Мало смеха- ПОТИСАК НЕДЕЉЕ :)))
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Мало смеха- ПОТИСАК НЕДЕЉЕ :)))

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1579

Podrazumevano Мало смеха- ПОТИСАК НЕДЕЉЕ :)))

Potisak nedelje

RTV Svetac

Piše: Rajko Roki Dvizac

Dobro Vam veče, dragi moji gledaoci. Zar ima uopšte potrebe da vam se predstavljam? Pa mene znaju svi beogradski vrapci, a kamoli srpski političari. I pozicija i opozicija. Dobro de, neka Vam bude. Ja sam... hajdemo svi u glas BOLJA BEĆIROVIĆ (iz studija se čuje snimljeni aplauz i uzvici odobravanja)! Hvala, hvala, nisam više mala da ne znam šta je slava. Vi gledate specijalno izdanje kul, a nije jul već septembar (joj što sam večeras duhovita), TV emisije poznate od Palića do Ulcinja "Potisak nedelje". Samo na Begiš 9...2, nego šta.
    Ove nedelje u zemlji Srbiji je bilo toliko "potisaka" da sam se baš oznojila (ko je isključio klimu) dok nisam odabrala sedam priloga koji se do sada nisu emitovali na našim televizijama. Iz bezbednosno-zdravstvenih razloga. Da se naš voljeni nebeski narod ne uznemirava. Ali, pošto sam ja oduvek bila kontraš, odlučila sam da im i ovog puta lupim kontru. Pa, da počnemo, vreme leti i zimi i leti (jooj, šta mi je večeras, toliko sam duhovita)... Krc, kvrc, krc... (to Bolja lomi svoje lepo negovane prstiće)...
    Potisak 1. - "Cenkanje" - Nostalgičari koji su kukali za dobrim Titovim vremenima, kad se lako i na jednostavan način dolazilo do stalnog zaposlenja, pobegli su u mišju rupu kad su saznali da je stvaranjem demokratsko-komunističke koalicije vraćena stara praksa. Platiš i -dobiješ posao! Koliko evrića - toliko poslića! Lepa J. J. je pred udajom. Na veridbi je sakupila 3.000 evra i za te pare tata joj je kupio lep posao u jednoj našoj poznatoj banci. Cena zaposlenja u našim (i stranim) bankama se kreće od 1.500 do 5.000 evra. Zavisi koje mesto hoćete. Pare u kovertu, pa se cenjkajte. Za dobre platiše uvek se nađe neko slobodno radno mesto.
    Potisak 2. - "Ima li izlečenih" - Profesor u penziji D. M. dugo je bio vitalan i zdrav, a onda , jednog ružnog dana, boleština zakuca i na njegova vrata. Ode u Dom zdravlja, a sestra ga upita da li je izabrao svog lekara. Pošto je priznao da nije, ona ga natera da bira. Profesor se nije dao zbuniti: "Dajte mi lekara koji je izlečio bar jednog pacijenta"! Dobio je doktora, dobio je i lekove. Eno ga i dan-danas živ i zdrav. Zato što je odmah bacio lekove!
    Potisak 3. - "Topalovići" - Posle Jovana Krkobabića i sina mu Milana, u politiku je, po svemu sudeći, ušao i Milanov 19-godišnji sin. Dečko je, za početak, član Partije ujedinjenih penzionera Srbije. Tako mlad, a već penzioner. Preskočio ceo radni vek i odmah postao penzioner. To je san svakog Srbina.
    Potisak 4. - "Ne dirajte koalicionog druga" - Gledaoci Mladen A. iz Kovilja, Živan S. iz Sasa, Rade M. iz Stragara i mnogi drugi žale se što ne mogu da uhvate dobro signal Televizije Košava. Razlog: smetaju im lokalne TV stanice koje rade bez dozvole. Zašto nadležni do sada nisu ništa preduzeli? Pa zato što su vlasnici tih lokalnih stanica vlasništvo drugova iz SPS-a. A koalicione drugove ne treba dirati, da se ne bi popišmanili. Da im radikali ne bi radili o glavi.
    Potisak 5. - "****** za đake" - Dupeuvlakači vlasti odlučili su, kako javljaju neki mediji, da se neki "ugledni" ****** uvrste u školsko štivo. Kako saznajemo, njihova logika je bila: "Ako mogu drugovi iz vlasti da se javno miluju i maze, moraju i naši đaci na svoje guze da paze"! Udruženje lezbijki najavljuje protest što su neopravdano zaboravljene. Opet diskriminacija lepšeg pola.
    Potisak 6. - "Američki san" - U Beogradu je pronađena odsečena glava. Joj koja strava, u Srbiji je osvanula američka java. Ono što gledamo na srpskim televizijama u okviru filmskog programa, postala je jeziva stvarnost i u našoj zemlji. Da li će iko odgovarati? Podstrekači sigurno neće. Srbijo, bar ti se probudi.
    Potisak 7. - "Pola/pola" - Poklonima se u zube ne gleda. Doktor Mlađa je u predizbornoj kampanji obećao da će narodu podeliti besplatne akcije u vrednosti od oko 1.000 evra. Izbori prošli, iznos se prepolovio. Sad razočarane birače doktor Mlađa ubeđuje da su ga mediji pogrešno citirali. Vrednost akcija je i dalje 1.000 evra, ali je raspodela malčice drugačija. Pola dobiju glasači (ako išta dobiju), a pola ide za PDV (Prodavcu državnog vlasništva). Pola vino, pola voda - manje špricer, više soda.
    Bolja Bećirović: - Eto, to su bili izabrani "potisci nedelje". Vi, dragi gledaoci, slobodno glasajte, ionako nije besplatno. A ja ću da vam predstavim moje, samo moje, drage goste. To su: Lepi Čeda, Nasmejani Mlađa i Zadovoljni Dača. Dojučerašnji ljuti politički neprijatelji, sada su saradnici i prijatelji. Bravo, vi ste celom svetu dokazali da se sve može kad se braća slože. Da mi je neko ovo pričao 5. oktobra, ne bih verovala. Ja sam zadivljena ovim čudesnim preokretom. Šta vi kažete na ovu čudesnu bravuru, neki kažu i političku avanturu?
    Lepi Čeda: - To smo uradili u interesu Srbije i srpskog naroda. Naša politička shvatanja su i dalje različita, ali ja sam spreman sve da uradim u cilju približavanja "Srbije Evropi i NATO-u. Nevernim Tomama poručujem da će uskoro svi pevati: Opa bato, Srbija na mala vrata ušla u NATO"!
    Nasmejani Mlađa: - Sve je učinjeno u interesu novih investicija u našu zemlju. Bez sloge nema ni rasprodaje partizanske imovine. Tamo gde nije lova, nema ni izazova.
    Zadovoljni Dača: - I mi smo radili u interesu naroda. Nema većeg bogatstva od bratske ljubavi i sloge. Rekao sam sloge, a ne Slobe.
    Bolja: - Divno, krasno, strasno i transparentno ste ovo rekli. Dok gledaoci i dalje glasaju i troše pare, kažite mi za koji "potisak" ćete vi glasati.
    Lepi Čeda je glasao za "Potisak 6", Nasmejani Mlađa za "Potisak 7", a Zadovoljni Dača za "Potisak 4". Glasajući svako za sebe, još jednom su pokazali koalicionu slogu.
    Bolja: - A, sada je na redu uključenje gledalaca. Molim vas, pazite šta pričate. Ovo je moja, samo moja emisija. Ne zaboravite ko je ovde glavni. Jesmo li se razumeli. Dobro, evo prvog gledaoca u programu. Izvolite, predstavite se...
    - Dobro veče, ovde Vlasta iz Beograda. Pozdravljam vaše goste, naročito Daču koji se najzad opametio. Posebno pozdravljam vas, draga Bolja, najbolji ste, odavde do Tokija...
    Bolja: - Hvala, hvala, ali za mene se čulo i u Vašingtonu. Ipak, Amerika je Amerika. Za koga glasate?
    - Za "Potisak broj 1". To je za mene "Potisak godine". Laknulo mi je kada sam saznao da moju razmaženu decu mogu tako jeftino da zaposlim. Kupio sam im stanove i automobile, pa je red da im kupim i neki pristojan posao. Elita ne treba besposlena ulicama da skita...
    Bolja: - Slažem se, ali da čujemo našu novu gledateljku...
    - Krasna moja Bolja. Božanstveni ste. Kao holivudska diva. A tek što vodite emisuju. Prekrasno. Ne znam da li ste bolja glumica, ili voditeljka. Šta čeka taj CNN, što vas ne angažuje? Ne znam šta više da kažem, od divljenja sam ostala bez teksta...
    Bolja: - Ma, samo vi pričajte slobodno... kvrc... Uh, nažalost, prekinu se veza... Ali, evo imamo novo uključenje... Izvolite...
    - Ma, slušajte vi Bolja, da vam ja rečem... kvrc... (prekinu se veza).
    Bolja: - Nemamo više vremena za uključenje. Pobednik je "Potisak 1", jer ste vi glasali kako ste hteli, a ja sam sabirala kako znam i umem. Može mi se, jer sam ja Bolja Bećirović. Niko nije kao ja. Veća sam od Himalaja. Laku noć vam želim. Cmok!
    .............................................

Iskusan systemofadown (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    У Пријепољу смо прошли цензус резултати нису тачни.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: Мало смеха- ПОТИСАК НЕДЕЉЕ :)))

Jel ovo sto je vecaras gost Toma ili slucajno?
    Always forgive your enemies; nothing annoys them so much.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1579

Citat Original postavio systemofadown Pogledaj poruku
    Jel ovo sto je vecaras gost Toma ili slucajno?
    Причитај.
    Забавно је.

Aktivan član vesnica_90 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Piše: Rajko Roki Dvizac
    bravo rajko! ha,ha,ha

Slične teme

1. Ивица Дачић у Утиску Недеље
    Autor Миле саКлисе u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 13:49
  2. Moj утисак недеље
    Autor Peruzzi u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.11.2007., 11:44
  3. Срп и чепић недеље- Буш&Кастро