Humana mleko

  • Začetnik teme Novopeceni tata
  • Datum pokretanja
Dragi tata,
ubdeljivo najjeftinija mleka (izmedju ostalog i Humanino) su u radnjama :"Hijavata" (TC Piramida), "Milupino shop" (Prvomajska 8b Zemun), i "Baby Robin" (TC Banjica)....Tamo uglavnom mozete po dosta povoljnijim cenama pronaci i pelene, cajeve, flasice, kasice i sl. i sl.
 
I ako ste verovatno resili problem do sada,zelim da vas za svaki slucaj uputim na radnju AKSA koja se nalazi u naselju Medakovic III,i osim mleka imaju sve sto je bebama potrebno a i sami znate koliko im je toga potrebno.
Sto se cena tice vrlo su umerene da ne kazem povoljne jer je relativno sta je za koga povoljno ali mi se snabdevamo tamo od rodjenja bebe,dakle 15 meseci.Pelene,mleko(ona pije Aptamil koji je tamo 680din,a u apotekama 780;)sokici svih proizvodjaca,kasice...
Radi poredjenja Mega pampers maxi br.4 kosta 930 din.Cak manje nego u Rodicu,za koji se prica da je sa cenama ok.
Ukoliko se zaputite tamo evo malog uputstva:Ukoliko dolazite sa Crv.krsta cim predjete plavi most skrenucete levo i sa desne strane videcete guzvu mame,tate deca...na pravom ste mestu.
Da se ogradim ja sam samo njihov zadovoljni potrosac ,i ova reklama je od srca...
 
mamablagonama:
I ako ste verovatno resili problem do sada,zelim da vas za svaki slucaj uputim na radnju AKSA koja se nalazi u naselju Medakovic III,i osim mleka imaju sve sto je bebama potrebno a i sami znate koliko im je toga potrebno.
Sto se cena tice vrlo su umerene da ne kazem povoljne jer je relativno sta je za koga povoljno ali mi se snabdevamo tamo od rodjenja bebe,dakle 15 meseci.Pelene,mleko(ona pije Aptamil koji je tamo 680din,a u apotekama 780;)sokici svih proizvodjaca,kasice...
Radi poredjenja Mega pampers maxi br.4 kosta 930 din.Cak manje nego u Rodicu,za koji se prica da je sa cenama ok.
Ukoliko se zaputite tamo evo malog uputstva:Ukoliko dolazite sa Crv.krsta cim predjete plavi most skrenucete levo i sa desne strane videcete guzvu mame,tate deca...na pravom ste mestu.
Da se ogradim ja sam samo njihov zadovoljni potrosac ,i ova reklama je od srca...
Hvala vam puno.Da ne znate slucajno tacnu adresu ili tel.Ja sam iz Zemuna a veoma sam zauzet oko bebe, pa bih prvo proverio da li imaju Humanu i kolika je cena.Jos jednom veliko hvala.
 
Adresa je Nova Mokroluska br.3,tel.3471318.
Koliko mi je poznato imaju Humanu,ali nije lose obavestiti se iz prve ruke.
Takodje se mozete snabdeti i kucnom hemijom kao i sredstvima za licnu higijenu vasu a i vase bebe.Mi zaista tamo kupujemo sve sto nam treba i dok smo ziveli na N.Bgd-u nije mi bilo tesko da odem...tj.isplatilo se.
U poslednje vreme imaju i pamucne bodije svih velicina po super cenama,a izbor igracaka je fenomenalan.
Ma,videcete.
Javite utiske.
 

Back
Top