opet nista,probala sam i bez foldera...Kada upalim disk,nema posebnih foldera u koje se ulazi,posebno za svaki film,nego se odmah vidi .avi format filma.Sve je isto kao na kupljenim filmovima,samo na njima ocitava prevod.Kako da narezem?
 
U pitanju su dvd diskovi,onako sa 6 filmova...A i kod kupovnih i ovih mojih je format SRT FILE,onako ikonica sa plavim slovom W.Znaci format je isti,ali nece nikako da ocitava,a i ako na daljinskom pritisnem na 'subtitle' pojavi se onako precrtan kruzic,gore u levom uglu,kao da prevod ne postoji.Da ne gresim ja kad to rezem?:think::think::think:Sigurno je moja greska,kad samo rezano ne ocitava.
 
Problem je u tome sto prevod i film moraju da imaju potpuno isti naziv, nezavisno da li je prevod .sub, .srt ili .txt. Znaci ako ti se film npr zove the_dark_knightDVDrip, onda prevod mora da se zove the_dark_knightDVDrip.srt ili bilo koji od formata za prevod. Nadam se da si razumela.
 
Nije bas potpuno tacno. ;) Ne moraju da imaju isti naziv. Kod nekih dvd playera mozda...Ovo je neko rusko cudo,rekao bih,i nisam siguran kako je kod njega.

@dollarqueen
Konvertuj prevod i stavi isto ime kao i video....za svaki slucaj. ;) Ako ne radi,javi....nacemo resenje ;)

Kod mene treba, zato mi je i to palo na pamet. Nek proba prvo sa tim, pa ako to ne uspe, onda nek konvertuje prevod.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top