VIRUS NA TELEFONU!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: VIRUS NA TELEFONU!!!

3ma
    Guest

Podrazumevano VIRUS NA TELEFONU!!!

NOKIA 3510i mi se gasi svaki put kada odem na net, ili kada otvaram mms poruku. U MTS-u kazu da to nema veze sa njima. Ako je neko nesto cuo o ovom slucaju neka se javi! Pozdrav!

Podrazumevano

pa mozda si prepunio telefon.Jesi probao da zamenis karticu i stavis u drugi mob?Mislim da si ga ipak prepunio.Obrisi neke porukice i tako to,sve gluposti u mobu...

- LelicA -
    Guest

Podrazumevano

Mislim da to nema veze sa prepunjenosti telefona, jer zasto bi se gasio na netu? Ali jedno je sigurno, obrisi neke poruke pa vidi sta ce se desiti.

- LelicA -
    Guest

Podrazumevano

Da bi slao mms i bio na netu ne mozes da izvadis karticu, jer je tvoj telefon prijavljen u MTS. Samim tim neces moci da saznas zasto ti se gasi telefon. Tu mogucnost iskljuci!

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hmmmm.... i meni se juce i danas desavalo nesto slicno... NOKIA 7210, 063...

samo se ugasi i ponovo upali fon... chudno

Snezana_sd
    Guest

Podrazumevano Re: VIRUS NA TELEFONU!!!

Slusaj: ja imam tu Nokiju i isla sam na net. Retko kad se gasio, i ja sam mislila da to nije nista. I tako ja jednom odem na net i meni se iskljuci telefon ali vise nije hteo da se ukjuci. Pikao je softver. Posto je jos bio pod garancijom odnela sam ga u servis i rekli su mi da NOKIA 3510i UOPSTE NE PODRZAVA NET. Veruj mi, i raspitaj se ako ne verujes. Debil koji drzi tu radnju poceo je da se svadja samnom i rekao mi je da nisam trebala da idem na net! KAKAV KRETEN!!!!!!! kaze da oni podrzavaju net oko 35%.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

To je cisto softverski problem! Odnosno postoji bug u softveru telefona koji dovodi do takvog problema kad fon koristi GPRS konekciju, prvo ce tako samo da se gasi da bi na kaju potpuno prestao da radi!
    Nosite ga u servis da vam urade update softvera i sve ce da sljaka bez greske!
    Ovo znam sigurno jer sam bio u istoj situaciji, i prodavac mi je to odradio pod garancijom!

Slične teme

1. .pdf na telefonu!?!
    Autor krslon u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.01.2009., 22:43
  2. Pomoc, navodjenje na telefonu
    Autor In Search Of Sunrise u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.06.2007., 15:31
  3. IM Here-> msn na mobilnom telefonu
    Autor DunjaM u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1