Subkulture u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.031
Stavio sam ovo u 'Tinejdzeri' jer predpostavljam da u Srbiji nema toliko 'odraslih' koji možda pripadaju nekoj subkulturi .. i da vidim jel to toliko zastupljeno u lepoj našoj ko u 'belom svetu' .. pa me zanima .. pripadate li vi možda kojoj subkulturi ? kao npr. hedbengeri ('metalci'), goth, emo, pankeri, cyber goth, reperi, turbofolkeri, neo-fasisti,neo-komunisti, štreberi itd. .. (možda cajkaroši, al sumnjam da se to može zvati subkultura) .. i šta vas je potaklo da se pridružite jednoj takvoj subkulturi .. ako jeste, zašto mislite da jeste, što vas čini članom iste ?
 
Prevazici shizoidnost jeste stvoriti sopstvenu soobkooltooru.
Ja svoju jos nisam stvorila, mada tezim ka tome :mrgreen:

Inace, kao sto rekoh, ne spadam ni u jedno od navedenih.
Odnosno sve po malo.
To mi je vec komplikovano objasniti, mada mozda & s'vatite.
 
Stavio sam ovo u 'Tinejdzeri' jer predpostavljam da u Srbiji nema toliko 'odraslih' koji možda pripadaju nekoj subkulturi .. i da vidim jel to toliko zastupljeno u lepoj našoj ko u 'belom svetu' .. pa me zanima .. pripadate li vi možda kojoj subkulturi ? kao npr. hedbengeri ('metalci'), goth, emo, pankeri, cyber goth, reperi, turbofolkeri, neo-fasisti,neo-komunisti, štreberi НАВИЈАЧИ itd. .. (možda cajkaroši, al sumnjam da se to može zvati subkultura) .. i šta vas je potaklo da se pridružite jednoj takvoj subkulturi .. ako jeste, zašto mislite da jeste, što vas čini članom iste ?

;)

Шта ме је потакло!? Не знам... Сви из друштва су кренули на утакмице (додуше сви су навијали за Војводину) и тако сам и ја кренуо на Звезду и сада буквално не могу да замислим викенд без утакмице.
 
;)

Шта ме је потакло!? Не знам... Сви из друштва су кренули на утакмице (додуше сви су навијали за Војводину) и тако сам и ја кренуо на Звезду и сада буквално не могу да замислим викенд без утакмице.

normala..samo sto sam ja bas kao klinac, ono 5., 6. razred prelistavao Tribinu(onaj forum)...i tako sam i ja malo po malo krenuo na tekme..
dobro, slusam metal ali metalhead nisam :)
 
Слушаш метал, а на аватару ти је Oi! ?
Моји другови су већ у 7., 8. разреду ишли на утакмице код куће, а ја сам кренуо негде тамо у првом средњем, јер *** ипак није исто ићи у Београд и у Нови Сад на утакмице... Био сам клинац реално, кева и ћале су ми стално ****ли у вези утакмица поготово када буде нека туча, али временом су извалили да не вреди и да је то то, да идем на све утакмице и крај приче. Сада је то у мојој кући нормално исто као што идем у школу, викендом идем на утакмицу и ако случајно на неку не одем, онда то буде зачуђавајуће за све укућане :D
 
***** ga brate ni ja ne znam sta sam ateista sam,volim svirke i sutke,slusam metal,oblacim se u crno,sviram el. gitaru valjda me to cini metalcem,jos volim i punk i rock ne volim neke rase,pedere i nacije valjda me to moze i svrstati u fasiste.... Ali ono nemogu se samo katerigorizovati na jednu grupu!!
 
Слушаш метал, а на аватару ти је Oi! ?
Моји другови су већ у 7., 8. разреду ишли на утакмице код куће, а ја сам кренуо негде тамо у првом средњем, јер *** ипак није исто ићи у Београд и у Нови Сад на утакмице... Био сам клинац реално, кева и ћале су ми стално ****ли у вези утакмица поготово када буде нека туча, али временом су извалили да не вреди и да је то то, да идем на све утакмице и крај приче. Сада је то у мојој кући нормално исто као што идем у школу, викендом идем на утакмицу и ако случајно на неку не одем, онда то буде зачуђавајуће за све укућане :D

Pa brate..metal, punk, Oi!....Tu neku malo jacu muziku...Isto tako ne volim bas mnogo Rome, al ono ne furam bas neki nazi fazon...dobro samo fajerka :mrgreen:..
Ja sam u 8. poceo da idem na tekme
 
Oi ti je pravac u punku gde se pljuje po ciganima i pljuju se ostali narodi ti bendovi si fasisticki i neonacisticki!! Postoji razlika izmedju fasizma i neo nacizma ali zajednicko im je da imaju netrpeljivost prema nekim narodima,rasama,verama i sl.
 
Ја од тих ваших ''гитара праваца'', само Oi! и могу да слушам :mrgreen:
Добро и СКА, али то не рачунам у класичан ''гитара правац'' ;)
 
Oi ti je pravac u punku gde se pljuje po ciganima i pljuju se ostali narodi ti bendovi si fasisticki i neonacisticki!! Postoji razlika izmedju fasizma i neo nacizma ali zajednicko im je da imaju netrpeljivost prema nekim narodima,rasama,verama i sl.

Znam ja sta je Oi!, ne moras ti da me poducavas ;)
Ne mora da znaci da pljuje...
A to 'neonacisticki' to su jevrejski mediji smislili....to nije nikakav termin..bolje da kazes nacional-socijalista ili skinhead ;);)

Opet ti kazem neo-nacizam nije nikakav termin, vec jevrejska izmisljena rec..
I sto uopste pricamo o tome?

Sta fali Neredu, Direktorima, Sahtu, Truloj koaliciji...
 
Aj Nixx reci neki bend koji slusas!!:lol:

Хаха, ево пази није сад да ја нешто слушам посебно него оно, готивим да послушам имају добрих песама које ми се свиђају ;) Бендови које готивим су нпр. Директори, Ритам Нереда, У.М.Т., 357, Sham69, The Bussiness, Cockney Rejects... ;)
 
Хаха, ево пази није сад да ја нешто слушам посебно него оно, готивим да послушам имају добрих песама које ми се свиђају ;) Бендови које готивим су нпр. Директори, Ритам Нереда, У.М.Т., 357, Sham69, The Bussiness, Cockney Rejects... ;)

Jesi li cuo za Šaht?
 
Хаха, ево пази није сад да ја нешто слушам посебно него оно, готивим да послушам имају добрих песама које ми се свиђају ;) Бендови које готивим су нпр. Директори, Ритам Нереда, У.М.Т., 357, Sham69, The Bussiness, Cockney Rejects... ;)

Nije los izbor!!:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top