ISKUSENJA

mimus

Aktivan član
Poruka
1.489
Verovatno ste imali situacija u kojima ste dosle u iskusenje.Kako ste reagovale,da li ste postovale drustvene norme i pravila ponasanja ili ste skloni da radite sta vam je volja i sami odredjujete granicu do koje smete ici?Da li ste u stanju da snagom volje oduprete se iskusenjima ili lako pokleknete pred njima,bilo da se radi o novcu,sexu,hrani?:whistling:
 
ja se vodim principom doskoci samome sebi. znam na sta sam slaba, a sta mi ne bi koristilo pa to prosto izbegavam, ne tripujem da testiram svoju jacinu koju znam da nemam u nekim situacijama. :)))
 
ja se vodim principom doskoci samome sebi. znam na sta sam slaba, a sta mi ne bi koristilo pa to prosto izbegavam, ne tripujem da testiram svoju jacinu koju znam da nemam u nekim situacijama. :)))

Pa otprilike ovako.....

@ tema
Ali ipak smatram da je svemu moguce odoleti...sve je u glavi...a jacina volje se trenira...na tome treba raditi....
 
Necu valjda celoga zivota da zivim na jednom mestu, da radim iste stvari, da stalno samo ucim geografiju i da nikad ubuduce ne radim nista drugo nego samo da predajem geografiju djacima?
 
...odolevam iskušenjima...Uglavnom. Evo, pre neki dan na nekoj svadbi- zverao(povremeno, onako šatro) jedan fini gospodin u mene dok mu ženica zanosila "užičko, čačansko ili već koje...kolo" .Al ja odolela...Ja sam njega odmeravala ispod oka...:mrgreen:

P.S. i - nije moj tip....
 
Verovatno ste imali situacija u kojima ste dosle u iskusenje.Kako ste reagovale,da li ste postovale drustvene norme i pravila ponasanja ili ste skloni da radite sta vam je volja i sami odredjujete granicu do koje smete ici?Da li ste u stanju da snagom volje oduprete se iskusenjima ili lako pokleknete pred njima,bilo da se radi o novcu,sexu,hrani?:whistling:
kako je ova zrelost dosadna
odolevam sve vise ponekom sexu,ponekoj hrani,novac mi niko i ne nudi :lol: pocela sam cak i vino da doziram
koj mi je moj:otkacio:
a nekad sam bila bas luda,ybg:neutral:
 

Back
Top