CHITANJE NA SHOLJI!!!

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Da li ste primetili da je covek tako kreativno bice pa kad god ode u WC on mora da uhvati da cita nesto. npr ja obozavam kad sedim na sholji da citam sve sto se nalazi oko mene: kutije od paste za zube, prasak za pranje vese, omeksivac, kupku, sampon... i sto je najgore to procitam na svim jezicim na koje pise i interesantno mi je do bola!!! A ako se desi da nema bas nicega onda citam uputstvo na ves masini, i to na slovenackom (posto je Gorenje)!!! :lol: :roll: :P
Postoje recimo jos zanimljivih stvari: fotelja koja se nalazi na najboljem mestu u sobi ispred televizora je objekat lenjosti, i ako stavite ruku ispod nje nacicete razne nusprodukte organizma kao sto su: nokti, kuglice iz nosa(sline)...
a isto tako svako primeti da mu se u pupku pojavljaju bele kuglice od ves majice koje se stvaraju trenjem dlaka na stomaku i pamuka, i onda svi mi se cudimo kako su te kuglice dospele na tako skrovito mesto...
Voleo bih da se jos neko seti neceg tako cudnog ali tako svakodnevnog da vidimo dokle mogu da idu ljudske pervezijice koje ne registrujemo!!! :shock: :lol:
 
:D :D Mislim da se uopste nisi kompromitovao-ti si bar iskren za razliku od nekih ovde! Na isti nacin ubijamo dosadu boravka na WC-solji. Ja ponekad i prebrojavam plocice i pokusavam da izracunam povrsinu i zapreminu kupatila...Evo jos jednog predloga da ubijes dosadu - ako imas laptop, mozes da chetujes... :idea:
 

Back
Top