TMF
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: TMF

Zainteresovan član Lilith89 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    138
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano TMF

Ima li koga sa tehnologije?
    ja sam ove godine upisala tehnolosko-metalurski fakultet u Beogradu...pa me zanima,ima li koji stariji kolega da me malo posavetuje...?

Početnik hotel_california (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: TMF

evo ja...nisam bas nesto strarija,ali sam prosla taj pocetak
    ne znam sta te tacno zanima...ako si bila ok djak ili ako imas ok predznanje iz srednje skole kad su u pitanju matematika,fizika,hemija, onda ti 1.godina i nije tako strasna...pitaj sta te tacno zanima

Zainteresovan član Lilith89 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    138
    Reputaciona moć
    40

Super da se neko nasao:-)
    A koji si ti smer,ako nije tajina?
    ja sam pri upisu izabrala hemijsko inzinjerstvo,kasnije cu da vidim sta cu.
    Jel su mnogo zeznuti profesori?:-)...jes'malo glupavo pitanje,ali sta cu kad nema iskustva!

Zainteresovan član zvoncica86 (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

evo i ja sam sa TMFa, sad upisujem cetvrtu godinu.
    profesora ima raznih,ali uglavnom su dobri, mnogi su vrsni strucnjaci i milina ih je slusati,ali ima i onih drugih...
    uglavnom sve zavisi od tebe i toga kako se uklopis...

Početnik hotel_california (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa evo ti par informacija koje bi meni znacile prosle godine u vreme pocetka predavanja
    aj po predmetima:
    hemija-nju sam stavila na 1.mesto jer sto se tice prve godine nju treba da shvatis nekako najozbiljnije...profesori su korektni,mislim ljudi svasta pricaju o zaposlenima na opstoj hemiji,ali ja licno nisam imala nekih problema sa njima...asistenti su odlicni,odlicno objasnjavaju,a to je veoma bitno jer ti vezbe mnogo uticu na ocenu, na vezbama sam ja naucila pola gradiva za ispite, na vezbama imas svake nedelje provere znanja za ocenu i potrudi se da na tim proverama imas dobre ocene...i ne smes da izostajes! ostalo ces saznati kad upises da te ne davim sa tim sada
    matematika...ako imas znanje od pre,zaista ti nece biti problem...ako nemas,kreni jos na pcoetku da je spremas
    crtanje-predmet koji ja licno ne volim...tu mnogi uzimaju casove privatne,ti vidi sama da li ce ti trebati..nemoj da se brines ako nista ne kapiras kad krenu predavanja...ja nista nisam kapirala sta pricaju,ali kad sam sela i sama to uzela da radim videla sam da uopste nije tako tesko..jedino sto se potrudi da kolokvijume polozis sad za vreme semestra jer su zaista prelaki,a oni kasnije popravni su tezi...
    fizika- profesori sa ove katedre su zaista super....i dosta su opusteni, barem su meni bili, tako da tu nema nekih vecih problema
    sociologija-covek dosta prica, ponekad se dere...ceo semestar samo radite te seminarske, potrudi se da lepo napises taj seminarski i onda ce biti ok prema tebi...
    engleski-meni to i nije predmet...ako znas engleski, ne moras nista posebno da radis...

e,a sto se tice smerova...ja tek sad biram na upisu u 2.godinu i uzecu hemijsko inzenjerstvo, mada je i kod mene to podlozno promeni
    eto,ovo je malo "ukratko"

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •