Jos jedan dokaz PLJACKE telekoma

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Telefonski racun za 01.feb.04 - 01.mart.04 mi je stigao na 1931.65 din
Za 01.mart.04 - 01.april.04 skoro isto, 1938.25 din.

17.marta (dakle u periodu poslednjeg obracuna), instalisao sam bezzicni internet i od 17.marta.2004 nisam ni MINUT koristio dial-up za konekciju na Internet.
Mesecno sa trosio 20 - 25 sati dial-up konekcije, dakle recimo da barem 10 sati sam manje "visio" na telefonu od 17 -31 marta.
Racun ISTOVETAN maltene u dlaku!

Dvojnik, analogna centrala - nikakve sanse za listing, sta da se kaze? Nista - placaj ovco....
A racune izgleda samo prepisu od proslog meseca, jer sam bas u martu striktno pazio da ne telefoniram previse, cisto da pokusam da vidim efekat ustede na telefonu nakon instalacije wireless. Djavola, nemoze to sa telekomom... Dakle najmanje 10 SATI manje na dial-upu, nema nikakvog efekta na Telekom racune? Prema tome, pljckali su me i pre, a i sada. Sto sam uostalom i znao.
Lakse mi je kad se pozalim
 
he he... ma da si jedini... kradu oni sve sto mogu... pa znam coveka koji radi kao tehnicar u jednoj centrali u jednom gradu, koji kaze da oni ladno nasviraju racune ljudi koji vise nego obicno koriste telefon, a obore sopstvene impulse (da se ne bi primetila kradja u nad-centrali)...

Meni je za redom stizao 6 meseci oko 30000 din racun pre nekih 2 godine kad sam peo na internet preko 041 (duga prica)... Kad sam posle toga prestao, stigao mi racun od 19435 dinara, a tog meseca jedva i da sam se popeo na 041... Nakon reklamacije i dugog ispitivanja, ispala greska... racun je ustvari bio nesto vise od 8000, a nekim 'cudom' centrala nakalemila bog-te-pita kol'ko impulsa... Prosto sam se posle pitao da li sam ja zaista sva ta 6 meseca trosio po 30 i kusur hiljada...

Telekomov moto - ima se, moze se...
 
Incognito:
he he... ma da si jedini... kradu oni sve sto mogu... pa znam coveka koji radi kao tehnicar u jednoj centrali u jednom gradu, koji kaze da oni ladno nasviraju racune ljudi koji vise nego obicno koriste telefon, a obore sopstvene impulse (da se ne bi primetila kradja u nad-centrali)...

Meni je za redom stizao 6 meseci oko 30000 din racun pre nekih 2 godine kad sam peo na internet preko 041 (duga prica)... Kad sam posle toga prestao, stigao mi racun od 19435 dinara, a tog meseca jedva i da sam se popeo na 041... Nakon reklamacije i dugog ispitivanja, ispala greska... racun je ustvari bio nesto vise od 8000, a nekim 'cudom' centrala nakalemila bog-te-pita kol'ko impulsa... Prosto sam se posle pitao da li sam ja zaista sva ta 6 meseca trosio po 30 i kusur hiljada...

Telekomov moto - ima se, moze se...

Pa dobro ljudi, ima li tome IKAKAV nacin da im se stane na rep? Ima li smisla tuziti se sa njima? Ako ne mogu da dokazu sta sadrzi moj racun, kako ce dokazati STA su mi naplatili?
Ili ce sud jednostavno da ignorise da nema dokaza koliko sam potrosio, ali zbog tehnickih uslova o nemogucnosti listinga, priznati da je Telekom u pravu?
Ne mogu da verujem...

Prosle godine u junu mesecu, NIKO nije bio u stanu ceo mesec, racun sam dobio na 1020 dinara !!! Nisam ni isao da reklamiram, samo gubim zivce..
Ali osecam da ce da mi "pukne zivac" pa cu da ih raznesem jednom za svagda, ali opet cu ja stradati - cupkacu travke u Padinjaku :(
Osecam se bedno da je neopisivo..
 
Da li znas i jednog gradjanina koji je dobio spor sa Telekomom? Pa velike firme ne mogu, a kamo li obicna 'tupa radna masa'...

Telekom ima monopol, i moze da radi sta hoce... Ako neces da platis, nemas telefon i tacka... A znajuci da je danas telefon neophodno sredstvo komunikacije, znaju da ces pristati da platis sta god da ti odrape (a bice jako uvidjajni ako podneses zahtev da platis to u vise mesecnih rata jer si u slaboj materijalnoj situaciji)... Njima je vazno samo da ti uzmu pare i tacka...

A naravno, drzava stoji iza toga... Drzava Telekomom kupuje socijalni mir decenijama... Telekom je zlatna koka... Smanje poreze, ukradu ti na telefonu, i ti mislis oni su ok, a opet ti uzeli iste pare...

Sad but true...

Ili sto neko rece: I posle Turaka, Telekom...
 
Incognito:
Da li znas i jednog gradjanina koji je dobio spor sa Telekomom? Pa velike firme ne mogu, a kamo li obicna 'tupa radna masa'...

Telekom ima monopol, i moze da radi sta hoce... Ako neces da platis, nemas telefon i tacka... A znajuci da je danas telefon neophodno sredstvo komunikacije, znaju da ces pristati da platis sta god da ti odrape (a bice jako uvidjajni ako podneses zahtev da platis to u vise mesecnih rata jer si u slaboj materijalnoj situaciji)... Njima je vazno samo da ti uzmu pare i tacka...

A naravno, drzava stoji iza toga... Drzava Telekomom kupuje socijalni mir decenijama... Telekom je zlatna koka... Smanje poreze, ukradu ti na telefonu, i ti mislis oni su ok, a opet ti uzeli iste pare...

Sad but true...

Ili sto neko rece: I posle Turaka, Telekom...

Znas, nikada mi nije bilo tesko da platim nesto sto sam dobio. Jos ako je to uradjeno perfektno, rado dodam koji dinar.
Imam hvala bogu dovoljno sredstava (ko kaze da se programiranje ne isplati) :)), ali me uzasava, da sam prislina ovca za sisanje. Nije mi problem visina racuna, vec nacin na koji drpaju.
Pa mogu barem softwer da prilagode da naredni racun malo manje lici na prethodni.
Sta misle, kolika je verovatnoca da mi racun bude za samo 8 din razlicit od proslog? Ima li tamo neko malko mozga?
A da ne govorim da sam se kurtalisao 10 SATI sigurne potrosnje najmanje. A racun cak VECI za 8 din :)

Boze, da hoce neko da ih razbuca vise
 
Na nasem sajtu na aplikaciji moj racun svako ko hoce da se prijavi moze da pristupi listingu sa interneta.Sto se tice bilo kakvih kradja ako mislite ,ili imate informaciju da to neko od zaposlenih u Telekomu to radi molimo da nam se obratite.



TELEKOM SRBIJA
[/b]
 
telekom:
Na nasem sajtu na aplikaciji moj racun svako ko hoce da se prijavi moze da pristupi listingu sa interneta.Sto se tice bilo kakvih kradja ako mislite ,ili imate informaciju da to neko od zaposlenih u Telekomu to radi molimo da nam se obratite.



TELEKOM SRBIJA
[/b]
A da li moze da se dobije listing sa ANALOGNIH centrala? Ali kompletan, a ne samo poziv na brojeve 063/064 ili u inostranstvo? Ne moze naravno!
A o tome je vec bilo price. Sta mi vredi kad ne mnogu da vidim sta sam i kada sve zvao....
A na "Moj racun" linku, moze sve sem onoga na sta se ovde zalim...
Pa kako da ne budem ubedjen da me kradu, kada mi se ispostavi racun a nema podataka STA placam!!!!!
I sta si ti prijatelju, portparol Telekoma?
Izgleda, tebi je sve potaman zar ne?
TI nemas problema?

Nemoj sejati bajke ovde molim te.
"Ako imate informacije da to neko od zaposlenih u Telekomu to radi molimo da nam se obratite.", pa jeli se ti to salis? KAKO da imam takve informacije? Time si kao skinuo svaku odgovornost - dozvoljavas da prijavimo za koga znamo da se igra sa nasim dzepovima. Samo sto znas da to nikako ne mogu, mogu samo da placam. Znas i sam sta se prica po gradu godinama, kako se kacite na linije gde hocete, pa posle "neznamo mi nista, tolki vam je racun, platite ili secemo..." Nemoj me zamajavtio advokaturom molim te, dosta mi je i tebe i tebi slicnih iz Telekoma.
 
Slazem se da Telekom krade, ali na druge nacine. Ja iskreno nisam primetio da ovako kradu. Tih deset sati manje dial-up a je nista. To je lokalni poziv koji se u skupljoj tarifi naplacuje 2min = 1 impulas a u jeftinijoj 4 minuta = 1 impuls, odnosno ustedeo si izmedju 150 i 300 impulsa * 0,37din je 50 do 100 din. Pare se uzimaju na duzim relacijama i na drugim razgovorima, lokalni poziv je jeftin. Pozdrav.
 
strani_placenik:
Slazem se da Telekom krade, ali na druge nacine. Ja iskreno nisam primetio da ovako kradu. Tih deset sati manje dial-up a je nista. To je lokalni poziv koji se u skupljoj tarifi naplacuje 2min = 1 impulas a u jeftinijoj 4 minuta = 1 impuls, odnosno ustedeo si izmedju 150 i 300 impulsa * 0,37din je 50 do 100 din. Pare se uzimaju na duzim relacijama i na drugim razgovorima, lokalni poziv je jeftin. Pozdrav.

Verovatno si u pravu, sto se tice ovih 10 sati manje.

Kako god da okrenem, nema sanse da se sa njima istera stvar na cistac :(
Sada su poceli da mi salju i maltene istovetne racune. Zna li neko tamo matematiku. Mozda cak i da izracuna neke verovatnoce? Pa zaboga, kakva je verovatnoca da cu u sledecem mesecu potrositi za 8 din impulsa vise nego u prethodnom? Tako mala da ne mogu poverovati. Nas je 6-toro u kuci, svako telefonira prema svojim potrebama, ali su racuni za dva uzastopna meseca samo 8 din razlike. Smesno. Zalosno takodje, jer se svaki mesec osecam k'o poslednja ovca za sisanje, kada stanem pred salter da platim "utrosene impulse"
Ali, sila Boga ne moli....
A nista ne trazim drugo, no da mi daju listing...
 
strani_placenik:
Slazem se da Telekom krade, ali na druge nacine. Ja iskreno nisam primetio da ovako kradu. Tih deset sati manje dial-up a je nista. To je lokalni poziv koji se u skupljoj tarifi naplacuje 2min = 1 impulas a u jeftinijoj 4 minuta = 1 impuls, odnosno ustedeo si izmedju 150 i 300 impulsa * 0,37din je 50 do 100 din. Pare se uzimaju na duzim relacijama i na drugim razgovorima, lokalni poziv je jeftin. Pozdrav.
lokalni poziv jeftin :shock: ..... hihihihihihihahahahahhahahaahaHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA..... khm.... SRBIJA!!! :lol: :lol: :lol:
 
Ako je neko i dalje sumljicav ili veruje u teorije zavere ,da telekom pravi istovetne racune sa obracunskim periodom iz proslog meseca je zaisa smesno .Za 650 dinara svi koji misle da su prevareni pokradeni itd mogu da nabave brojac impulsa koji radi na bazi autotarifiranja za mekatron i druge analogne centrale i na 16Hz za digitalne cetrale pri cemu je tacnos istovetna za digitalne dok za autotarifiranje postoji manje odstupanje .Ovo predstavlja idejalnu kontrolu svih vasih racuna

Telekom
 
telekom:
Ako je neko i dalje sumljicav ili veruje u teorije zavere ,da telekom pravi istovetne racune sa obracunskim periodom iz proslog meseca je zaisa smesno .Za 650 dinara svi koji misle da su prevareni pokradeni itd mogu da nabave brojac impulsa koji radi na bazi autotarifiranja za mekatron i druge analogne centrale i na 16Hz za digitalne cetrale pri cemu je tacnos istovetna za digitalne dok za autotarifiranje postoji manje odstupanje .Ovo predstavlja idejalnu kontrolu svih vasih racuna

Telekom

Tebi je prijatelju smesno, ali meni nije. I ne radi se o teoriji zavere, radi se o perfidnom plackanju.

A sada lepo objasni, gde da se nabavi to cudo tehnike. I sta ako se ne slaze obracun cuda tehnike i Telekoma, ko presudjuje? (ili cete me optuziti da sam "underclockovao" uredjaj)
Ako moram za uredjaj da stojim na salterima, popunjavam 2 miliona formulara, cekam "90 dana" na isporuku i montazu, to sam i predpostavio - neka hvala.
Ko vrsi instalaciju?

Osim toga, nisi definisao sta i koga predstavljas ovde? "Prijatelja suda"? Pa mogli su da nadju barem coveka sa minimalnim poznavanjem pravopisa (pre tacke na kraju recenice nema razmak hombre). Zar moraju preko tebe da se upustaju u diskusiju na ovom forumu, vec i to dokazuje novo obracanja korisnicima.

Ajde ne lupaj vise majke ti, 99% Srbije ima problem sa racunima Telekoma, a vi sve ko papagaji: "dokazite, teorija zavere, nema tehnickih mogucnosti za listinge, sve je u redu, paranoja kod korisnika, HASO SECKATI"...
Pa sta bi neko rekao da ja napisem program, prodam i instalisem kod nekoga, a zatim kada ne radi, pocnem da objasnjavam da su mu vlazne prostorije, da je njegov pradeda imao prevelike brkove i da vreme u Zambiji jako utice na program - i da nemam sta da korigujem, cak stavise, blokiracu mu program ako se bude bunio... bez ikakvog dokaza?
Halo, je'l ti zivis ovde, ili ti je neko od glavonja u telekomu neki blizi rod? Pa cvetas od srece? Mani se covece vise corava posla, branis nesto sto se braniti ne moze.
Lazovi (digitalizacija sto pre?), lenjivci (mrzi ih da rade posao kako treba?) i lopovi (najlakse je stancovati nedokumentovane racune!), eto sta su u Telekomu.
 
He he... cuvena parola 'plati da te ne krademo' :lol: ... Uredjaj mozes kupiti samo i iskljucivo od Telekoma, jer ako stavis isti uredjaj nabavljen 'sa strane' mozes da zaglavis u zatvoru (ako se neko seca, to pravilo je bilo pre 30 godina i za telefone... ako hoces telefon, kupujes od njih i telefonski uredjaj, inace ugorzavas sistem i mozes u zatvor).

A opet, ko moze da garantuje da Telekom ne izbazdari brojace impulsa da prikazuju lazne podatke (to je kao da se uzdas u rec taksiste da mu taksimetar dobro radi). Svako ko iole zna ista o telefoniji, zna kako je Telekomu lako 'zavarati' te uredjaje...

A kako je kod analognih centrala to malo teze, uvek se jave razlike... Te razlike ne bi trebale da budu velike... Evo, moj drug je stavio brojac na svoju analognu centralu, i nije bila velika razlika... 'samo' 1436 impulsa... Doduse, on se ne buni, jer od jednom su poceli da mu stizu racuni za po 5000 manji nego sto su bili, a on nije promenio svoje telefonske navike...
 
[Predrasude i rekla kazala ,, cine cudo po ko zna koji put.A sto se tice pravopisa ja se duboko izvinjavam ako je mojom nepaznjom upotrebe velikog slova ,zareza i tacke neko preziveo patnju i dusevnu bol.Sto se tice brojaca inpulsa mozete da koristite one koji su atestirani. :)
Jos nesto sto se tice reklamacija na telefonske racune za obracunski period marta meseca zakljucno sa 19 aprilom , koji veci deo sugradjana nije jos izmirio iako je rok za naplatu jos danas za podrucije grada Beograda podneto je 470 relamacija ,sto govori u prilog pozitivnih sprovedenih mera
 
Telekom:
[Predrasude i rekla kazala ,, cine cudo po ko zna koji put.A sto se tice pravopisa ja se duboko izvinjavam ako je mojom nepaznjom upotrebe velikog slova ,zareza i tacke neko preziveo patnju i dusevnu bol.Sto se tice brojaca inpulsa mozete da koristite one koji su atestirani. :)
Jos nesto sto se tice reklamacija na telefonske racune za obracunski period marta meseca zakljucno sa 19 aprilom , koji veci deo sugradjana nije jos izmirio iako je rok za naplatu jos danas za podrucije grada Beograda podneto je 470 relamacija ,sto govori u prilog pozitivnih sprovedenih mera

Odlicno, pravopis malo ispravljen, jos kad bi dobronamerna kritika na rad Telekoma upalila....

To sam i mislio, VAS uredjaj, VI kontrolisete, VI izvestavate, VI muckate - JA placam - bravo! ( pa opet HASO SECKATI) Ne zanima me, osim ako mogu da nabavim uredjaj LICNO i da bude instalisan KOD MENE, pa da se uporedimo.

"Podneto 470 reklamacija - u prilog pozitivnih sprovedenih mera" Kakav podatak, sta on kaze? Malo ih je? Ma prijatelju shvati, mnogo, premnogo je ljudi koji su odavno digli ruke od reklamiranja. Koliko je reklamacija prihvaceno? I po kom osnovu?
Pa ako se ne slazem da mi je racun XXXXXXX dinara, KAKO cete vi uvaziti reklamaciju? Listingom - kojim? 'ajd da se lazemo.

Uostalom, cela ova diskusija je besmislena, monopol je ono sto sama rec kaze - monopol. Tacka.

Umesto da razvijate sistem (DSL, XDSL, wideband, da ne govorimo o T1 linijama itd), to je za vas neisplativo, pa cak mnogi od vas tamo i ne znaju sta je to). U zapadnom Zimbabwe imaju bolja resenja ( zao mi je sto uvredih Zimbabwe PTT), sta ste uradili za napredak? NISTA.
30 godina visim na analognoj centrali u sred NBGD. Oko mene u zgradama, pa cak i na istom ulazu, brojevi na 3, digitalne centrale, samo nicu. A kada sam se jednom prevario i trazio digitalni prikljucak, ili daj samo da ne budem dvojnik - nema tehnickih uslova! Bezobrazluk.

Pre koju godinu sam trazio ISDN. Odgovoreno mi je da nema nekih kartica (ipak se vise razumem u PC ). Kada sam rekao da cu da kupim DVE kartice, jednu poklanjam Telekomu a druga za mene, receno mi je da ne moze, vec samo oni kupuju ali nema para ... Dzaba nama 21. vek, Srbija ostaje u informatickom mraku voljom takvih kao sto je Telekom i njihovih advokata.

Pa zar ne vidis da zapravo svo vreme zelis da me ubedis da sam sretan korisnik Telekomovih usluga? Mora da sam "nesvesna masa" pa me treba ubedjivati dok ne shvatim kako mi je lepo.

Skoro sam bio kod drugara napolju. Svojim sam ocima video kada je nazvao telefonsku kompaniju (jednu od mnogih tamo naravno) i trazio jos jedan prikljucak u stanu. Bukvalno za 2 SATA ljudi su dosli, instalisali sta treba, provukli kabl gde treba i covek je imao jos jedan telefoinski broj u kuci.
U Grckoj, u jednom malom mestu kod Korinta (oko 30 kuca), prijatelj kod koga letujem, trazio je ISDN i u toku dana ljdi dosli i zavrsili...
O cemu mi pricamo ovde?

Ali, verovatno ne shavatam realnost, meni je ustvari dobro, linije odlicne (osim kada pada kisa, vetar, sneg ili je prevruce ili ako kijam previse). Tu si ti drugar da me ubedis, mozda i uspes, pod uslovom da zavrsim u Laze Lazarevica, mozda.
Racuni ispravni, sve "fercera" kako treba, verujem da ti ustvari ne znas sta ja hocu, na sta se zalim?

Ali, ko si ti pa da odgovaras ovde i branis Telekom, ima li neko od zvanicnika iz Telekoma, a ne da tebe poturaju, ili ti je hobi lazno predstavljanje, i disusije u forumima kao "gost"?

Dosta price, imam ja i preca posla nego da sa "tamo nekim gostom" raspravljam o telekomu.

Pozdrav Incognitu i ostalima, "braci po PTT muci"
 
Telekom:
Jos nesto sto se tice reklamacija na telefonske racune za obracunski period marta meseca zakljucno sa 19 aprilom , koji veci deo sugradjana nije jos izmirio iako je rok za naplatu jos danas za podrucije grada Beograda podneto je 470 relamacija ,sto govori u prilog pozitivnih sprovedenih mera

Reklamacije se mogu podneti do 19. u sledecem mesecu (jer je rok za placanje 20.)... Ok, samo jos da mi objasnite kako da reklamiram racun koji jos nisam ni dobio? Ja racun pre 22. nikad ne dobijam, a rok za placanje 20. ... Pa kad stigne, dok se ja organizujem prodje jos par dana, i stigne kamata na sledecem racunu od 20-30. din. I zamisli tako svima u mojoj ulici, sigurno ima preko 500 stanova...

Eto, samo to... ne moraju impulsi... Zivi primer pljacke... Na racunu satro pise izdat 10., a to sto on meni ne stigne pre 22-23. to nema veze...

I sad, zamisli da samo 1/10 ljudi u Beogradu ne dobiju svoj racun na vreme... 200000 x 20 din == 4000000, i slovima 4 miliona dinara... Sta, to nije pljacka?

A onda kako da se zalim na racun koji mi nije ni stigao?
 
Ja netvrdim da je stanje u Telekomu dobro ali bilo kakvo poredjenje je nerealno iz vise razloga. Stanje u kakvom se Telekom nalazio je posledica visegodisnjeg ne ulaganja u sistem ,nemogu se promene ocekivati preko noci ,da je bolje u odnosu na proslo vreme pokazuju relevantne cinjenice.Sto se tice podnetih reklamacija rezidecijalnih korisnika 470 predstavlja broj ukupno podnetih reklamacija za podrucije grada Beograda .Da li znas uopste koliki je to procenat u odnosu na broj rezidecijalnih korisnika u Beogradu.
 
Sto se tice reklamacija naveo sam zakljucno sa 19 broj podnetih reklamacija ,to se ne odnosi na njihovo podnosenje one se mogu podneti i posle 20. Njihovo podnosenje ne odlaze izvrsenje nastale obaveze.Sto se tice racuna oni se stampaju u jednom dahu odnosno danu tako da prakticno sutradan kecu ka preplatnicima po pravilu sporazuma Telekoma i naseg osnivaca Poste idealno vreme za njihovo stizanje je 15 u mesecu do kasnjenja dolazi kod pojedinih podrucnih posta ,ako vas racun kontinuirano dospeva van roka za naplatu potrebno je da se obratite Posti kako bi oni ustanovili razlog kasnjenja ,sa potvrdom o reklamaciji mozemo da vas oslobodimo placanja kamate na neimirenu obavezu a u slucaju da je naplacena u narenom obracunskom periodu bice prikazana kao akontacija
 
Telekom:
Ja netvrdim da je stanje u Telekomu dobro ali bilo kakvo poredjenje je nerealno iz vise razloga. Stanje u kakvom se Telekom nalazio je posledica visegodisnjeg ne ulaganja u sistem ,nemogu se promene ocekivati preko noci ,da je bolje u odnosu na proslo vreme pokazuju relevantne cinjenice.Sto se tice podnetih reklamacija rezidecijalnih korisnika 470 predstavlja broj ukupno podnetih reklamacija za podrucije grada Beograda .Da li znas uopste koliki je to procenat u odnosu na broj rezidecijalnih korisnika u Beogradu.

Kako bolje, koje relevantne cinjenice?
Govorim o CELOKUPNOJ teritoriji i o SVIM korisnicima.
To sto ces sada reci da je instalisano nekoliko prikljucaka ovde ili onde, ne znaci nista ako i dalje hiljade i hiljade korisnika tavore na analognim centralama, ako je ogroman broj na dvojnicima, na PCL-ima, ako kisa pada a telefon ne radi, ako racune ne dokumentujete, ako...

Ma sta se zamajavam - eto priznacu, samo sam se zezao, stvarno je sve dobro, sa radoscu cekam novi racun, cvecke ste i jedino da jos zamolim za izvinjenje sto u trazim preko 'leba pogace'. Telfoni rade, dvojnik -sta je to? veze izvaredne, telefon na svakom cosku, milina.
A ako ima malih problema, pa boze moj, ne moze sve odjednom - strpicu se 50-100 godina a onda cemo SVI biti na digitalcima. To sto ce do onda ceo svet biti na nekim hyper linijama itd, opet cete reci - STA opet vam ne valja! ....ccccc

Sto se mene tice, ova tema je iscrpljena.
Uzivaj u svojoj samodovoljnosti, jednoga dana ce mozda doci jos koji provajder, pa ces mi kucati na vrata moleci me da predjem kod tebe. Ako ne na moja vrata i ne ti, ali neko sigurno hoce na vrata moje dece. A oni ce k'o seoska mlada da izvoljevaju...
Il' ja to sanjam - Srbija je to :(

Sretno ti bilo u velikom, pravednom i postenom
Telekomu (trazi povisicu za "advokaturu")
Nadam se da ce ti sledeci telefonski racun biti veci od plate..
 
O kojim ti korisnicima pricas de su ti te hiljade i hiljade nezadovoljnih korisnika ,spusti se malo na zemlju pogledaj realnost oko sebe i molim te ne govori o necemu sto ne poznajes mozda se ti bolje razumes u pc kao sto si i sam rekao.Najlakse je sedeti i gunjdjati posao kriticara je najlaksi.Sto se tice mojih primanja za koje si izrazio zainrenosovanost nemogu da se pozalim dobro me placaju mada se ja uvek radujem povisici nekako mi dodje lakse da otplatim stan a iz telefon se nadje. :)
 
Sto se mene tice, ova tema je iscrpljena.
Uzivaj u svojoj samodovoljnosti, jednoga dana ce mozda doci jos koji provajder, pa ces mi kucati na vrata moleci me da predjem kod tebe.


Ovo zapravo govori o tome koliko ti ne poznajes telekomunikacije Taj neko ko dodje bilo da je drugi ,treci provajder fiksne telefonije ne pocine od nule zapravo to bi bio apsurd koji se nigde nije desio u sirem ni uzem okruzenje on ce morati da zakupljuje nase kapacitete dok vremenom ne izgradi svoje. Za koje vreme pitas se ? Zavisi negde je je krace ako gledamo razvijene zemlje a negde duze ako gledamo na istok ..Sto se tice kucanja na vrata tebi i tvojoj deci videcemo ko ce biti konkurentniji i povoljniji sta znas mozda ti nama zakucas na vrata nikad se nezna ! Ali jedno je sigurno drzava ce u sveri telekomunikacija zadrzati primat ti mozes da razmisljas kod koga.
 
дај бре, анонимусе, не сери! :evil:
до сад сам само читао ову дискусију, али морам да кажем пар речи...питао си где су ти незадовољни корисници? погледај коз прозор и сваког човека, који је некада био у иностранству, и тад прође твојом улицом питај како му се свиђа монопол и "услуге" које телеком пружа...
и ствари, боље немој да питаш јер ако се будеш представио као нека шљакара која је тамо преко тече доспела до неке столице можеш до краја само још и батине да добијеш...
не могу а да не помислим како ће лепо бити кад истекне тај ваш терор (2005. чини ми се), па кад будем у могућности да себи инсталирам нови прикључак...мој комшија је практично и заборавио да уопште и треба да добије телефон јер је на листи чекања још од онда кад је пишкио у песак, а то је давно било...
 
Sto se tice mene sve sto sam stekao u zivotu bilo je zahvaljujuci mom obrazovanju nikada nista nisam dobio gratis sve na veliku muku i posteno radeci svoj posao.Sto bi i tebi preporucio bilo bi ti bolje da nesto zavrsis nego da se prepucavas samnom.A o tome sta se tebi cini ili ne nije uopste diskutabilno bar ne sa tobom.
 
Sto se tice mene sve sto sam stekao u zivotu bilo je zahvaljujuci mom obrazovanju nikada nista nisam dobio gratis sve na veliku muku i posteno radeci svoj posao.Sto bi i tebi preporucio bilo bi ti bolje da nesto zavrsis nego da se prepucavas samnom.A o tome sta se tebi cini ili ne nije uopste diskutabilno bar ne sa tobom. :)
 

Back
Top