"Gospodine Miliband, nosi se u p**** m******* !"

E
http://www.glas-javnosti.co.yu/clan...14-09-2008/gospodine-miliband-nosite-se-u-p-m

Lavrov: "Ko ste vi da mene poucavate, nosite se u p**** m******* !"

...izgleda da je nekom' pukao "film"... :twisted:

Е стварно му ХВАЛА ДО НЕБА! Ако је то рекао - пренео је поруку хиљада људи који су имали жарку жељу да исто то кажу англосаксонској багри...
a084.gif
a084.gif
a084.gif
a084.gif
a084.gif
a084.gif

a084.gif
a084.gif
a084.gif
a084.gif
a084.gif
a084.gif

a084.gif
a084.gif
a084.gif

a084.gif
a084.gif
a084.gif

a084.gif
a084.gif
a084.gif
 
Рус! Шта друго рећи?

Шта ти то значи??? Шта као Рус ти није "по мери" - него стока разбојничка језуитска... Уосталом човек се лепо придржавао дипломатске учтивости и прво је казао: ГОСПОДИНЕ МИЛИБАНД........ахахахааааааааа.........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Шта ти то значи??? Шта као Рус ти није "по мери" - него стока разбојничка језуитска... Уосталом човек се лепо придржавао дипломатске учтивости и прво је казао: ГОСПОДИНЕ МИЛИБАНД........ахахахааааааааа.........:hahaha::hahaha::hahaha:

Mislila sam na cinjenicu da je kroz istoriju Rusija imala mnogo takvih političara i da se razlikuju od zapadnjaka bas po tome sto dopuste sebi da kazu barem ponekad ono sto misle.I znas, ja jako :heart: Rusiju i ovu Putinovu a i onu Tolstojevu, Fjodorovu...:p
 
http://www.glas-javnosti.co.yu/clan...14-09-2008/gospodine-miliband-nosite-se-u-p-m

Lavrov: "Ko ste vi da mene poucavate, nosite se u p**** m******* !"

...izgleda da je nekom' pukao "film"... :twisted:

Оно што је ВЕОМА ИНТЕРЕСАНТНО - до овог тренутка те вести нема на САЈТУ КРСТАРИЦЕ и на још неким сајтовима које сам увелико користио што наводи на закључак ДА СУ ВЕСТИ КОД НАС ПОЧЕЛЕ ДА СЕ ПУШТАЈУ СЕЛЕКТИВНО... срамота ... проклети цензори...
 
Шта ти то значи??? Шта као Рус ти није "по мери" - него стока разбојничка језуитска... Уосталом човек се лепо придржавао дипломатске учтивости и прво је казао: ГОСПОДИНЕ МИЛИБАНД........ахахахааааааааа.........:hahaha::hahaha::hahaha:
a Britanci imaju veze sa Jezuitima taman kao ti sa mozgom :mrgreen:
 
Оно што је ВЕОМА ИНТЕРЕСАНТНО - до овог тренутка те вести нема на САЈТУ КРСТАРИЦЕ и на још неким сајтовима које сам увелико користио што наводи на закључак ДА СУ ВЕСТИ КОД НАС ПОЧЕЛЕ ДА СЕ ПУШТАЈУ СЕЛЕКТИВНО... срамота ... проклети цензори...

Ili da se izmišljaju... sramota... prokleti novinari koje mrzi istraživati prave vesti, pa izmišljaju neke svoje...
 

Back
Top