Да ли Србија треба да уђе у ЕУ?

Србиај у ЕУ, да или не?


  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Жалео бих да поставим гласање, да ли сте за ЕУ или не. Овом приликом не желим да причам о зсловима уласка или политици, већ о томе да ли сматрате да Србиај треба, у идеалним условима да буде чланица ЕУ.
 

Аиииии! Лажеш!:rotf::rotf::rotf:
И пази још функционерка у конитетима Европске Уније!

Member's roles in the PACE Representatives not belonging to a Political Group of the Assembly
Assembly Member:
since 25/06/2007 (Substitute)
Working language: English
MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s):
Member: Social, Health and Family Affairs Committee
Alternate of : Mr Ivica DAČIĆ in the Committee on Migration, Refugees and Population
Alternate of : Mr Tomislav NIKOLIĆ in the Committee on Legal Affairs and Human Rights
 
Аууууу , пропаст, пропаст!

Member's roles in the PACE Representatives not belonging to a Political Group of the Assembly
Assembly Member:
since 26/06/2006 (Substitute)
Working language: English
MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s):
Member: Committee on Economic Affairs and Development
Member: Committee on Equal Opportunities for Women and Men
Alternate of : Mr Ivica DAČIĆ in the Committee on Culture, Science and Education
Alternate of : Ms Vjerica RADETA in the Social, Health and Family Affairs Committee
 
Ne secam se da si tako mislio i govoro u, npr. predsednickoj kampanji, ili bilo gde drugde, do skoro...
Sta je vama? Kao da ste kolektivno progutali bunike ili otrov?

Ja sam protiv ulaska u EU, ali babe narikače iz SRS koje pljuju SSP se ukotvile u komitete Evropske Unije.
Želeo sam da kažem da su dvolične.
 
Ja sam protiv ulaska u EU, ali babe narikače iz SRS koje pljuju SSP se ukotvile u komitete Evropske Unije.
Želeo sam da kažem da su dvolične.
Није у реду да се бавиш лажима и подмећеш онима који не разумеју.
Оне нису чланови никаквих комитета Европске Уније,него Савета Европе,што једно с дргим нема никакве везе.То су две различите међународне организације.

Ко је овде дволичан?

ПС
Што се тиче теме...Србија не треба да буде чланица ЕУ и зато нећу гласати за Николића.
 
Poslednja izmena:
Није у реду да се бавиш лажима и подмећеш онима који не разумеју.
Оне нису чланови никаквих комитета Европске Уније,него Савета Европе,што једно с дргим нема никакве везе.То су две различите међународне организације.

Ко је овде дволичан?

ПС
Што се тиче теме...Србија не треба да буде чланица ЕУ и зато нећу гласати за Николића.

Дакле бори се против фашизма тако што је чланица комитета Трећег Рајха!?
Изнад њене слике је застава ЕУ...
 
Жалео бих да поставим гласање, да ли сте за ЕУ или не. Овом приликом не желим да причам о зсловима уласка или политици, већ о томе да ли сматрате да Србиај треба, у идеалним условима да буде чланица ЕУ.
Madjarsku izbaciti a Srbiji dati sve beneficije!
 
Дакле бори се против фашизма тако што је чланица комитета Трећег Рајха!?
Изнад њене слике је застава ЕУ...

Каквог "Трећег Рајха"?
То је Савет Европе.И Белорусија је чланица СЕ.

ЕУ нема везе с тим...
 

Back
Top