Izgovor - nedostatak vremena za vezbanje!!!

Zasto se ne bavite fizickom aktivnoscu?

  • Nemam dovoljno vremena.

    glasova: 1 25,0%
  • Nemam dovoljno novca.

    glasova: 1 25,0%
  • Ne postoji adekvatan prostor za vezbanje u mom gradu.

    glasova: 0 0,0%
  • Nemam naviku, a znam koliko je vazno.

    glasova: 2 50,0%
  • Ne zanima me fizicka aktivnost.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .

Ostanimo zdravi!

Početnik
Poruka
2
Drage moje,
kod nas je jos uvek, na zalost, kao i u svemu nedovoljno razvijena svest o vezbanju kao osnovi zdravog zivota.
Posmatrajte svoje telo kao "masinu" koja mora da pokrene sve psiho-fizicke porcese koji su vam potrebni i koje svakodnevno obavljate. Nekada je potreban veci napor, nekada se osecate mrzovoljno, malaksalo....pa se onda razbolite, napadaju vas virusi, glavobolja...
Odbrambeni mehanizam organizma trazi kontinuiranu aktvnost da bi sve svoje komponente odrzao na optimalnom nivou, a vitalnost vaseg organizma u formi. Sve sto se desava u vasem organizmu je proces koji je posledica vaseg nacina zivota.
Nemate vremena? Previse ste opterecene obavezama?
Mislim da je to izgovor, da opravdate grizu savest zbog toga sto ne radite ono sto znate da bi trebalo...a pri tome imajte na umu da je jedan od nacina vaspitavanja vase dece, i to verovatno nauticajniji oblik, to sto se deca ugledaju na vas...uce po modelu...
Sada imate mogucnost da vezbate zajedno sa svojom decom... Odusevljena sma idejom ljudi koji su osmislili porgram...sve pohvale. Sportski centar se nalazi u Beogradu...
 
Poslednja izmena od moderatora:
И ја сам танка са временом...И некад дођем мртва уморна са посла увече око 21.00 сат и узмем да одрадим неку вежбицу и најчешће се након тога осетим препорођеном. А понекад имам утисак да ћу да умрем и морам да успоравам темпо.
 

Back
Top