Nezgodni nastavnik

После свега, ја се запитах, постојимо ли ми сви овде? ;)

А и ситничави смо, сад нам смета длакава мама... :) која је можда ћосави тата...:otkacio:


Ili nastavnica muzičkog, koja se pravi da je nastavnik tehničkog, koji je u stvari mama, ili tata, ili ćera...:thumbdown::otkacio::thumbdown::dash:
 
Ili nastavnica muzičkog, koja se pravi da je nastavnik tehničkog, koji je u stvari mama, ili tata, ili ćera...:thumbdown::otkacio::thumbdown::dash:

Е, гласно сам се насмејала на ово!

Резиме. Када је ТМ тата, онда је проблем са музичарком, када је мама, онда са техничарем, а дете ко шљиви, оно служи само као средство за захебавање наивних Форумаша!
 
Da znas da jesi,a ja je branila:dash:

ti si bila u pravu shto si je branila, jer je tema bila koliko toliko normalna , do poslednjeg posta autorke gde je napravila pogreshan potez u par rechenica i okliznula se i prosula ...jer ipak lako bi bilo svakome utrchati na temu i rechi ,,poseti psihijatra'', pa sad kao ispao si laf i provalio choveka...onda bi svaku temu zapochinjali sa odgovorima ,,idi u ludaru'', pa bi pogadjali , bar iz treceg puta


shto se tiche teme...sad kad razmislim , i kad vidjeh onu drugu temu ,,e,sad necu''...neka se i varam...ali mi se chini da je TM dobra zena...ali ima te dve ''slabe tachke'',kojima popushta...da ne bi pogreshila, povredila ili ih, ne znam kako uznemirila...i ta velika ljubav i linija manjeg otpora, da se zaobidje, izgladi, odlozi problem joj je i pomogla da se prospe sad na kraju...jer joj cipele nisu bile udobne za igru...samo jednu rechenicu da je izostavila ,,Prevarile smo vas'' i ne bi joj tikva pukla...ali to su pouke za sve nas...ima ovde mnogo intelektualnog naboja i ne hvataj se u kolo, ako si pospan...jer uvek ima neko budan...a bash joj se uchinilo da ce prichica da prodje, kao bajkica...samo da se zamaskiraju problemi i sve je super...nadam se da ce uspeti da nametne svoj stav,jasno i direktno...jer ovako su problemi u najavi...ne znam zashto mi se to javlja u glavi...

..i opet kazem sve bi bilo ok, da nije onaj dzavolak zapevushio na ramenu,,hajde da budemo malo lukavi, i izadjemo na zadnja vrata''...bash bi voljela da se vrati na temu i bude laf sada i odigra igru do kraja, pa makar i bosa...


...hehe, rekoh li tandara mandara...ili fernando ili muzicharka ili tehnichar ili ko god da je bash me briga shto se varam, vazno je mashtati a nije ni vazno ,,biti u pravu''...ili kakav god da je eksperiment svejedno, ja verujem u moje balone...a mislim da nije losha zena
 
Poslednja izmena:
pa i ja mislim da treba josh da uchi, zato i kazem ispala bi laf da se vrati i odigra do kraja...jer ljudski je prosuti se, svakom se od nas desi da odigra losh potez, pa ovo je sve samo igra...ali ako zbrishe ,. bash je bezveze (a napisala je onda rechenicu ,,da se ishchlanim'' chak i kad nije bio toliki problem na temi...zashto to...to nije reshenje...)
 
sta raditi sa bezocnim nastavnikom koji deci uvaljuje pokvarene stvari , pod izgovorom da im bas to treba ? ne daju mi da odem jer kao klinac ce imati problema, a pri tom su svi povezani , banda mafijaska :evil:

ШТА уваљује безочни наставник?
КО ти не да да одеш?
ГДЕ ти не дају да одеш?
КО је повезан у банду мафијашку?


( ЗАШТО ли сам ЈА опет на овој теми...? :eek:)
 
'Oćeš da se udaješ? A?:lol:

За згодног наставника који по ћошковима уваљује покварене ствари? :ok:

Одосмо од теме, али оде нам и татамама, тако да нас боли уво, можемо да четујемо све док зелана Хелан-а не затвори тему!
 
ШТА уваљује безочни наставник?
КО ти не да да одеш?
ГДЕ ти не дају да одеш?
КО је повезан у банду мафијашку?


( ЗАШТО ли сам ЈА опет на овој теми...? :eek:)

zena i sin
u skolu
profesori i direktori i inspekcija
a zasto si na ovoj temi stavarno ne znam
 
zena i sin
u skolu
profesori i direktori i inspekcija
a zasto si na ovoj temi stavarno ne znam

Шта уваљује наставник?
Професори, директори и инспекција су банда мафијашка?
Да ли си покушао да нешто учиниш пре него што си то изјавио?
Нисам тебе питала зашто сам на теми, ниси је, очигледно, читао од почетка.
 

Back
Top