Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!

Takodje pomenuta Sara Palin je rekla da je rat u Iraku zadatak za amerikance "DOBIJEN OD BOGA"

joj majko mila kakvi sve ludaci dolaze na vlast u beloj kuci....

Dobro Morrisone zašto moraš baš na svakoj temi nešto da mažeš? Nije Sara -Bota... nešto si pobrkao...

Žena je blebetala o božjoj misiji i o tome kako je ovaj svet uređen u skladu sa njom i kako svaka zemlja ima svoje mesto u skladu sa božjom voljom itd i sl.

Na konkretno pitanje da li se odlazak njenog sina u Irak takođe može smatrati božjom voljom i zadatkom - rekla je : ne znam.

"I don't know if the task is from God. ... What I know is that my son has made a decision.
 
Dobro Morrisone zašto moraš baš na svakoj temi nešto da mažeš? Nije Sara -Bota... nešto si pobrkao...

Žena je blebetala o božjoj misiji i o tome kako je ovaj svet uređen u skladu sa njom i kako svaka zemlja ima svoje mesto u skladu sa božjom voljom itd i sl.

Na konkretno pitanje da li se odlazak njenog sina u Irak takođe može smatrati božjom voljom i zadatkom - rekla je : ne znam.

"I don't know if the task is from God. ... What I know is that my son has made a decision.

ako ne verujes meni , valjda verujes sopstvenim usima.

Sarah Palin: War in Iraq is "God's Plan"

Sarah Palin: Rat u iraku je bozji plan , bozja misija dodeljena amerikancima

Palin said, "our leaders - our national leaders - are sending them out on a task that is from God."

Palin kaze "nasi lideri - nasi nacionalni lideri - salju nase mladice na zadatak koji je dobijen direktno od Boga"



I sad ti meni objasni, koja je razlika izedmju Bin Ladena i njegovih fanatika i ovih amerikanaca?
 
ako ne verujes meni , valjda verujes sopstvenim usima.

Sarah Palin: War in Iraq is "God's Plan"

Sarah Palin: Rat u iraku je bozji plan , bozja misija dodeljena amerikancima

Palin said, "our leaders - our national leaders - are sending them out on a task that is from God."

Palin kaze "nasi lideri - nasi nacionalni lideri - salju nase mladice na zadatak koji je dobijen direktno od Boga"



I sad ti meni objasni, koja je razlika izedmju Bin Ladena i njegovih fanatika i ovih amerikanaca?

Ja samo tražim korektno informisanje i prevođenje :mrgreen:
Ovde se malo zanela... stvarno reče: God's plan. Hoće to tako kada ponestane argumenata... sve se svali na Boga i njege žute minute.

Inače, ja nisam simpatizer američke spoljne politike. Smatram je za nasilničku i opasnu tako da nemam razloga da ovde objašnjavam šta je pisac hteo da kaže.

Mada, razlika između Bin Ladena i američke administracije je očita... i tebi je jasna, a ogleda se prvo u moći i resursima kojima dotični raspolažu...
 
znaci g-dja bki ne citira ono sto nece, a kad joj se odgovori onda `Inače, ja nisam simpatizer američke spoljne politike`

nepouzdana i juce i sutra

Morrison je pogrešno i tendenciozno preveo tekst za koji je dao link. Ovo je odgovor na link iz you tube.

Pozdravi mamu... odoh ja da obiđem konjiće... pomažu kod radoznalih :mrgreen:
 
Meni je ta gospodja od dana kada je to izjavila postala izuzetno simpaticna......krajnje je vreme da se razyebe ta nesreca od drzave, koja u istoriji nije pruzila svojim gradjanima ni deset minuta istinske srece , ili normalnog zivota............

Rusija je, od dana nastanka uvek bila crna rupa na kugli zemaljskoj.........:thumbdown:

a toliko je pruzila svetu kroz umetnost,kulturu,nauku,...da,da,bas je crna rupa:dash:
 
Paa ,mozhemo npr.reci i ovako:

Ocigledno je da "Mrs." nije u toku ,tj.misli su joj promashili vreme.........,odnosno vek.
To vazhi i za sve one koji eventualno isto ili slicno razmishljaju po citavom svetu , a zashto....?
Jednostavno zato ,shto ce svi imati daleko pametnija posla,vezano za reshavanje nagomilanih nereshenih problema (klimatske promene,ekonomsko-drushtveni problemi ,svemirski problemi,itd.).
 
Meni je ta gospodja od dana kada je to izjavila postala izuzetno simpaticna......krajnje je vreme da se razyebe ta nesreca od drzave, koja u istoriji nije pruzila svojim gradjanima ni deset minuta istinske srece , ili normalnog zivota............

Rusija je, od dana nastanka uvek bila crna rupa na kugli zemaljskoj.........:thumbdown:

Aha,malo morgen:whistling:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Meni je ta gospodja od dana kada je to izjavila postala izuzetno simpaticna......krajnje je vreme da se razyebe ta nesreca od drzave, koja u istoriji nije pruzila svojim gradjanima ni deset minuta istinske srece , ili normalnog zivota............

Rusija je, od dana nastanka uvek bila crna rupa na kugli zemaljskoj.........:thumbdown:

ne lupaj bre
 

Back
Top