EXORCISM ..?

Ganci

Aktivan član
Poruka
1.123
Dali verujete u opsednutost itd.. i dali ste primetili neko chudno ponashanje nekog pojedinca u vashem okruzenju...recimo da ne ulazi u crkvu ili tome slichno?


 
Ako se misli na klasicnu opsednutost gde neko nadrealno bice tipa demon ulazi u coveka,ne verujem.
Mada stvarno ima ljudi kojima je nelagodno da budu u crkvi,ali to je iskljucivo psiholoske prirode,i nema nikakve veze sa opsednutoscu.
 
khmm..evo, ja sam agnostik (elem, nisam bas...ateista...) i nemam problem s odlascima u bogomolje
jos ako su u pitanu neki "fini komadi" ljudske povijesti/kulture...

"demonska posjednutost"...uh...danas takvi...simptomi imaju drukcije nazive
npr. za epilepticne napade se dugo mislilo da se upravo o tome radi...kao i za mnoge druge bolesti...
pa, sorry...greska jbte...neznanje? :)
 
Dali verujete u opsednutost itd.. i dali ste primetili neko chudno ponashanje nekog pojedinca u vashem okruzenju...recimo da ne ulazi u crkvu ili tome slichno?



pa ja ne ulazim u crkvu naprimer.......nisam vernik i sto bi onda ulazio u crkvu?
a i osecam neku gadost prema njoj......ustvari imam neki osecaj da mi se povraca kada se priblizim istoj........jos iz klinackih dana........i sta je tu cudno?
 
pa ja ne ulazim u crkvu naprimer.......nisam vernik i sto bi onda ulazio u crkvu?
a i osecam neku gadost prema njoj......ustvari imam neki osecaj da mi se povraca kada se priblizim istoj........jos iz klinackih dana........i sta je tu cudno?

Ima ima!:dash:
Povraća ti se,a?:dash:
Ti nemaš poštovanja prema ljudima pa ni gradjevinskim objektima.
 
nelagodnost...
jednostavno ne volim biti u crkvi...
to ne znaci da sam opsednut

a esi probao da kažiprst staviš u vodicu u crkvi........ae probaj, pa nam javi ša je bilo...
e ..ja se inače odlično osećam u svim sakralnim objektima...mada u džamiju još nisam ulazio... mrzi me da prljam čarape....mada možda boode prilike kad boodem bos..i to...al odlčno, mogu vam reči...baš nekako fino..i mirno...lepo su to arhitekte smislile....da men boode fino....
 
Poslednja izmena:
a esi probao da kažiprst staviš u vodicu u crkvi........ae probaj, pa nam javi ša je bilo...
e ..ja se inače odlično osećam u svim sakralnim objektima...mada u džamiju još nisam ulazio... mrzi me da prljam čarape....mada možda boode prilike kad boodem bos..i to...al odlčno, mogu vam reči...baš nekako fino..i mirno...lepo su to arhitekte smislile....da men boode fino....

brate ja sam jednom kad sam usao stavio.........pece........sto greju tu vodu?
 
Kao prvo,tvoj prvi odgovor je bio ostar,i delimicno napisan velikim slovima,i na takav post sam ja odgovorio veoma blago u odnosu na ono sto je zasluzivao.
I opet pitam,jel bi mogao ti to sve nama da pojasnis?

Naravno da je bio oštar jer kao da sam čitao odgovore koja su napisala mala deca ili popaljeni uličari.Tako mi je elovalo.
Ja ti neću ništa objašnjavati jer znam te,Rolande od Gileada,da se na tome neće završiti!:bye:
 
Dali verujete u opsednutost itd.. i dali ste primetili neko chudno ponashanje nekog pojedinca u vashem okruzenju...recimo da ne ulazi u crkvu ili tome slichno?


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Eeee, mislim stvarno.... Ja uopste ne idem u crkvu. Jednostavno, ne idem. A crkva mi je na minut hoda...Pogotovo kad cujem pobozne babe koje su svake subote i nedelje u crkvi, klanjaju se do poda, a posle psuju istu, a da ne pricam o ponasanju i krsenju " Bozijih zapovesti".
Ove snimke ne mogu da gledam, jer ma koliko da znam da su to sve gluposti opet me hvata jeza. Slicno kao kad gledam neki horor film.
 

Back
Top