Иги Поп Лазић, напала Вучића

Iraklije

Aktivan član
Poruka
1.636
Potpredednica Srpske radikalne stranke (SRS) Gordana Pop-Lazić izjavila je danas da to što se Aleksandar Vučić još nije oglasio po pitanju sukoba u stranci pokazuje da nije dorastao situaciji u toj partiji i državi. "Ne znam gde se on nalazi, valjda njegova majka zna, ja mu nisam majka i ne interesuje me gde je", rekla je potpredednica SRS-a.

Pop-Lazić je optužila doskorašnjeg zamenika predsednika stranke
Tomislava Nikolića da je sukob u stranci dugo planirao i da su u to
bile umešane strane i domaće tajne službe bezbednosti.
 
Potpredednica Srpske radikalne stranke (SRS) Gordana Pop-Lazić izjavila je danas da to što se Aleksandar Vučić još nije oglasio po pitanju sukoba u stranci pokazuje da nije dorastao situaciji u toj partiji i državi. "Ne znam gde se on nalazi, valjda njegova majka zna, ja mu nisam majka i ne interesuje me gde je", rekla je potpredednica SRS-a.

Pop-Lazić je optužila doskorašnjeg zamenika predsednika stranke
Tomislava Nikolića da je sukob u stranci dugo planirao i da su u to
bile umešane strane i domaće tajne službe bezbednosti.

Kriv je Nikolic jer je pao pod crnu magiju pape, jer nije svaki dan pio koziju krv i jeo 153 grama feta sira.
 
А некада су га дизале у небеса. Наш паметни Аца, наш градоначелник, а сада га вређају и пљују преко новина. Каква ће тек бити скупштина када крену да се препуцавају.

Биће као када су Шешеља избацивали.

:mrgreen:
 
А Наташа Јовановић се још није огласила. Какв је то трио Јовановићка, Иги Поп, Радета. Мада може ту да им се прикључи и пропала глумица Лидија Вукићевић.

Ako one pocnu da vladaju SRS-om, tvrdice da se zemlja okrece u suprotnom smeru, i da je sve to zavera.
 
Potpredednica Srpske radikalne stranke (SRS) Gordana Pop-Lazić izjavila je danas da to što se Aleksandar Vučić još nije oglasio po pitanju sukoba u stranci pokazuje da nije dorastao situaciji u toj partiji i državi. "Ne znam gde se on nalazi, valjda njegova majka zna, ja mu nisam majka i ne interesuje me gde je", rekla je potpredednica SRS-a.

Pop-Lazić je optužila doskorašnjeg zamenika predsednika stranke
Tomislava Nikolića da je sukob u stranci dugo planirao i da su u to
bile umešane strane i domaće tajne službe bezbednosti.

u jeee al je potresno:D ovo gore od kurira.
i sha je onda bilo?i ko se oglasio?i ko nije?:D ha ha ha imas nest drugo iz zutaca?:D;)
 
gledao sinoc Поп Лазић na tv,
ocigledno da rezimski mediji blagonaklono daju prostor tomi i svemu njegovom, a da po obicaju najveca opoziciona stranka u srbiji srs nema gde da izrazi svoju verziju i stavove, cak sa imbecilnim komplexom superiornosti rezimski mediji i satrapi potcenjuju clanove najuzeg rukovodstva srs

pa ko je tu stvarno inferioran?
 
Generalni sekretar Srpske radikalne stranke (SRS) Aleksandar Vučić odbacio je današnje optužbe potpredsednice te stranke Gordane Pop Lazić da "nije dorastao situaciji" u toj stranci i državi jer se još nije oglasio povodom sukoba u SRS

"Što se doraslosti tiče, građani će sami proceniti ko se ponašao
dostojanstveno i zrelo, a ko ne", rekao je Vučić agenciji Beta.

Na današnjoj konferenciji za novinare SRS Gordana Pop Lazić rekla je
da se niko iz stranke zvanično nije čuo sa Vučićem i da ona ne zna
gde se on nalazi.

"Ne znam gde se on nalazi, valjda njegova majka zna. Ja mu nisam majka
i ne interesuje me gde je
", rekla je potpredednica SRS-a.

"Znam da mi ona nije majka, ne mora da me upozorava i veoma sam
srećan zbog te činjenice"
, rekao je Vučić Beti povodom optužbi
Gordane Pop Lazić.

Wokaj snimaj.....
:hahaha::hahaha::rotf:
 
Potpredednica Srpske radikalne stranke (SRS) Gordana Pop-Lazić izjavila je danas da to što se Aleksandar Vučić još nije oglasio po pitanju sukoba u stranci pokazuje da nije dorastao situaciji u toj partiji i državi. "Ne znam gde se on nalazi, valjda njegova majka zna, ja mu nisam majka i ne interesuje me gde je", rekla je potpredednica SRS-a.

Pop-Lazić je optužila doskorašnjeg zamenika predsednika stranke
Tomislava Nikolića da je sukob u stranci dugo planirao i da su u to
bile umešane strane i domaće tajne službe bezbednosti.


Gde li samo Vjeko skupio ove kreteneke na kub ,sve u likovima Pop-Lazicke,Jovanovicka,Kradete,pusikaric Vukicevicke itd.

Sta je *******i doziveo,da ga njegovi napadaju.....toliko su smesni i jedni id drugi ,da me podsecaju na Monti Pajtonovce.:rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top