Dobar ketering u Novom Sadu?

Ne znam da li je kasno da ti pomognem, al znam jednu odlicnu firmu koja se bavi tim, znaci uzasno je dobro probao sam jedno tri puta, poceli su mozda pre dve godine da se bave time, meni je to do sada najbolja paleta tih kanapea i ostalih ''zalogaja'' koje sam probao do sad, a bilo ih je mnogo :))

Ne znam da li smem da ih reklamiram al ajd' Bel pannino ketering se zovu, imas i sajt njihov, rade ketering i sto je najbitnije za tvoje pitanju, nisam sto posto siguran oko cene po osobi tj. ne znam precizno cenu, ali znam sigurno da je mnogo jeftinije nego ova cena sto si ti napisao
 
Ja sam se na kraju, po preporuci, odlucila za Trpeza ketering. Neka minimalna cena je 400-450 dinara po osobi, a ona se uvecava ako zelite i ovale sa suhomesnatim proizvodima, ili kolace.
Sve je jako ukusno i odlicno izgleda.:klap:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam se na kraju, po preporuci, odlucila za Trpeza ketering. Neka minimalna cena je 400-450 dinara po osobi, a ona se uvecava ako zelite i ovale sa suhomesnatim proizvodima, ili kolace.
Sve je jako ukusno i odlicno izgleda.:klap:

Samo da se zahvalim na preporuci! Cula sam za Trpeza ketering i pre, ali ova preporuka mi je pomogla da se odlucim za njih...
Hrana je bila super i svi su se odusevili! :D
 

Back
Top