VEROVALI ILI NE!!!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: VEROVALI ILI NE!!!

miha217
    Guest

Podrazumevano VEROVALI ILI NE!!!

KUPIO SAM "ALL IN ONE" HP 5110 U MAJU PROSLE GODINE.DO ISTEKA GARANCIJE JOS DESET DANA.NARAVNO DA SAM SAM DOPUNJAVAO PATRONE I OD TADA NE RADI.NE BUDEM LENJ NAZOVEM SERVIS,COVEK POKUSA TELEFONOM DA MI POMOGNE DA PRORADI,NARAVNO NE USPE I KAZE DA CE DA MI DONESE NOVI ISTI TAKAV,SA GARANCIJOM OD JOS GODINU DANA KAO IZVINJENJE OD HP-A ZBOG MOG POLJULJANOG POVERENJA U TU FIRMU.I EVO NOVI NA STOLU BEZ JEDNE PARE DOPLATE!!!STETA STO SE OVA PRICA DESAVA U SCHWEITZ...KAD CE KOD NAS DA POCNU DA POSTUJU GARANCIJE A NE DA UVEK ISPADAMO "TIDRE"

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Jel' ti to meni zazubica stvaras ovde.
    Mene zajeba*va racunar, nazovem servis oni kazu uzmi ovaj deo, uzmi onaj deo pa kad ustanovis u cemu je kvar donesi to sto ne valja da zamenimo.
    Jedino ako ne znas u cemu je kvar donesi ceo racunar.
    Veoma zanimljivo, izgleda da servisere mrzi da rade posao za koji su zaduzeni pa mora musterija sve da obavi a oni da ustede vreme na nama.

Inace ovo mi se desilo danas

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

A i kad odneses racunar, oni ce smisliti milion razloga da ti ne uvaze garanciju (kao recimo, crkne ti rezac, oni te okrive sto si pusio blizu kompjutera)...

Srbija je ovo... ovde uspeva sve sto se ne sme ni zamisliti u drugim zemljama...

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ma daj ja sam u Swedskoj ni ovde sa garancijama nisu bolji pokusavaju da te zavuku kako znaju, znam ovde jedan komsija kompjuter mu ono temperatura skroz na 65-75, a samo sto ga kupio, odnese kod njih vukli ga kao nedelju dana ovo ono i vrate mu istog, kao nije to nista opasno.. Ma daj nije zapad nista bolji od srbije..

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Koliko para toliko muzike

Tip koji je uvazio reklamaciju za HP 5110 je to uradio iz svog dzepa (imidz firme ili je znao da mu se blizi kraj)
    Inace HP je vrlo zeznut za reklamacije u Srbiji i CG, ali ga vadi to sto kao u reklami nema mnogo kvarova kod stampaca i skenera.

Inace kad navrne milion kupaca koji ti masu jugodatom i ostalim "cips" kompjuterima a ocekuju da rade bezmalo kao IBM ,,serviseri oguglaju.Cesto i lepa sekretarica pomaze da smiri "navucene kupce".

Upravo mi je stigao mail gde klinac trazi komp za 350e i da ima DVD rezac , pa vidite u kakvom je mentalnom stanju srbija.

Postoje nekoliko odgovornih firmi ali one biraju musterije tj. ne rade sa boranijom .

Sta je boranija ?
    recimo u adacomp dolazi deda donosi papiric i trazi da se na a7 plocu stavi intel orginal procesor i da to radi kod njegovog komsije, a kupuje za unuka.
    ili oni koji se razocaraju kad vide da intel ili athlon 2400+ i jaci na matsonik ploci radi neujednaceno i sporije nego duron 1 GB na staroj GA 7ZXE ploci
    ili oni koji misle da su dobro prosli kad kupe skartirane diskove iz firmi koji se prodaju po oglasima i news grupama za 10evra manjim cenama
    ili oni koji misle da su sve komponente iz istog izvora i istog uvoznika i da su svi LG CDROM isti i da su svi MAXTOR HDD isti
    ili oni koji su toliko puni znanja , a sve nacitano u casopisima koji inace clanke objavljuju kad im firmice uvoznici plate to. U praksi znamo to samo malobrojni kojima kroz ruke prodju i na testiranju ostaju desetine komponenti.
    Da ne duzim vise , obicno kupci koji prvi put kupuju racunar su idealni za povlacenje jer mahom gledaju jeftinije, oni koji drugi put kupuju vec malo obracaju paznju i na poreklo , tek treci put mogu da racunam da 50% vise nema status boranije.

Pozdrav boraniji naravno u zelji da ne ostane dugo boranija.

Obećava
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

A mi to zovemo Wild, wild west! Postavlja se pitanje ko je ovde Wild!Kupi mašinu u Coresu!

Zainteresovan član anon1mus (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ma kakav cores , uzmes lepo kupis komponente koje ti hoces i sam sklopis komp, a ne posle da mislis sta su ti serviseri nabili u kuciste.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ma sto da se bakcem dzabe sa sklapanjem, kad njima kazem sta da mi ubace (kazem u smislu precizno, a ne ubaci hdd od 80GB zato sto je to standard ili graficku od 128mb nije vazno koja a ono ispusi posle sa ATI-jevim SE ili FX-ovim XT), posle na garanciji sve to proverim, ako dozvoljavaju otvaranja racunara i opticki se uverim i to je to.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio SisaDaPimp
    Ma daj ja sam u Swedskoj ni ovde sa garancijama nisu bolji pokusavaju da te zavuku kako znaju, znam ovde jedan komsija kompjuter mu ono temperatura skroz na 65-75, a samo sto ga kupio, odnese kod njih vukli ga kao nedelju dana ovo ono i vrate mu istog, kao nije to nista opasno.. Ma daj nije zapad nista bolji od srbije..
    Možda je imao sreće da neki 'naš čovek radi' u tom servisu

Slične teme

1. VEROVALI ILI NE
    Autor kuvar u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 17.12.2007., 19:18
  2. Verovali ili ne...
    Autor DjuraMornar u forumu Politika
    Odgovora: 252
    Poslednja poruka: 05.11.2007., 04:37
  3. Verovali vi ili ne ...
    Autor Login Killer u forumu Sigurnost i zaštita