Pol vaseg boga.

DBase??

Početnik
Poruka
48
Ukoliko ga ima.

Inace, imam jedno pitanje: da li je jedino od ljudskih osobina (ne pricam o mocima i mogucnostima, nego o osobinama) sto fali Bogu erotska zelja? Posto ima dobrotu, ljubav, osecaj za dosadu, ponos... i ostale stvari kao i covek - po predanju, cak i sklonost ka umetnosti.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko ga ima.

Inace, imam jedno pitanje: da li je jedino od ljudskih osobina (ne pricam o mocima i mogucnostima, nego o osobinama) sto fali Bogu erotska zelja? Posto ima dobrotu, ljubav, osecaj za dosadu, ponos... i ostale stvari kao i covek - po predanju, cak i sklonost ka umetnosti.
Bog prevazilazi svaku podelu,pa tako i onu na musko i zensko.to sto Hristos naziva svoga Oca tim imenom ne znaci da je njegov Otac muskarac,vec da bi nama ljudima donekle priblizio svoj odnos s Njim,jer su nama ljudima poznate te kategorije otac-sin.
 
Ukoliko ga ima.

Inace, imam jedno pitanje: da li je jedino od ljudskih osobina (ne pricam o mocima i mogucnostima, nego o osobinama) sto fali Bogu erotska zelja? Posto ima dobrotu, ljubav, osecaj za dosadu, ponos... i ostale stvari kao i covek - po predanju, cak i sklonost ka umetnosti.

Kako nije imao erotskih zelja?
Jeste, minimum jedanput i iskljucivo prema zenama.:neutral:
Inace ne smeteju mi ni oni koji vode alternativni nacin zivota.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko ga ima.

Inace, imam jedno pitanje: da li je jedino od ljudskih osobina (ne pricam o mocima i mogucnostima, nego o osobinama) sto fali Bogu erotska zelja? Posto ima dobrotu, ljubav, osecaj za dosadu, ponos... i ostale stvari kao i covek - po predanju, cak i sklonost ka umetnosti.

Bio muški.
A da bogu fale erotske želje nije ni tačno. BIle su tu oduvek, ali ih je trebalo sublimovati u nešto drugo. Tako nastade zli bog koji zloupotrebljava moć.

Primetiste li kolko se promenio kad je skino mrak? :hahaha:
 
Bog je hermafrodit.z:)

Isaija 45:18-22 Jer ovako veli Gospod, koji je stvorio nebo, Bog, koji je sazdao zemlju i načinio je i utvrdio, i nije je stvorio naprazno, nego je načinio da se na njoj nastava: ja sam Gospod, i nema drugoga.
Nijesam govorio tajno ni na mračnu mjestu na zemlji, nijesam rekao sjemenu Jakovljevu: tražite me uzalud. Ja Gospod govorim pravdu, javljam što je pravo.
Skupite se i dođite, pristupite svi koji ste se izbavili između naroda. Ništa ne znaju koji nose drvo od svojega lika i mole se bogu koji ne može pomoći.
Oglasite, i dovedite, neka vijećaju zajedno: ko je to od starine kazao? ko je javio još onda? Nijesam li ja, Gospod? Nema osim mene drugoga Boga, nema Boga pravednoga i spasitelja drugoga osim mene.
Pogledajte u mene, i spašćete se svi krajevi zemaljski; jer sam ja Bog, i nema drugoga.
 
Isaija 45:18-22 Jer ovako veli Gospod, koji je stvorio nebo, Bog, koji je sazdao zemlju i načinio je i utvrdio, i nije je stvorio naprazno, nego je načinio da se na njoj nastava: ja sam Gospod, i nema drugoga.
Nijesam govorio tajno ni na mračnu mjestu na zemlji, nijesam rekao sjemenu Jakovljevu: tražite me uzalud. Ja Gospod govorim pravdu, javljam što je pravo.
Skupite se i dođite, pristupite svi koji ste se izbavili između naroda. Ništa ne znaju koji nose drvo od svojega lika i mole se bogu koji ne može pomoći.
Oglasite, i dovedite, neka vijećaju zajedno: ko je to od starine kazao? ko je javio još onda? Nijesam li ja, Gospod? Nema osim mene drugoga Boga, nema Boga pravednoga i spasitelja drugoga osim mene.
Pogledajte u mene, i spašćete se svi krajevi zemaljski; jer sam ja Bog, i nema drugoga.

Kakve ovaj citat ima veze sa polom Boga???z:cry:
 
Kakve ovaj citat ima veze sa polom Boga???z:cry:

Bio neki putopisac,putovao svuda po svetu zapisivao dogodostine i jednom u nekoj sumi naidje na neko *****!gleda on u ono ***** nista mu nije jasno jer je jebeno ***** bilo mnogo veliko i vise je licilo na neku balegu neke krave,ali je ipak bilo produkt nekog coveka.gleda on,gleda, kad podize glavu a ono ispred njega neki stari covek od jedno stotinu leta sa dugom sedom bradom do kolena kao Gandalf!kaze on njemu:
`Jeli chicha otkud ovo ***** ovde?`
i tu starac poce svoju pricu:
`nekada davno ziveo je tu jedan kralj.kralj je imao tri sina i cerku i redovno je sa sinovima odlazio u lov,a cerka bi ostajala u dvorcu slusala muzika i pravila ostale zajebavancije.kada se jednog dana kralj vratio sa sinovima iz lova,imao je sta i da vidi!nema cerke!prelepe princeze!saznao je da je oteo strasni Drevni Zmaj!kralj pade u ocaj,nije znao sta ce sa sobom,i tu istupi najstariji sin i rece:oce daj mi blagoslov da krenem da trazim sestru i da ubijem drevnog zmaja.kralj poce da kuka pa gde ces sine pa da i tebe izgubim i ostale fore...ali sin bio uporan i kralj kud ce sta ce da mu blagoslov i sin krene na put.isao je predko 7 gora,7 mora,7 planina i nadje konacno pecinu drevnog zmaja.i tada poce ljuta borba koja je trajala 7 dana,ali drevni zmaj bio jaci i ubije najstarijeg sina.kada je vest dosla do kralja on upade u jos veci ocaj,jer je izgubio i najstarijeg sina i cerku,a tad istupi hrabri srednji sin i rece:oce daj mi blagoslov,ja cu da spasim sestru i da osvetim svog starijeg brata.kralj opet poce da *****,pa nemoj,izgubicu i tebe i ostale zajebavancije,ali srednji sin bi uporan i kralj kud ce sta ce da mu blagoslov i ovaj krete na put.i putovao je on tako preko 7 gora,7 mora,7 planina, i stize do pecine drevnog zmaja i pce ljuta borba koja je trajala 7 dana i 7 sati ali pobedi drevni zmaj i srednjeg sina,pojede mu glavu i posle ju je is*****o.i ova tuzna vest dodje do kralja koji je vec sada polako upadao u depresiju zbog smrti dva sina.i tad stupi najmladji sin i rece:Oce daj i meni blagoslov da idem da se borim,nije Mile p***a,da mu braca poginu a on da ostane!nek mu je i rekao!i tu otac opet ocajan poce da place i da kuka ali mile se toliko bio napalio da se bori da je kralj na kraju popusti.i krete najmladji sin Mile na teski put preko 7 gora,7 mora,7 planina i nadje konacno pecinu od drevnog zmaja, i krene ljuta borba koja je trajala 7 dana,7 sati i 7 minuta,ali drevni zmaj bese jaci i ubije i najmladjeg kurcevitog Mileta.kad je vest dosla do kralja on je bio pootpuno skrhan.nije znao za sebe sve do jednog dana,kada se pojavio Vitez U Sjajnom Oklopu!rece vitez kralju:poci cu na put,spasicu ti cerku,osveticu ti sinove a ti meni zauzvrat das pola kraljevstva i cerkinu ruku(ne znam da li sam vam pomenuo ali cerka je bila vrh riba!).kralje gleda u viteza i rece:dobra pogodba,neka bude tako a ti samo ubij drevnog zmaja!i krene vitez na put,preko 7 gora,7 mora,7 planina i dodje do drevnog zmaja koji je *****o sa litice pa ga je vitez morao sacekati jos 7 sati da zavrsi,i konacno krene ljuta borba koja je trajala 7 dana,7 sati,7 minuta,7 sekundi,7 stotih delova sekunde...i pobedi Sjajni Vitez!uze princezu sa sobom i povede je kralju,kralj ispuni obecanje i dade cerku vitezu i naravno pola kraljevstva i tako su ziveli srecno do kraja zivota`
i sad gleda onaj putopisac sa pocetka price u chichu Gandalfa i rece:
`ma sve je to cica lepo,ali otkud ovo ***** ovde?`
AAA TO SE NEKO POSRO!rece chicha...


mozda je slicna poenta?
:)
 
Da je žensko ja bi ga opalio!:per:

On je hermafrodit jer i srbi i srpkinje po čitav dan polno opće sa njim. Može se lepo čuti u samoposlugama,autobusima,bolnicama, poštama, raznim šalterima. Bog očigledno voli sex i to posebno sa srbima jer da ga ne voli ne bi srbe toliko maltretirao da moraju da ga je;bu po ceo dan (svaki dan)z:plez::sanke:
 
Da je žensko verovatno bi žene bile imale mnogo veću slobodu u crkvi, ovako te ne smeju da udju nasminkane , ne mogu da udju trudne, u PMS-u, ako nisu umotane u nekakve salove, marame da moraju smešno i jadno da izgledaju ko babe od sto godina .Verovatno bi se kao žensko malo solidarisao, a ovako ne da ne izgleda kao žena, nego ne izgleda ni kao muškarac-ljubitelj žena a to tek nema nikakve logike.
 

Back
Top