Sta prodavati na Ebay?

miodragm2

Zainteresovan član
Poruka
149
Planiram zapoceti biznis na ebay, u stvari vec pocinjem... :cool:
Za sada vec imam nekoliko ideja koje sve stvari da prodajem, ali za nesto ozbiljno to nije to :think:
Imate li vi kakvih ideja, i sta bi prodavali da ste na mom mjestu?
 
hey!
Najisplativije ti je polovna roba.....od mog ortaka brat je iy fore prodavao neke SVOJE stare satove,baseball lopte,majice timova i yaradio oko 500$.
Sta yene yele na amayonu ili e-bay.....odecu!Eto ti nesto,pa ti raymisli!
 
Taj sam problem za sada rijesio, sada samo kontam sta cu da prodajem, treba viditi i postarinu, ima hiljadu stvari koje treba viditi...
Ako neko ima dobru ideju i robu i ozbiljan je, neka mi se javi pa mogao bih mu davati % od prodaje. Uglavnom odgovarala bi neka laksa roba, da postarina nije velika
 
Poslednja izmena:
cao,ja na ebay-u prodajem skoro godinu dana.nije nikakav problem da se registrujes iz Srbije.na EBAY-u se najbolje prodaje firmirana garderoba.kazem ti to iz licnog iskustva.mada neznam da li ti se to isplati iz Srbije? pozdrav

pojasni nam malo,ok,moze se registrovati odakle hoces,ali kako,nema srbije na paypalu a bez njih niko nece da saradjuje...koliko je sigurno staviti neku drugu zemlju
 
Најбоље је да неко ко већ продаје преко Ибеја напише детаљно како све функционише - регистрација, како примати уплате што једноставније, коју картицу узети и колико то кошта...
 

Back
Top