VUČIĆ SE POVLAČI IZ POLITIKE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
"Aleksandar Vučić je podneo ostavku na sve funkcije u SRS i mislim da je to saopštio i Draganu Todoroviću. Očekujem da ćemo zajedno formirati novu stranku", rekao je Nikolić u emisiji TV B92 Utisak nedelje, navodeći da sa Vučićem ima izvanrednu komunikaciju.

Nikolić je kazao da je "red" da on saopšti da je Vučić podneo ostavke, jer je on njegov "politički otac".
"Prepustio je to meni jer želi da pokaže koliko mu je značajno da ja to izgovorim", rekao je bivši zamenik predsednika radikala.
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=56867

Sad je Seselj Woodoo SRS sigurno na granici cenzusa....
Rokaj snimaj.
:mrgreen::rotf::super:
 
Nikolić je kazao da je "red" da on saopšti da je Vučić podneo ostavke, jer je on njegov "politički otac".
"Prepustio je to meni jer želi da pokaže koliko mu je značajno da ja to izgovorim", rekao je bivši zamenik predsednika radikala.
Невероватна будалаштина и,наравно,политичка неозбиљност.
Јел` он није способан да саопшти своју одлуку?
 
Ocisti usi, Toma je nabrajao bogatase u Srbiji, a ne finansijere SRS.

A cela donacija Miskovica je placanje jedne (1) emisije na B92. Ajde sad da cujemo DS.

on je rekao da nisu jednini (Mišković i Beko)
a što ima mišković da Vama plaća i jednu jedinu emisiju
da vam iznajmljuje automobile i ostalo
pusti ti DS, oni su lopovi, vi ste pošteni:klap::rotf::rotf:
 
Evo covek javno rece, ne sumnjam da ce neko jedva docekati da ga uhvati u lazi, ako je zaista laz.
Ali zasto DS slicno ne uradi? Kako se niko iz DS ne nadje da kaze koliko im je Miskovic ugurao love?

Znaci ipak im Misko gurao lovu u dzepice....
Zato radikalcici gledaju u pod dok LDP proziva po skupstini za monopole....
A ja mislio radikali posteni...
Bore se za sirotinju....
U kampanjama...

:hahaha::hahaha::rotf:
 
Свиђа ми се што је поменуо Вршац.
Поменуо је Деђанског, бившег функционера СРС који је како он каже "Био у кругу са странком коју је основао Бабић (Европска регија-Вршачка регија) па га је Тодоровић бранио и одбранио код Шешеља иако је овај био у сумњивим пословима"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top