Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 156

Tema: Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!

Palin: War with Russia may be needed

http://rawstory.com/news/2008/Palin_tells_ABC_War_with_Russia_0911.html

---------------

Kandidatkinja za drugog coveka bele Kuce ako republikanci pobede, Sara Palin, kaze da ce Amerika primiti Gruziju i Ukrajnu u NATO i da ce rat sa Rusijom verovatno biti potreban.

Kakvi bolesnici ovi amerikanci :shock:
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATICEMO SA RUSIJOM!

Ovu budalastu zenetinu izgleda nije neko dobro pohebao u poslednje vreme,pa je izgleda frustrirana,a i bolja je od Olbrajtova i cini mi se mladja

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATICEMO SA RUSIJOM!

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Palin: War with Russia may be needed

http://rawstory.com/news/2008/Palin_tells_ABC_War_with_Russia_0911.html

---------------

Kandidatkinja za drugog coveka bele Kuce ako republikanci pobede, Sara Palin, kaze da ce Amerika primiti Gruziju i Ukrajnu u NATO i da ce rat sa Rusijom verovatno biti potreban.

Kakvi bolesnici ovi amerikanci :shock:
    Хе,хе,хе... САРА... лутка мамина и татина...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član stefanus (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Oživljava se polako Hladni rat. Ali, ovog puta će biti drugačije, jer sad postoji i ostatak sveta.

Aktivan član nature (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

ja mislim da definitivno treba da se skupe sve zemlje zajedno i da razjebeu tu ameriku jednom zauvek

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Ratovace protiv Rusije ali red je da se Rusija obaveze da u tom rati ne koristi prekomernu silu ko protiv jadnih Gruzina
    ahahahahahah

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

MA svi znaju da je Sara Pejlin bolid. Ona sad laje, ali ućutkaće je oni sami
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Takodje pomenuta Sara Palin je rekla da je rat u Iraku zadatak za amerikance "DOBIJEN OD BOGA"

joj majko mila kakvi sve ludaci dolaze na vlast u beloj kuci....
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nature Pogledaj poruku
    ja mislim da definitivno treba da se skupe sve zemlje zajedno i da razjebeu tu ameriku jednom zauvek
    e bash vala tako

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Takodje pomenuta Sara Palin je rekla da je rat u Iraku zadatak za amerikance "DOBIJEN OD BOGA"

joj majko mila kakvi sve ludaci dolaze na vlast u beloj kuci....
    Dobro Morrisone zašto moraš baš na svakoj temi nešto da mažeš? Nije Sara -Bota... nešto si pobrkao...

Žena je blebetala o božjoj misiji i o tome kako je ovaj svet uređen u skladu sa njom i kako svaka zemlja ima svoje mesto u skladu sa božjom voljom itd i sl.

Na konkretno pitanje da li se odlazak njenog sina u Irak takođe može smatrati božjom voljom i zadatkom - rekla je : ne znam.

"I don't know if the task is from God. ... What I know is that my son has made a decision.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio bezkorisnickogimena Pogledaj poruku
    Dobro Morrisone zašto moraš baš na svakoj temi nešto da mažeš? Nije Sara -Bota... nešto si pobrkao...

Žena je blebetala o božjoj misiji i o tome kako je ovaj svet uređen u skladu sa njom i kako svaka zemlja ima svoje mesto u skladu sa božjom voljom itd i sl.

Na konkretno pitanje da li se odlazak njenog sina u Irak takođe može smatrati božjom voljom i zadatkom - rekla je : ne znam.

"I don't know if the task is from God. ... What I know is that my son has made a decision.
    ako ne verujes meni , valjda verujes sopstvenim usima.

Sarah Palin: War in Iraq is "God's Plan"

Sarah Palin: Rat u iraku je bozji plan , bozja misija dodeljena amerikancima

Palin said, "our leaders - our national leaders - are sending them out on a task that is from God."

Palin kaze "nasi lideri - nasi nacionalni lideri - salju nase mladice na zadatak koji je dobijen direktno od Boga"

https://www.youtube.com/watch?v=9H-btXPfhGs

I sad ti meni objasni, koja je razlika izedmju Bin Ladena i njegovih fanatika i ovih amerikanaca?

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Хахаха када ово друг Путин чује...

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

ako ne verujes meni , valjda verujes sopstvenim usima.

Sarah Palin: War in Iraq is "God's Plan"

Sarah Palin: Rat u iraku je bozji plan , bozja misija dodeljena amerikancima

Palin said, "our leaders - our national leaders - are sending them out on a task that is from God."

Palin kaze "nasi lideri - nasi nacionalni lideri - salju nase mladice na zadatak koji je dobijen direktno od Boga"

https://www.youtube.com/watch?v=9H-btXPfhGs

I sad ti meni objasni, koja je razlika izedmju Bin Ladena i njegovih fanatika i ovih amerikanaca?
    Ja samo tražim korektno informisanje i prevođenje
    Ovde se malo zanela... stvarno reče: God's plan. Hoće to tako kada ponestane argumenata... sve se svali na Boga i njege žute minute.

Inače, ja nisam simpatizer američke spoljne politike. Smatram je za nasilničku i opasnu tako da nemam razloga da ovde objašnjavam šta je pisac hteo da kaže.

Mada, razlika između Bin Ladena i američke administracije je očita... i tebi je jasna, a ogleda se prvo u moći i resursima kojima dotični raspolažu...

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

znaci g-dja bki ne citira ono sto nece, a kad joj se odgovori onda `Inače, ja nisam simpatizer američke spoljne politike`

nepouzdana i juce i sutra
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Meni je ta gospodja od dana kada je to izjavila postala izuzetno simpaticna......krajnje je vreme da se razyebe ta nesreca od drzave, koja u istoriji nije pruzila svojim gradjanima ni deset minuta istinske srece , ili normalnog zivota............

Rusija je, od dana nastanka uvek bila crna rupa na kugli zemaljskoj.........

Obećava
    Učlanjen
    06.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Smesni su kao crtani film

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    znaci g-dja bki ne citira ono sto nece, a kad joj se odgovori onda `Inače, ja nisam simpatizer američke spoljne politike`

nepouzdana i juce i sutra
    Morrison je pogrešno i tendenciozno preveo tekst za koji je dao link. Ovo je odgovor na link iz you tube.

Pozdravi mamu... odoh ja da obiđem konjiće... pomažu kod radoznalih

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Citat Original postavio inagadadavida Pogledaj poruku
    Meni je ta gospodja od dana kada je to izjavila postala izuzetno simpaticna......krajnje je vreme da se razyebe ta nesreca od drzave, koja u istoriji nije pruzila svojim gradjanima ni deset minuta istinske srece , ili normalnog zivota............

a toliko je pruzila svetu kroz umetnost,kulturu,nauku,...da,da,bas je crna rupa

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

jel to uvreda? ?????
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Ističe se yugo 45 (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    74

opet se vracaju religiozni fanatici na vlast
    inkvizicija je ubila milione i milione
    a ove budale ce da ubiju milijarde
    Sirotan misli da vazduh nema ni masu ni težinu, i ne shvata da se kreće zajedno sa Zemljom, zato je zbunjen kao položajnik pred električnim šporetom.

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Paa ,mozhemo npr.reci i ovako:

Ocigledno je da "Mrs." nije u toku ,tj.misli su joj promashili vreme.........,odnosno vek.
    To vazhi i za sve one koji eventualno isto ili slicno razmishljaju po citavom svetu , a zashto....?
    Jednostavno zato ,shto ce svi imati daleko pametnija posla,vezano za reshavanje nagomilanih nereshenih problema (klimatske promene,ekonomsko-drushtveni problemi ,svemirski problemi,itd.).

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Aha,malo morgen

Aktivan član nature (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

ne lupaj bre

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio nature Pogledaj poruku
    ne lupaj bre
    ne znas da njemu to nikad niko nije uspeo da zabrani...

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

ha ha ha.....sara palin, glupava miss Aljaske za 1984. godinu....izmedju ostalog je prilikom dodele titule pozelela i mir u svetu

http://actionnooz.com/news/?p=1562
    Poslednji put ažurirao/la zadovoljni kupac : 13.09.2008. u 16:46

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 16.05.2009., 08:18
  2. Sarah Palin
    Autor Karamazov u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.02.2009., 15:50
  3. Glupaču za podpredsednika