Nezainteresovanost....

Ništa...najgore je što ne uzimam ništa...samo hronična otupelost i na događaje i na ljude.Ništa ne doživljavam oko sebe.Niti me šta raduje, niti me razbesni, niti iznervira, a ponajmanje rastuži...nema osećaja....
 
Melanholija? Kratke faze melanholije posle stresnih dogadjaja, pa i faze bez ociglednog uzroka kod 'zdravih' ljudi je skoro normalna i uobicajena stvar.

Nalazio sam se u takvom stanju mnogo puta ranije, ali je to trajalo relativno kratko. Dan, dva.. nedelju dana u vr' glavu.
 
Melanholija? Kratke faze melanholije posle stresnih dogadjaja, pa i faze bez ociglednog uzroka kod 'zdravih' ljudi je skoro normalna i uobicajena stvar.

Nalazio sam se u takvom stanju mnogo puta ranije, ali je to trajalo relativno kratko. Dan, dva.. nedelju dana u vr' glavu.

Meni ovo traje od sedmog razreda osnovne, ali u prvom srednje sam baš totalno otupela na sve....
 
Svi će reći da si luda i nenormalna...

Svaka cast takvim budalama, drago mi je da nisam medju njima. :) Jer..

Stigma koja se odnosi na negativno obilježavanje osoba s psihičkim poremećajima i tegobama prepreka je u njihovom liječenju i ranom otkrivanju mentalnih poremećaja i tegoba.

IBM:
Uzmi si u pamet u glavu i izduvaj se negde...Idi u teretanu...Diži tegove...

A sta ako to ne da pozeljne rezultate?

Anarho, ja bih ti preporucio da odes kod lekara u vezi ove hronicne nezainteresovanosti.
 
Nemoj da se brines zbog toga.
Ja mislim da su to prolazne zute minute.
pa vidis kakvo je vreme danas!?
Medjutim....Ja opet,da sam na tvom mestu ne bih se prepustila...radi i bavi se necim sto volis...citaj knjige koje voli,slusaj pesme koje volis,itd....To ce te malo ''podici''.
 
ALi znate ,nekima je takav karakter..

jedna moja drugarica...oko nje mogu padati bombe,ona se nece pomeriti...Prosto je bas briga za sve zive ,i za sves to se desava oko nje.

Kad pricamo o necemu,nju nista ne zanima,flegmaticna osoba.:confused:
 
Ja sam flegmatična osoba koju može samo da razbesni rođeni brat..Tako da ne mo se sekiraš...Ovo osećaš ovako jer ti je pun q'rac ovih nadr'kanih majmuna koji su radili protiv tebe iako si im možda nekada pomogla,i sad kad si im okrenula leđa i oni su tebi i tako čist račun...Kul je biti ladan ko špricer...
 

Back
Top